Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy nie będzie ulg w opłatach za śmieci w Łęcznej?

Utworzony przez Bartol., 14 marca 2013 r. o 14:30
Burmistrz nie chce zmian uchwał śmieciowych "dla dobra wspólnoty samorządowej". Czy oznacza to, że dla dobra wspólnoty jest lepiej, jeśli jest drożej, przeczytacie na http://lle24.pl/polityka/mariusz-fijalkowski-burmistrz-nie-chce-zmian-uchwal-smieciowych-dla-dobra-wspolnoty-samorzadowej/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już sam nie wiesz jakiego tematu masz się czepić i gdzie by tu i komu znowu szpilę wbić, wiadomo,ze wszyscy jesteśmy ofiarami nowej rewolucji śmieciowej,prawodawstwo jest takie, a nie inne i nie wiele tu można zmienić,przykro mi.Chcieliście Unii to ją macie,bo jest to przecież konsekwencja naszego członkowstwa w tejże strukturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby za co miałby być te ulgi. Każdy robi śmieci i musi za to płacić. Pytanie jaką stawkę. Jak ktoś podawał na tym forum u innych jest jeszcze drożej Chełm http://www.chelm.pl/...y/KI/283_12.pdf Zamość http://zamosc.naszem...racje,id,t.html czy Lublin http://www.um.lublin...t=200&id=177931 ale co to za pociecha. Ja liczę na obiecane zmniejszenie opłat po przetargu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ja liczę na obiecane zmniejszenie opłat po przetargu.
Obiecany? Przez kogo? Kiedy? Chyba w górę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już sam nie wiesz jakiego tematu masz się czepić i gdzie by tu i komu znowu szpilę wbić, wiadomo,ze wszyscy jesteśmy ofiarami nowej rewolucji śmieciowej,prawodawstwo jest takie, a nie inne i nie wiele tu można zmienić,przykro mi.Chcieliście Unii to ją macie,bo jest to przecież konsekwencja naszego członkowstwa w tejże strukturze.
To, że wymusili tą rewolucję to b.dobrze. Wystarczy wejść do jakiegoś lasu, albo mieszkać w Rokitnie czy u nas w Starejwsi - śmieci nas zawalają. Jak wygląda pojezierze, nędza. Ale to kwestia kultury. A, że to będzie kosztować to niestety nie ma nic za darmo. Najgorzej chyba odczują to na wsiach bo tam mało kto płacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A niby za co miałby być te ulgi. Każdy robi śmieci i musi za to płacić. Pytanie jaką stawkę. Jak ktoś podawał na tym forum u innych jest jeszcze drożej..
Panie orzeczniku, jakbyś pan zerknął do kolegi podpisującego pana rzetelne inaczej artykuły, to byś zobaczył to: http://s6.ifotos.pl/img/625609101_xqspqex.jpg Jakie wszędzie ja się pytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszcie się że póki co jest jeszcze względnie,cały system ma się samofinansować,co oznacza,że jeśli okaże się,że obecnie ustalona stawka jest niewystarczająca to może być jeszcze gorzej jednym słowem drożej,w drugą stronę zresztą też.A propo ulg, ustawa nie przewiduje w tym zakresie nic takiego,więc nie zrzucajcie winy na władzę,bo jak nie ma podstawy prawnej,to i nie ma ulg,po prostu nie ma takiej możliwości,uchwała Rady w zakresie wprowadzenia ewentualnych ulg,zostanie od razu uznana za niezgodną prawem przez organ nadzorczy(wojewodę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Obiecany? Przez kogo? Kiedy? Chyba w górę
http://leczna.pl/pl/...ci/art2194.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie orzeczniku, jakbyś pan zerknął do kolegi podpisującego pana rzetelne inaczej artykuły, to byś zobaczył to: Jakie wszędzie ja się pytam?
Gdzie przeczytałeś "wszędzie"? Myślę, że na razie wszyscy szacują. Jedni będą to robili poniżej kosztów ze strachu (to dla ludzi dobre, ale na krótką metę) inni przeszacują. Czas pokaże. Nie sądze, żeby w Kocku (18 i 28 zł) na twojej mapie siedzieli idioci którzy myślą jak złupić ludzi. Tak samo jak w miastach, które wcześniej pokazałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie młodzi radni, przyjęto by wersję 12 / 24 bez mrugnięcia okiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rzecznik napisałby, że jest najtaniej jak tylko się dało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że są na to dokumenty, bo powiedzieliby, że 12/24 to ceny z kosmosu i manipulacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdyby nie młodzi radni, przyjęto by wersję 12 / 24 bez mrugnięcia okiem [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1363276937' post='745138'] Gdyby nie młodzi radni, przyjęto by wersję 12 / 24 bez mrugnięcia okiem
To była wstępna kalkulacja firmy szkoleniowej,szacunkowa i niewiążąca,jeśli wypowiadacie się na ten temat, szerzej zaczerpnijcie informacji,bo niektórzy z was wyrażnie widać ograniczeni ,są horyzontem myślowym własnej głowy,po pierwsze przeczytajcie ustawę o utrzymaniu porządku i czystości,pewnie niektórzy krzykacze nie wiedzą wogóle,że tak owa jest(autor pierwszej wypowiedzi i jednej z następnych,z wykształcenia prawnik-nie wykonuję zawodu rzecznika)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobrze że są na to dokumenty, bo powiedzieliby, że 12/24 to ceny z kosmosu i manipulacja.
No to pokaż te dokumenty. Nie było projektu takich stawek. Rzucili je tylko prowadzący szkolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto za tą szacunkową kalkulację zapłacił i ile... pan już chyba skończył pracę orzeczniku a ciągle pisze pan jak omotany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ciekawe kto za tą szacunkową kalkulację zapłacił i ile... pan już chyba skończył pracę orzeczniku a ciągle pisze pan jak omotany
Brak argumentów? I zaraz pojawia się jeden temat.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ciekawe kto za tą szacunkową kalkulację zapłacił i ile... pan już chyba skończył pracę orzeczniku a ciągle pisze pan jak omotany
Hipoteza wygodna pofrafi zamordować hipotezę trafną, która jest trafna? Twoja raczej nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mówiłem, że zaczną manipulować. A firma szkoleniowa zrobiła to za darmo, wzięła się z księżyca. Rzuciła sobie liczby ot tak dla jaj? Poziom urzędowej myśli jest bardzo ciekawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z de...lami się nie dyskutuje,bo najpierw sprowadzą cią do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem-tak jak napisałam(em), przy okazji dyskusji z Ferdynandem na sąsiednim wątku,widzę,ze nie ma tu miejsca na merytoryczną dyskusję wobec tego żegnam szanownych państwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Stanisławie... dzieci patrzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...