Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chyba czas na zmiany w Centrum Kultury

Utworzony przez Tony, 11 lutego 2013 r. o 15:55
Postanowiłem wkleić i tutaj (zanim urzędowy moderator go usunie) dość ciekawy wątek, który powstał na urządmiejski24. [quote name='jery__'] Przeglądając strony o lubelszczyźnie natrafiłem na ciekawy artykuł konkurencji L24 http://lle24.pl/kultura/byla-gmina-na-p ... zas-na-ck/ wprawdzie autorzy nie wypowiadają się w sposób obiektywny, to zastanowiło mnie co innego. Centrum Kultury z jednostki która powinna iśc na przeciw wszystkim którzy kulturę chcą szerzyć, stała się marną imitacją przytułku, który za opłatą chętnie wpuści każdego. Gdzie misja wychodzenia z kulturą do ludzi. Obecnie liczą się tylko i wyłącznie pieniądze, dyrektor CK wyciąga rękę wszędzie gdzie tylko się da, niedługo zrobi płatne toalety dla uczestników spotkań czy osób trenujących. Jedną z fajniejszych rzeczy jakie ostatnio słyszałem, to pomysł, żeby odsprzedać stroje ludowe będące w posiadaniu Ck szkole nr 2. Nie wiem kto płacił za te stroje kiedyś, bo jedna i druga jednostka należy do gminy, ale sprzedaż kilku kompletów strojów za kwotę 15 000 zł, uważam za drobną przesadę. Gdzie jest właściciel tego folwarku, żeby rozliczyć dyrektora z wydawanych pieniędzy nie w ostatnim roku, ale w ciągu np ostatnich 5 lat? Nie warto? Myślę że nazbierałoby się tego tyle, że spokojnie zasługiwałoby na dyscyplinarkę. A może niech rozliczony zostanie menager kultury, bo taki chyba angaż ma dyrektor CK. Może niech sprawdzi na czym polega praca menagera. Bo na pewno nie na tym żeby wyciągać rękę po pieniądze od każdego kto w okolice CK podejdzie. I jeszcze jedno na koniec. Kolejne 100 000 zł. na adaptację poddasza w CK. Która to juz setka? Na pewno druga, a słyszałem, że trzecia. Przecież za 200 000 zł. można postawić dom w stanie surowym, to nie da się adaptować kilkusetmetrowego poddasza? [/quote] jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie ktoś to zauważył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację - "pałka się przegła"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Misiewicz jest zaufanym człowiekiem burmistrza i dopóki ten będzie pełnił swoją funkcję, dopóty Misiewiczowi włos z głowy nie spadnie. Jak dla mnie to już najwyższy czas na zmiany w CK. Kolejne wybory samorządowe pokazały, że dyrektor CK nie cieszy się zaufaniem społeczeństwa. Jedynka na liście Wspólnej (Teodorowej) Sprawy do powiatu i porażka nawet z Kuczyńskim. Ale póki trwa na stanowisku Kosiarski to będzie trwał i Misiewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma czasu na kulture bo pokoje hotelowe buduje dla "artystów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędowa moderacja działa Przed: http://zapodaj.net/images/0e3862beeaea6.jpg i Po http://zapodaj.net/images/d298a70a6296c.jpg nikt nie może widzieć, że są miejsca gdzie mówi się prawdę o urzędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha Kuczyński znowu Cię złapano na cenzurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wcale nie cenzura, on dba o swojego pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@równonoc, czytałeś regulamin? Zmiany w CK powinny nastąpić. Obecnemu Dyrektorowi najwyraźniej wypaliły się już pomysły na to, aby CK postawić na nogi. Niestety, same kapele to niewiele. Dni Łęcznej też bez polotu, mało jakichkolwiek imprez ( nawet tych niskobudżetowych ) Po prostu nadchodzi taki czas, że kiedyś trzeba powiedzieć dosyć i trzeba odejść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
@równonoc, czytałeś regulamin?
regulamin urzadmiejski24??? hahahahaha musi być chyba wyłożony w urzędzie do wglądu hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
regulamin urzadmiejski24??? hahahahaha musi być chyba wyłożony w urzędzie do wglądu hehe
no właśnie, tylko na stronie głównej są jeszcze przynajmniej dwa inne wątki gdzie użyto linków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi drodzy, "pan rzecznik" najzwyczajniej nie chciał robić reklamy "konkurencji", robiąc przy okazji antyreklamę sobie. Nie pierwszy już raz
Ostatnio edytowany 11 lutego 2013 r. o 17:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam uwazam, ze serwis kuczyńskiego nie ma konkurencji w Łęcznej... nikt więcej nie pisze o wystawach u dyrektora misiewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydarzeniem zeszłego roku były z pewnością pewne puzzle http://lle24.pl/poli...e-urzad-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat CK jako odizolowanej grupy ludzi zajmującej się robieniem bohomazów już dawno temu został poruszony przez moją osobę i znajomych. Jeszcze jako licealiści wskazywaliśmy, że CK to jeden wielki CYRK. Teraz jako osoby dorosłe posiadające prace coraz bardziej zauważmy jaka to wielka plama na mapie Łęcznej i w świadomości ludzi. Trzeba tam wszystkich zwolnić i zbudować nowe miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać na załączonym obrazku, nasz dzielny cenzor i poszukiwacz ekologicznych pudełek zaczął już odpowiadać w wątku. Widocznie reszta boi się tam zapuszczać w dyskusję. http://fotoo.pl//out.php?i=498551_dysk.jpg Jeszcze kilka kont w obwodzie zostało, więc wymiana zdań będzie wyglądała na żywą. Tak całkiem poważnie to polecam założenie sobie ogłoszenia "Zrobię sztuczny tłum na forum - Grzegorz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jeszcze jako taka wymiana młodzieżowa była z tego co pamiętam, chociaż mogę się mylić. Do zarządzenia CK potrzeba osoby, która ma dobre pomysły, aby połączyć kulturę dla małych mieszkańców naszego miasta, młodych, osób starszych i seniorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan M. nie ma jaj aby cokolwiek zmienić ani tym bardziej odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To burmistrz powinien tutaj jakieś kroki poczynić, a nie wspomniany M. Nakreślić cel, sprawdzić i w zależności od wyniku podjąć odpowiednie kroki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apeluję do użytkownika jery__, kolego nie pisz już na urzadmiejski24 bo zostaniesz zbanowany. Władza nie lubi krytyki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...