Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie popieram takiego zachowania ale to co wyprawia policja w cycowie,łecznej,włodawie to mnie nie dziwi ze tak zareagowali ci trzej mezczyzni na widok policjantów i jestem pewna ze zostali sprowokowani przez policjantow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to napewno będzie lepiej jak jak wszyscy będą czuli się bezkarnie wobec policji, tych gnoi to być chciała zobaczyć jak odśnieżają ulice może by im się lepiej zrobiło w tych pustych łbach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
shurdaki doigrali sie.Porébny(wlasciciel baru) powinien byl dawno temu zrobic z gnojami porzádek, policja,sád-takie instytucje tylko podnoszá burakom ego,po wyjsciu z ciupy bedzie to samo... i wtedy powtorka z historii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-owcy chetnie zamkneliby wszystkich Polakow w wiezieniach, aby bezkarnie rzadzic krajem. Nie popieram wykrzykiwania do policjantow, ale zamykanie ludzi nie wplywa dobrze na morale spoleczne. Nie mozna jednak wymagac moralnosci od Tuskomatolow. Ja tylko chcialbym wiedziec, kto bedzie uprawial ziemie, jak pozamykaja naszych farmerow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie- jaki porządek ???!!! W Cycowie z tego co wiem nigdy nie było i nie będzie porządku!! Czy to w tym barze czy UG.Cyców czy nawet w zakładzie komunalnym czy jak on tam się nazywa. Popatrzcie tylko co tu się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flatron napisał:
Panowie- jaki porządek ???!!! W Cycowie z tego co wiem nigdy nie było i nie będzie porządku!! Czy to w tym barze czy UG.Cyców czy nawet w zakładzie komunalnym czy jak on tam się nazywa. Popatrzcie tylko co tu się dzieje.
NIW IDŻ DO BARU BO MOŻNA OBERWAĆ PO PAPIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...