Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cyców: Pieszy został potrącony, nie żyje

Utworzony przez ~czepiacz~, 1 marca 2010 r. o 22:18 Powrót do artykułu
Jakie jest źródło tej informacji ? Sam to widziałeś czy ci praktykaci sms wysylają ? Wiesz co to źródło uczyli cię w Liceum dziennikarskim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo w Cycowie, to dużo mieszka ludzi nie stroniących od %%%%%%%%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby znowu popisy kolejnego księdza zakończyły się śmiercią pieszego?Jeśli to faktycznie potrącił ksiądz,to na pewno był pod wpływem alkoholu.Jak wiadomo nawet ateistom,ksiądz codziennie drinkuje publicznie.Nawet przy dzieciach,do którycch odwraca się twarzą,zamiesza ogromnym kielichem i smali do dna.A trunek w kielichu jest przedni. Uważam,że księża powinni być karani za spożywanie alkoholu w miejscy publicznym i dodatkowa kara powinna być zaspożywanie alkoholu wśród dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjazd na stacje paliw nie jest oznakowanym przejściem dla pieszych. Najbliższe zdarzeniu przejście dla pieszych jest w Cycowie, a zdarzenie miało miejsce na odcinku Cyców- Podgłębokie na wysokości stacji paliw, czyli prawie kilometr od Cycowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy za zdjęcie z archiwum dołączone do artykułu nie było żadnego przypału. Wszak policja bardzo nie lubi być fotografowana a tu nawet numer radioli widać 371
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak tacowy,Ty wszystkie wiesz.Jesteś taki mądry,błyskotliwy...idealny wręcz.Nie da się nic przed Tobą ukryć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj po co sie sprzeczac, wypadek byl miedzy Cycami czy jak tam ta wioska sie zwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
Tak tak tacowy,Ty wszystkie wiesz.Jesteś taki mądry,błyskotliwy...idealny wręcz.Nie da się nic przed Tobą ukryć...
Ja przecież nie napisałem że tak było.Ja tylko zapytałem,czy tak nie było.A podstawy do zadania takiego pytania mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego z okazji ludzkiej tragedii dyskutujecie o niczym są inne okazje po temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę zmarłego proszę o kontakt 605 095 623
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...