Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciechanki: Opel uderzył w drzewo. Zginął 20-latek

Utworzony przez żaaaal, 29 czerwca 2010 r. o 12:49 Powrót do artykułu
20-letni kierowca zginął na miejscu. Nie ma utrudnień w ruchu. Gdyby nie zginął wciąż były utrudnienia w ruchu;)? Brawo redektor. Co tępaków zatrudniaja w tym dzienniku, poprostu żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleś wykombinował aż mi cię żal !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi mi o bardziej o to jak ubogi jest ten tekst. Zginął chłopak, nie ma utrudnień w ruchu. Nie wiem, ale jakoś mnie razi to... takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu wy jesteście tacy bez serca??? ludzie ja go znałam i żal mi jest was.... wiem jak bardzo cierpi teraz rodzina Piotra... zastanówcie sie nad tym i nie piszcie takich głupot .. On na to nie zasługiwał.... kżdemu mogło sie to przytrafić.. ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ktos~ napisał:
czemu wy jesteście tacy bez serca??? ludzie ja go znałam i żal mi jest was.... wiem jak bardzo cierpi teraz rodzina Piotra... zastanówcie sie nad tym i nie piszcie takich głupot .. On na to nie zasługiwał.... kżdemu mogło sie to przytrafić.. ....
Szkoda że Piotr nie pomyślał jak bardzo będzie cierpieć jego rodzina zanim przycisnął gaz. Wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(*) za młody na śmierć .. współczucie dla rodziny zmarłego! Ps. skąd on był ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim prawem ktoś go osądza, Piotruś był rozsądny i na pewno nie stało się to z jego winy!!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak nie musiało być, to na pewno nie wina Piotrka. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z rodziny:( napisał:
jakim prawem ktoś go osądza, Piotruś był rozsądny i na pewno nie stało się to z jego winy!!! [*]
A z czyjej winy się to stało? Wiesz coś więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w miejscu gdzie zginął Piotruś. Piotrkowi musiało coś wyskoczyć na jezdnie lub wyjechać z naprzeciwka bo uciekał w prawą stronę. Tą trasą jeździł codziennie po kilka razy. Zginął wspaniały młody człowiek. Będzie nam Cię brakować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeju Piotruś jeszcze do mnie nie dotarło że to ty!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie pożegnanie Piotrusia było piękne, koledzy zachowali się jak prawdziwi przyjaciele, dziękujemy wam za to! I dziękujemy wszystkim którzy uczestniczyli razem z nami w jego ostatniej drodze. Piotra nikt nie zapomni, a on zawsze będzie czuwał nad nami [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...