Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cyrk odjechał, syf pozostał

Utworzony przez Bartol., 6 czerwca 2013 r. o 17:16
Dla wszystkich, którzy nie widzieli jak wygląda plac cyrkowy po przejściu... cyrku http://lle24.pl/kultura/cyrk-odjechal-syf-pozostal/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co. już tak było kilka razy i przyjechała ekipa z cyrku i naprawiła, zresztą podobnie w Lubartowie ostatnio było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Łęcznej nikt nie posprzątał, teraz jest tam wypadek karetki i też widać błoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj bartolu jakoś jesteś jakoś "opouźniony". Jak jechałam do pracy ok 7 byli juz tam straznicy, a teraz widac ze jest juz podruwnane, czyżbyś tempo łapał od urzędników :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadne. Urząd o tym nic nie wiem, ewentualnie dowiedzieli się od ciebie z twojego wpisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj bartolu jakoś jesteś jakoś "opouźniony". Jak jechałam do pracy ok 7 byli juz tam straznicy, a teraz widac ze jest juz podruwnane, czyżbyś tempo łapał od urzędników :-)
  Zdjęcia zamieszczone na blogu zostały wykonane chwilę przed godziną dziewiątą. Nie było tam ani strazników, ani żadnej naprawy. Urząd dowiedział się o tym z telefonu jednego z przechodniów ok. 8:30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znów zatkało urzędowe kakao hih
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia zamieszczone na blogu zostały wykonane chwilę przed godziną dziewiątą. Nie było tam ani strazników, ani żadnej naprawy. Urząd dowiedział się o tym z telefonu jednego z przechodniów ok. 8:30.
oj a ja chyba tam radnego Pawlaka widziałem o tej godzinie z aparatem....a moze się myle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy to coś zmienia, powoduje że urzędnicy pracują szybciej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytaj go, może jego wyborcy dali mu cynk, wiedząc że potrafi działać w ich obronie w odróznieniu od innych radnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, Pawlak zrobił źle bo oderwał urzędasów od kawy. Co za myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne że urzędnik się opier...... Ważne że tam był Pawlak. I dobrze, że był. Ktoś musi reagować jak urzędnik w tym czasie pisze na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jak Pawlak robił zdjęcie :) Szkoda, że nie zrobił drugiego jak już pracownicy cyrku sprzątali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne że urzędnik się opier...... Ważne że tam był Pawlak. I dobrze, że był. Ktoś musi reagować jak urzędnik w tym czasie pisze na forum.
zgadza sie je*any nierob
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś wie czy te krzuny w parku wykośili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto udostępniło plac za darmo ,aby ktoś zarobił i jeszcze ma sprzątać chyba was pogięło.ano i te ulewy w tym czasie trochę grunt rozmiękczyły=POSTULAT cyrk wpuszcać do Łęcznej gdy będzie minus 20 st.C.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Kosiarski udostępnił coś za darmo? Nie wierzę. Jesteś pewny? Stawiam, że cyrk coś zapłacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zamian można było "pogłaskać Wielbłąda ' a i zdjęcie do kalendarza z jakąś małpą się przyda. Za 7- koła ten kalendarz z byle kim przecież nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej jakby na kalendarzu znalazły się zdjęcia Ferdka i Proboszcza  :D a swoją drogą to już widzę obsesja w Łyncnie - kto co wypatrzy cyk cyk fotka no a potem "gdyby nie ja" to .... ludzie castingi itp. to są tematy zastępcze zajmijcie się czymś pożytecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...