Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CZY ŁĘCZNA BĘDZIE MIEĆ NOWEGO BURMISTRZA?

Utworzony przez Zyta, 31 października 2014 r. o 18:01
Miejsce Kosiarskiego jest przy koniach na emeryturze. 12 lat to i tak za dużo żeby opłacać nieróbstwo. WON z Łęcznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce Kosiarskiego jest przy koniach na emeryturze. 12 lat to i tak za dużo żeby opłacać nieróbstwo. WON z Łęcznej!
WON TCHÓRZU z forum podpisz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce Kosiarskiego jest przy koniach na emeryturze. 12 lat to i tak za dużo żeby opłacać nieróbstwo. WON z Łęcznej!
 
Miejsce Kosiarskiego jest przy koniach na emeryturze. 12 lat to i tak za dużo żeby opłacać nieróbstwo. WON z Łęcznej!
Nieróbstwo to tylko ten zarobiony tysiąc!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijcie sobie Łęczną 12 lat wstecz czy chcecie wrócić do takiej?, ja nie, głos na Kosiarskiego gwarantuje rozwój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papa Kosiarski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłam,że Kosiarski jest NAJLEPSZYM KANDYDATEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch..., d... i kamieni kupa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch..., d... i kamieni kupa!
Pani Profesor Paw.....z zawitała na forum a mówicie ,że w ŁĘCZNIE NIE MA PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mieście mówią że jest tylko wewnętrznie rozdarty, do tego stopnia, że w imię własnych interesów zaczynają się gryźć między sobą. Jedno mnie zastanawia, gdzie w tym wszystkim jest to ludzkie i katolickie oblicze o którym tyle nam się opowiada.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijcie sobie Łęczną 12 lat wstecz czy chcecie wrócić do takiej?, ja nie, głos na Kosiarskiego gwarantuje rozwój.
A miłuj się w niej dalej głupia babo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...