Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy warto kupić akcje Bogdanki?

Utworzony przez niikson, 2 czerwca 2009 o 23:02
Czekam na Wasze opinie, osobiście nie jestem do końca przekonany.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oferta publiczna została podzielona na transzę inwestorów instytucjonalnych, transzę inwestorów indywidualnych i transzę pracowniczą, w której zostanie zaoferowanych nie więcej niż 330 tys. akcji serii C. Bogdanka chce zaoferować inwestorom instytucjonalnym około 80 proc. akcji serii C.[/quote] [quote]Bogdanka zaoferuje 11 mln akcji nowej emisji serii C, czyli wartość emisji wyniesie od 462 mln zł do 528 mln zł.
giełda to w 90% psychologia, w 10% ekonomia, pracownicy w początkowym okresie zaczną wyprzedawać akcje - przepowiadam trend spadkowy.
0
~gość~ napisał:
giełda to w 90% psychologia, w 10% ekonomia, pracownicy w początkowym okresie zaczną wyprzedawać akcje - przepowiadam trend spadkowy.
Powiem tak - Pracownicy uprawnieni do otrzymania darmowych akcji nie mogą ich sprzedać prze okres 5 lat. Załoga mogła kupić pakiet 330 000 papierów co daje ok 90 szt. na głowę. Spora część nie zapisała sie na płatne akcje, łyknęli je w większej ilości ludzie co troszke mają pojęcie o inwestowaniu. Przeciętny górnik boi się inwestować. Myślę, że nie łatwo będzie kupić te akcje po niższej cenie niż na debiucie. Pozdro!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: