Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko szkoda że wasz rzecznik nie mówi, że pan burmistrz cichym nieśmiałym krokiem przymierza się do realizacji jednego z punktów wyborczych Lepszej Łęcznej. A czy da się rzecznikowi napisać coś bez błędów? cyt, Podzamcze mam mieć charakter miejsca spokojnego wypoczynku z elementami edukacji historycznej Tak ja mieć charakter i pokazać te błędy w tekście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Takiego burmistrza wybierałem. Ilość tegorocznych inwestycji jest miodem na moje serce. Ody tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Takiego burmistrza wybierałem. Ilość tegorocznych inwestycji jest miodem na moje serce. Ody tak dalej!
 I znowu błędy w tekście...wiadomo czyje to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ody tak dalej.   jednego zdania bez błędu nie potrafi napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska - Głosujcie na dolinę świnki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magistrat czeka na pomysły mieszkańców,a  na forum głos zabierają osoby którym  za przeproszeniem to ''wisi''.Mieszkańcy Łęcznej chyba wiedzą,że dysksja na forum nic nie daje bo 3/trzech/atakuje 1/jeden/stara się coś wyjaśniać,podobnie jak podczas Sesji Rady Miasta.Składajcie wnioski bezpośrednio do UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska - Głosujcie na dolinę świnki!
Tu ludzie nie głosują, chyba że piszesz o ludziach wąsatego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie na Bemowie jest Aleja Sportów Małych, mini golf, kręgle i wszystko na powietrzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenio z mariuszkiem  obgryzają  pazury bo nie o nich piszą więc się wściekają :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie na Bemowie jest Aleja Sportów Małych, mini golf, kręgle i wszystko na powietrzu.
Co ma Bemowo w Wawie do Podzamcza? co to za poziom do porównań?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze by w Parku zrobic coś w rodzaju botanika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze by w Parku zrobic coś w rodzaju botanika?
Ciekawa propozycja,są na terenie powiatu   szkoły  zbliżone do rolniczych.Nauka o roślinach zostałaby poparta praktyką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze by w Parku zrobic coś w rodzaju botanika?
jaki botanik? to koncert życzeń czy inny quiz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki botanik? to koncert życzeń czy inny quiz?
 
jaki botanik? to koncert życzeń czy inny quiz?
Przecież ogloszono ,że kazdy ma prawo zgłaszać swoje propozycje,a ty co wolisz tor kartingowy czy budki z piwem?To zgłaszaj i się nie ''dziwuj''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOWOCZESNA SIŁOWNIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOWOCZESNA SIŁOWNIA
Na wolnym powietrzu i wielki plac zabaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wolnym powietrzu i wielki plac zabaw.
plac zabaw o tematyce dinozaurów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tka tak koniecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tka tak koniecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...