Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kuczyński niech się najpierw nauczy, że w Łęcznej nie ma dzielnic a są osiedla. Niech przestanie przynosić wstyd swoimi wypowiedziami, bo nawet te ustne skażone są błędami jak on miejscowym układem. Po drugie po kiedy grzyba mam składać wniosek w tym trybie jak obecnie mogę jako jedna osoba zgłosić wniosek do budżetu gminy z pominięciem weryfikacji przez rady osiedli. Ta obywatelska ściema tylko ma utrudnić zaangażowanie mieszkańców. A na końcu taki Góral z Kosiarskim i tak przepchną tylko te wnioski które im pasują. Sam sobie składaj Kuczyński takie wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie się nie nauczy. Żeby czegoś się w życiu nauczyć trzeba mieć ku temu chęci a nie oglądać się na kogoś i nie liczyć w lizanym życiu na drapane że, jakoś tam dalej będzie. Niech pierwszym wnioskiem od mieszkańców Łęcznej będzie zatrudnić w Urzędzie Miejskim prawdziwego rzecznika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwoty nie są oszałamiające, ale za 60 tys. można coś zrobić. Wiecznie narzekającym i tak się nic nie spodoba. Ja chciałabym przeznaczyć takie środki na park (albo przynajmniej rozpoczęcie jego tworzenia) przy ulicy Wierzbowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kuczynski to juz sie w szlachetnej paczce napomagal. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie Pan Kuczyński podniósł prestiż Łęcznej określając dzielnice,niektórym przeciwnikom miasta Łęczna to przeszkadza i opluwają,że Łęczna nie ma dzielnic  ona ma, bo ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek proponuję, aby postawić śmietniczki przy chodniku na Jana Pawła II. To fajna inicjatywa by była. I jeszcze z jedną ławeczkę. Ale chyba muszę wypełnić ten formularz, bo tutaj to chyba mój głos się nie liczy... ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jak wypełnisz formularz twój głos się nie będzie liczył. Przejda jedynie wnioski członków rad osiedli i te które zechce Kosiarski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...