Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co nasz Gospodarz zrobił do dziś?

Utworzony przez Ferdynand K, 19 maja 2013 o 15:38
Jak znajdziecie jakieś podobieństwo napiszcie. Może nasz Pan Gospodarz za swoich kadencji też się czymś poszczyci. .youtube.com/watch?v=hkI1K5Y-0rw
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.youtube.com/watch?v=hkI1K5Y-0rw
0
. Powstałby filmik, a Ty zaraz byś pierwszy na forum pisał tutaj, że gospodarz wydaje pieniądze na tego typu filmy. Nie karmi się trolla
0
A widziałeś jakiś film o Łęcznej, bo ja nie. Wcale nie trzeba wydawać na film pieniędzy - niedarzecznik zamiast listy nosić może popróbować roli reżysera gminnego. Tekst z Lubartów 24.pl do Ł24.pl przepisał, a zdjęcia ponoć Łęczyńskich śmietników wstawił. Panie prezesie PGK i M w Łęcznej, czy to nasze łęczyńskie pojemniki są na zdjęciu w Ł24.pl? Jak ze zdjęciami dał sobie radę to i jakiś film, może z CK by zamieścił.
0
ale za to zdjęcia szefa w sondzie do dzisiaj nie zamieścił. Oby Cię przed wyborami ludzie rozliczyli szma*iarzu.
0
Jak można w tym serwisie Ł24 ocenić władzę jak nawet nie ma zdjęć. Czy widzieliście gdzieś takie dziadostwo jak u tego Niedorzecznika? Czy Burmistrz Łęcznej nie ma TWARZY?
0
Stracił ją w tej kadencji
0
Orzecznik Łęczyński napisał:
Jak można w tym serwisie Ł24 ocenić władzę jak nawet nie ma zdjęć. Czy widzieliście gdzieś takie dziadostwo jak u tego Niedorzecznika? Czy Burmistrz Łęcznej nie ma TWARZY?
ja to teraz jakiś nieudacznik rządzi Łeczną o nazwisku bartol,a nie Teodor Kosiarski prawowicie wybrany podczas wyborów w 2010r. czyż w tej mieścinie nikt nie zauważa kto jest z wyboru, czyżby w Łęcznej była już anarchia pis -tacjowa że burmistrz jest do podpisywania przelewów?
0
panie Todi napisał:
czyżby w Łęcznej była już anarchia pis -tacjowa że burmistrz jest do podpisywania przelewów?
Po przeczytaniu tego artykułu mam obawy, że tak własnie jest. http://lle24.pl/poli...skim-w-lecznej/
0
Mam nadzieję, że niedługo ktoś wyciągnie pawlakowi niedotrzymywanie obietnic wyborczych. Fakt niedotrzymywania jednej z obietnic jest szokujący. Nie ma to jak obiecać wszystkim wszystko. Przyjdzie na to odpowiedni czas i ludzie się dowiedzą na kogo zagłosowali. Wystarczy poczytać jego materiały wyborcze. Zobaczycie czy ten trybun coś konkretnego robi poza wypisywaniem rozdętych od frazesów newsami. Byle tylko dietę zainkasować i kolejny raz sztucznie podkręcić ciśnienie, nic więcej. Dobrze, że wpadki błędy władzy miejskiej są upubliczniane, ale jak się jest radnym to chyba coś trzeba działać, robić, a nie tylko gadać
0
a to ciekawe, wiem ale nie powiem. W weekendy też macie urzędowe dyżury?
0
A co ma zrobić Panie Andrzej taki jeden, co chciałby aby ludzie mieli lżej, a opłaty były w miarę normalne. A tu kilku takich mówi, że i tak masz gościu dobrze - płać bo jeszcze cię stać. I taka to jest polityka naszego gospodarza i tej koalicji radnych. A teraz na klatce schodowej znajdziesz wycieraczkowego brukowca - biuletyn, lub pojezierze z informacją, że nasz wódz nie podniesie cen wody w przyszłym roku. Pewnie i Pani przewodnicząca opisze tak wspaniałą wiadomość dla mieszkańców niech się wyborcy cieszą, jaką to mają kochaną radę miasta - wybrańców, co zawsze są ze swoimi wyborcami. A ja już mam ich dość i codziennie patrzę na zegar burmistrza na LLE24.pl, że czas się niedługo zabierać z urzędu, bo koniec tej kpiny nadchodzi..
0
Wróżka napisał:
A co ma zrobić Panie Andrzej taki jeden, co chciałby aby ludzie mieli lżej, a opłaty były w miarę normalne. A tu kilku takich mówi, że i tak masz gościu dobrze - płać bo jeszcze cię stać. I taka to jest polityka naszego gospodarza i tej koalicji radnych. A teraz na klatce schodowej znajdziesz wycieraczkowego brukowca - biuletyn, lub pojezierze z informacją, że nasz wódz nie podniesie cen wody w przyszłym roku. Pewnie i Pani przewodnicząca opisze tak wspaniałą wiadomość dla mieszkańców niech się wyborcy cieszą, jaką to mają kochaną radę miasta - wybrańców, co zawsze są ze swoimi wyborcami. A ja już mam ich dość i codziennie patrzę na zegar burmistrza na LLE24.pl, że czas się niedługo zabierać z urzędu, bo koniec tej kpiny nadchodzi..
Otóż to. Wróżko dobrze napisałaś.
0
Podbijam temat gospodarza i jego wyników w rządzeniu Łęczną. Pewien cwaniak chcąc przykryć temat burmistrza rozwinął o Staroście. Jak macie jakieś spostrzeżenia złego rządzenia w gminie walcie śmiało niech ludzie i urzędnicy wiedzą co mieszkańcy o nich myślą.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: