Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy trening EMS jest skuteczny

Utworzony przez Kalina, 14 sierpnia 2013 r. o 11:25
Czy przypadkiem ktoś z was trenował już za pomocą EMS? Chodzi o trening w czasie 30 minut przez elektryczną stymulację mięśni. Przeczytałam na trening-ems(kropka)pl, że ta metoda jest bardziej skuteczna oraz szybsza niż siłowe ćwiczenia w siłowni. Chyba wygląda ciekawie. Pytam was, bo nie wiem czy warto, a chciałabym wzmocnić ciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo jestem zadowolona z systemu EMS który prowadzą w Beauty Skin Be Fit ( beautyskinbefit.pl). Wystarczył tak naprawdę miesiąc treningów (a chodziłam tylko raz tygodniowo na pół godziny) żebym zauważyła poprawę jeśli chodzi o kondycję, ogólną sprawność. Już tak nie sapię wchodząc po schodach chociażby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niestety po nim skończyłam w Fizjoterapia Mazur więc osobiście nie mam z nim dobrych wspomnień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...