Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy radni z Łęcznej obniżą sobie diety?

Utworzony przez Gostek, 8 lutego 2014 r. o 07:27 Powrót do artykułu
przepraszam =wyemigowanych=
wyimaginowanych -  tak ma być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy obywatele zobacz w Radzie, jako radny możesz na pewno to sprawdzić. Podpisywaliśmy się z imienia i nazwiska podając pesele i adresy. Ale ty śmieciu nie masz odwagi podpisać się na tym forum a innych obrażasz. Jak myślisz, że ktokolwiek wymuszał na kimś zaprotestowanie przeciwko takim "poborom" to powiedz to publicznie.
Szkoda, że akcja zbierania podpisów nie była szersza np. zbieranie podpisów w miejscach publicznych. Ja nie mogłem poprzeć tej akcji a podpisałbym się dwiema rękami i jak sądze większość ludzi poza radnymi (mam nadzieję że tylko nielicznymi) i ich rodzinami. Zgadzam się z wcześniejszym wpisem, że diety powinny być symboliczne we wszystkich samorządach i innych tzw. ciałach "społecznych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę wysokości diet radnych w mieście i powiecie to wychodzi że radni "zarabiają" za godzinę swojej "pracy społecznej" wielokrotnie więcej niż starosta i burmistrz za swoją pracę. Nawet po obniżce zwykły radny w mieście będzie miał dużo większą godzinówkę niż burmistrz. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam burmistrz czy starosta żadna praca i żadna odpowiedzialność,RADNY niesie ciężar wszystkiego to jest i wynagrodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla opozycji. Tylko oni nie boją się przytakiwać gospodarzowi. Tak trzymać panowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg. mnie radny absolutnie nie powinien dostawać niczego poza kawą, ewentualnie wodą do picia podczas przebiegu rady!!! Wtedy mielibyśmy większą, niestety nie stu-procentową pewność że są tam po to żeby coś dobrego dla gminy zrobić. A głoszenie o tym jak to wiele się robi dla gminy itp. podczas gdy doi się mieszkańców biorąc comiesięczne diety to wg mnie czysta HIPOKRYZJA !!!!!!!! Tak panowie, znani opozycjoniści to o Was mowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsi ci którzy głosują przeciwko ludziom i biorą połowę więcej niż zwykli radni? Koalicja bierze więcej i jeszcze przeciw ludziom występują. Ale pewien urzędnik o tym nie napisze no bo jak by to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsi ci którzy głosują przeciwko ludziom i biorą połowę więcej niż zwykli radni? Koalicja bierze więcej i jeszcze przeciw ludziom występują. Ale pewien urzędnik o tym nie napisze no bo jak by to.
Skończcie to pie...przenie o złych radnych głosujących przeciwko ludziom. Bo to jest propaganda dla idiotów (przepraszam powinno być myślących inaczej). Wszyscy źli tylko my zabwcy Łęcznej. Jesteśmcie mistrzami kłamstwa i manipulacji, tacy młodzi a tacy zdolni. Uważacie, że każde wasze kłamstwo się uda bo nikt nie ma możliwości skomentowania waszych blogów, pisemek itd. Mam nadzieję, że do czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: punkt.skroc.pl Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol, a jak zagłosują bolek i lolek ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo jak rzecznik w peruce :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie się podziałeś Ferdku Kiepski? Bez twoich cennych inaczej porad i pouczeń dyskusja zboczyła się i stacza się do poziomu pewnego blogu z wąsami. My mieszkańcy tego miasta bez twoich krótkich ale jakże treściwych kazań upadamy na duchu. Ferdku wracaj! Wybaczamy ci twoje IQ=27!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jestem, ale nie dyskutuję z osobą taką jak Ty. Sam sobie piszesz i sam sobie odpowiadasz. Nie piszę z takimi jak Ty, bo szkoda mi na to czasu. Zakładaj następny temat, bo już  tego tytułu po za Tobą nikt nie czyta.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadanie samemu ze sobą to przecież twojadomena.     Ale chociaż powiedz jakie masz zdanie. Uważasz, że radni powinni zarabiać tyle co radni z Lubartowa? a może NIE DA SIĘ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak urzędnik próbuje dyskredytować opozycję. To znaczy Panowie że idziecie w słusznym kierunku. Trzymam za Was kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadanie samemu ze sobą to przecież twojadomena.     Ale chociaż powiedz jakie masz zdanie. Uważasz, że radni powinni zarabiać tyle co radni z Lubartowa? a może NIE DA SIĘ?
odejmij sobie drugie danie podczas jedzenia,jak zjadłeś byle zupinkę i dalej jesteś głodny??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie się podziałeś Ferdku Kiepski? Bez twoich cennych inaczej porad i pouczeń dyskusja zboczyła się i stacza się do poziomu pewnego blogu z wąsami. My mieszkańcy tego miasta bez twoich krótkich ale jakże treściwych kazań upadamy na duchu. Ferdku wracaj! Wybaczamy ci Ł
Nie życzę sobie dupku abyś wypowiadał się w imieniu wszystkich mieszkańców. Jestem mieszkanką Łęcznej i nie podoba mi się twój wpis. Za kogo się uważasz rysiu przez małe r?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędniczyna tak ma. Mysli, że może mówić za wszystkich, wszystko wie i zjadł wszystkie umysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie dupku abyś wypowiadał się w imieniu wszystkich mieszkańców. Jestem mieszkanką Łęcznej i nie podoba mi się twój wpis. Za kogo się uważasz rysiu przez małe r?!
Ale to nie jest DUPKU żaden koncert życzeń,zapamiętaj sobie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to nie jest DUPKU żaden koncert życzeń,zapamiętaj sobie !
BUAHAHAHAHAHAHAHA.........no to asshole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...