Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co, kiedy i za ile może robić Twoje dziecko w ferie w CK w Łęcznej

Utworzony przez Bartol., 29 stycznia 2013 r. o 17:19
To jeszcze raz się zapytam gdzieś ty widział dinozaury na Starym Mieście???????? Powiedz mi, proszę gdzie, oświeć mnie bo nie wiem.... jasno się pytam czy nie dociera do Ciebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jeszcze raz się zapytam gdzieś ty widział dinozaury na Starym Mieście???????? Powiedz mi, proszę gdzie, oświeć mnie bo nie wiem.... jasno się pytam czy nie dociera do Ciebie?
Czytaj dalej http://www.lle24.pl to będziesz wiedział gdzie są dinozaury. Oni tam tylko potrafią oczerniać Pana Burmistrza. Ta strona nie jest dobra dla Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
Czytaj dalej http://www.lle24.pl to będziesz wiedział gdzie są dinozaury. Oni tam tylko potrafią oczerniać Pana Burmistrza. Ta strona nie jest dobra dla Łęcznej.
Ale ja chce się od Ciebie dowiedzieć - proszę - bo nie mam czasu chodzić przez dwa tygodnie z dzieckiem po Starym Mieście i szukać tych twoich dinozaurów. Prościej się zapytać już nie da..... wszak to Ty proponujesz tę atrakcję turystyczno feryjną na Starym Mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dinozaury są jak się jedzie na Kijany. Nikt takich rzeczy o które zadbał Pan Burmistrz nie zauważa, ale zauważyłeś na pewno co zostało napisane złego o Panu Burmistrzu na http://www.lle24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dinozaury są jak się jedzie na Kijany. Nikt takich rzeczy o które zadbał Pan Burmistrz nie zauważa, ale zauważyłeś na pewno co zostało napisane złego o Panu Burmistrzu na http://www.lle24.pl
To są jakieś drugie??? bo Bernardo wysyłał mnie na Starą Łęczną i tego się czepiłem a nie tego czy lle24.pl jest obiektywna czy nie bo tyle tam obiektywizmu ile.... ci co wiedzą to im nie trzeba objaśniać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy lle24.pl jest obiektywna czy nie bo tyle tam obiektywizmu ile...
ile na leczna24 ale nie boją się poruszać ważnych dla miasta tematów, widocznie nie pracują w urzędzie miejskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pancz napisał:
cóż za oślepiający blask, z ciebie jest taki intelektualista jak z Łukaszenki demokrata.
Sprubój zostać chociaż Łukaszenką,nawet to ci niewyjdzie ,będziesz miał kłopoty bo nawet fałszując wybory nie nazbierasz dostatecznej ilości głosów.Człekokształtny nie podskoczysz bo d*** idzie razem do góry o tyle co głowa .Mam nadzieję ,że masz ją we wlaściwym miejscu.Pozdrówko miłego wieczoru.Opracowuj zajęcia dla dzieciaków konkurencyjne do CK,bo ten post od tego się zaczynał a ty znacznie błądzisz ze swoimi wypocinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pancz napisał:
cóż za oślepiający blask, z ciebie jest taki intelektualista jak z Łukaszenki demokrata.
Sprubój zostać chociaż Łukaszenką,nawet to ci niewyjdzie ,będziesz miał kłopoty bo nawet fałszując wybory nie nazbierasz dostatecznej ilości głosów.Człekokształtny nie podskoczysz bo d*** idzie razem do góry o tyle co głowa .Mam nadzieję ,że masz ją we wlaściwym miejscu.Pozdrówko miłego wieczoru.Opracowuj zajęcia dla dzieciaków konkurencyjne do CK,bo ten post od tego się zaczynał a ty znacznie błądzisz ze swoimi wypocinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku zroz
Gość napisał:
Opracowuj zajęcia dla dzieciaków konkurencyjne do CK
No i nadal niczego nie rozumiesz, będzie więc prosto: Piekarz zarabia pieniądze - piekąc chleb Mechanik zarabia pieniądze - naprawiając Nauczyciel zarabia pieniądze - ucząc Kucharz zarabia pieniądze - gotując Zagadka: W jaki sposób zarabia pieniądze Dryrektor Centrum Kultury w Łęcznej? jaśniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tłumacz napisał:
Człowieku zroz No i nadal niczego nie rozumiesz, będzie więc prosto: Piekarz zarabia pieniądze - piekąc chleb Mechanik zarabia pieniądze - naprawiając Nauczyciel zarabia pieniądze - ucząc Kucharz zarabia pieniądze - gotując Zagadka: W jaki sposób zarabia pieniądze Dryrektor Centrum Kultury w Łęcznej? jaśniej?
Dyrektor ma za zadanie zarządzać i organizować proste prawda =radzę oglądać program TV Kultura Durniu Kultura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję pójść spać , bo urzędnik powinien być wypoczęty i nie myśleć o bzdurach w pracy. A jutro na pewno będą nowe tematy do omówienia i opisania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź do urzędu miasta i tam zobaczysz dinozaury. Centralnie na Starym Mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że zobaczysz tam dinozaury to do tego betonowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dyrektor ma za zadanie zarządzać i organizować proste prawda =radzę oglądać program TV Kultura Durniu Kultura.
no to omówiliśmy sobie to czym powinien się zajmować, a teraz zastanów się (w odniesieniu do ferii dla 30 dzieci (po 20 pln od głowy)) co rzeczywiście robi. Jak to możliwe, że w centrum kultury nie znalazło się 600 złotych na “materiały dydaktyczne i plastyczne”? Zastanowiłeś się? Czy może ktoś wlał Ci do głowy cokolwiek, jakiś wypełniacz, zamiast mózgu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast budowac pokoje hotelowe powinny być pieniądze na dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
too napisał:
zamiast budowac pokoje hotelowe powinny być pieniądze na dzieci
Łęczną każdy omija bo ma tylko 1 hotel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferie w CK (ciąg dalszy) http://lle24.pl/kult...ck-ciag-dalszy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oreore napisał:
Ferie w CK (ciąg dalszy) http://lle24.pl/kult...ck-ciag-dalszy/
Pawlak zrobi szybki kurs super =dziennikarstwa i się uzupełni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pawlak zrobi szybki kurs super =dziennikarstwa i się uzupełni.
bardzo cie to boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bardzo cie to boli
Widać kogo boli prowadzenie kursu dobrego dziennikarstwa.Co to może być dobre dziennikarstwo-no kurczę co to może być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...