Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cyrk odjechał, syf pozostał

Utworzony przez Bartol., 6 czerwca 2013 r. o 17:16
Z dupy demot. To tak wygląda jakby pozalewane ulice były tylko w Łęcznej, co oczywiście doskonale wiecie, że nie jest prawdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Długo nie było trzeba czekać na niewiernego tomasza. To na pewno fotomontaż, działanie na szkodę miasta i fatamorgana, a deszcz w Łęcznej wcale nie padał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny tępy urzędas zaczął nadawać po pracy, może na zlecenie pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Łęczna, to stolica pojezierza - szkoda, że w ten sposób wymywa się asfalt w Łęcznej. Mieszanka naprawcza stworzona na zamówieni  naszych Urzędników jakoś się nie sprawdza w terenach miejskich. Skład jej odpowiednio opracowany został i jest obecnie owiany przez Urzędników wielką tajemnicą , ale cóż - woda wysychając ujawni wszystko. :o  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne że urzędnik się opier...... Ważne że tam był Pawlak. I dobrze, że był. Ktoś musi reagować jak urzędnik w tym czasie pisze na forum.
Co nieporadny robił przy Staszica 1?Odebrał polecenia od pani prezes i dla odwrócenia uwagi publiki pstrykną parę zdjęć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamczyński w tym czasie rozładowywał kolejki w szpitalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieroby do roboty! du..  od biurek oderwać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niemożliwe, grawitacja trzyma ich przy stołkach, a ktoś dołożył klapki na oczy w pakiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niemożliwe, grawitacja trzyma ich przy stołkach, a ktoś dołożył klapki na oczy w pakiecie.
już się połóż spać bo jutro o 6,24 znowu będziesz bredził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nieporadny robił przy Staszica 1?Odebrał polecenia od pani prezes i dla odwrócenia uwagi publiki pstrykną parę zdjęć?
  Ja dzwoniłem do radnego P, bo na innych liczyć nie można, bo się boją wodza, żeby ich nie zakrzyczał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dzwoniłem do radnego P, bo na innych liczyć nie można, bo się boją wodza, żeby ich nie zakrzyczał
Stwierdzając,że na innych liczyć nie można,gdzie,do kogo jeszcze dzwoniłeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trudno zgadnąć. Pewnie do urzędu miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hie hie :) Dwa dni później zalana została Warszawa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo do Bartola nikt nie zadzwonił, nie ostrzegł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...