Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cięcia w oświacie wg burmistrza Kosiarskiego

Utworzony przez podgorski, 2 marca 2011 o 16:31
Jak się właśnie dowiedziałem w szkołach w Łęcznej planowane są cięcia etatów. Pan burmistrz Kosiarski chyba się przestraszył protestów i podobno cięcia planuje zrobić po cichu, dlatego informacja jest nieoficjalna i niepotwierdzona. Ciekawe ilu pracowników planuje wysadzić na bruk człowiek, który jako pierwszy na tym bruku powinien wylądować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No proszę jaki sympatyczny pan burmistrz Kosiarski. Na starostwo zorganizował nagonkę za oszczędzanie kosztem biednych mieszkańców a sam robi prawie to samo. Jak mówią przyganiał kocioł garnkowi.
0
ciekawe dlaczego o tych oszczędnościach Kosiarski nie powiedział przed wyborami, a kogo zwolni? na pewno znajdzie się ktoś podpadnięty, przydupasy nie musza się martwić
0
A ja proponuję jakiś strajk w obronie miejscpracy tego jeszcze w Łęcznej nie było. Jak Kosiarskiemu ludzie wykrzyczą parę ciepłych słów pod urzędem to spokornieje. Mamy naprawdę ciężką pracę za małe pieniądze a tu trzeba się jeszcze trząść czy cię nie zwolnią.
0
A wiadomo w której szkole bedą te ciecia
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: