Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czyżby przekręt w SM "Skarbek" ?

Utworzony przez majami, 23 lipca 2010 r. o 17:22
Na szybko, korzystając z okresu wakacyjnego obecny jeszcze Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej zwołuje zebranie Grupy Członkowskiej nr 1 obejmującej bloki przy ul. Górniczej i częściowo Szkolnej w celu dokonania zmian osobowych w składzie przedstawicieli tejże grupy. Czyżby Pani Prezes zaczął palić się grunt pod zajmowanym od lat stołkiem. Czy ma to na celu "wsadzenie" swoich lojalnych i oddanych ludzi na te miejsca? Podobno za wnioskiem podpisało się ponad 230 mieszkańców tego osiedla, tylko ciekawe ilu z nich przyjdzie na to spotkanie. Oczywiście oddana grupa pracowników spółdzielni i ich rodzin jak zwykle stawi się w komplecie (czyżby jakiś element mobbingu ???)by oddać głosy zgodnie z poleceniami Pani Prezes. Szykuje się ciekawe zebranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to ilu, tylu co zawsze przyjdzie. Ja będę na pewno, z chęcią posłucham za co trzeba ich odwołać i jeżeli faktycznie jest to słuszne to będę za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antek, ty czasem nie pracujesz na kopalni albo w tej spółdzielni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to ma do rzeczy? Pracuje czy nie, może pracować gdzie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą waszą prezes już dawno powinniście sobie zrobić porządek. Żeby taka baba trzęsła tysiącami ludzi. To jest możliwe tylko w waszym mieście. Nie na darmo śmieją się wszędzie że w Łęcznej mądrych ze świecą szukać. Powinni wam zamknąć kopalnię żebyście przejrzeli na oczy. Kolesiostwo i sitwa. To chyba najbardziej skorumpowane miasto w Polsce. Takie miasto i taka prezes. Będą was łoić jak tylko się da i jak długo się da, bo generalnie macie gdzieś swoje pieniądze. Chcecie to płaćcie, tylko nie użalajcie się że jest wam ciężko, że macie duże rachunki, że macie podwyżki czynszów. Przecież 99 % podwyżek w spółdzielniach robi zarząd. Taki zarząd macie na jaki zasługujecie. Płaćcie póki kopalnia wam płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha. Zróbcie tak jak my. Chyba, że nadal chcecie płacić za ciepło prawie złotówkę więcej niż my, a nas też ogrzewa kopalnia. Goli was wasza spółdzielnia aż miło. Bogdanka i Skarbek zawsze się potrafiły dogadać. A tak poza tym, ta wasza prezes to ma jakieś studia menedżerskie lub z zakresu ekonomii, czy może ukończyła oxford z ostrowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o co w ogóle chodzi?czytam i czytam i każdy tekst wysrany,nie wiem o czym piszecie drodzy internauci-jaki przekręt?chyba ktos kto bral udzial w glosowaniu nie potrafil prawidlowo posluzyc się krzyżykiem uehehe,oj chyba nie znacie innych spoldzielni w ktorych jest istny burdelllo,nie srajcie w swoje gniazdo,bo sobie samym pięty osracie i będzie oj śmierdzialo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóbr napisał:
Ha ha ha. Zróbcie tak jak my. Chyba, że nadal chcecie płacić za ciepło prawie złotówkę więcej niż my, a nas też ogrzewa kopalnia. Goli was wasza spółdzielnia aż miło. Bogdanka i Skarbek zawsze się potrafiły dogadać. A tak poza tym, ta wasza prezes to ma jakieś studia menedżerskie lub z zakresu ekonomii, czy może ukończyła oxford z ostrowa?
jest wielu konowalow,ktorzy pokończyli studia za mamusine lapówy,moim zdaniem wyksztalcenie i praktyka w przypadku naszej prezes idą w parze i kobieta do tej pory trzyma w ręku wszystko tak jak trzeba-może być i oxford z ostrowa a ty co masz skończone,zaorane pole????Wynocha do Ostrowa nibywyksztalciuchu-przyjdż na zebranie to uslyszymy co masz do powiedzenia,bo twój tekst jest zbyt wątly he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy napisał:
jest wielu konowalow,ktorzy pokończyli studia za mamusine lapówy,moim zdaniem wyksztalcenie i praktyka w przypadku naszej prezes idą w parze i kobieta do tej pory trzyma w ręku wszystko tak jak trzeba-może być i oxford z ostrowa a ty co masz skończone,zaorane pole????Wynocha do Ostrowa nibywyksztalciuchu-przyjdż na zebranie to uslyszymy co masz do powiedzenia,bo twój tekst jest zbyt wątly he he he
Spadaj pod Wierzbicę na pole swojej prezeski. Na szczęście wasze problemy mnie nie dotyczą. Mam więcej szkoły niż ty i twoja prezes razem do kwadratu. A tak a'propos: Wiesz jak Twoja prezes została kiedyś prezesem, dzięki komu i za co? Ciesz się że Ci ZUS jeszcze płaci, chyba, że dostajesz coś jeszcze od Zarządu, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy napisał:
...,moim zdaniem wyksztalcenie i praktyka w przypadku naszej prezes idą w parze i kobieta do tej pory trzyma w ręku wszystko tak jak trzeba...
Muszę cię zmartwić "znajomy" ale nie masz racji, tylko że ja się z tobą nie będę o to kłócił. Kiedyś może obudzisz się z ręką w nocniku, ale wtedy będzie już za późno. Mówią, że Polak mądry po szkodzie. Na twoim przykładzie widać to aż nadto. Ta spółdzielnia już dawno powinna znaleźć się w rubryce "kronika kryminalna". A kto wie może przy tej okazji i o "znajomym" usłyszymy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie piszecie o rzeczach których chyba nie znacie. Ja ten temat znam, więc wam napiszę. O to chodzi w tym zebraniu aby odwołać przedstawicieli tej Grupy Członkowskiej, którzy są niewygodni dla p. Prezes i na to miejsce wybrać takich, którzy będą później głosować zgodnie z jej wolą i poleceniami. Nowo wybrani przedstawiciele będą mieli tylko jedno ale za to ważne zadanie - odwołać Radę Nadzorczą spółdzielni. Rada Nadzorcza od 2009 roku jest solą w oku p. Prezes, jest dla niej tak niewygodna, że zdecydowała się ona oszukać mieszkańców osiedla poprzez kilka osób, które kłamliwie przedstawiały sytuację żeby tylko zebrać potrzebną ilość do zwołania zebrania. Ten wniosek został przygotowany przez p. Prezes! Kiedy zmieni delegatów na swoich ludzi będzie dążyć do odwołania Rady. Ludzie! przecież delegaci nie mają żadnego wpływu na podwyżki, czy trzeba być naprawdę tak głupim, żeby tego nie wiedzieć. Przecież to rada nadzorcza zablokowała ostatnio podwyżkę jaką p. Prezes chciała wam zafundować. Mało tego: Rada zaczęła faktycznie kontrolować działania p. Prezes i włosy stają na głowie jakich przekrętów zdążyła się przez lata dopuścić. Jeżeli chcecie, aby było tak jak kiedyś, że to p. Prezes rządziła Radą Nadzorczą i robiła chciała to żal mi was. Może nie zdajecie sobie z tego sprawy ale wszyscy dajecie jej kilka milionów złotych każdego roku, których rozliczenie jest co najmniej podejrzane. Czy tak naprawdę nie zależy wam na waszych pieniądzach??? To oddajcie jej resztę swoich pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli spółdzielnia nie odpowiada na pisma, to co zrobić? Powiadomić radę nadzorczą? Chodzi o Skarbek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóbr napisał:
Spadaj pod Wierzbicę na pole swojej prezeski. Na szczęście wasze problemy mnie nie dotyczą. Mam więcej szkoły niż ty i twoja prezes razem do kwadratu. A tak a'propos: Wiesz jak Twoja prezes została kiedyś prezesem, dzięki komu i za co? Ciesz się że Ci ZUS jeszcze płaci, chyba, że dostajesz coś jeszcze od Zarządu, co?
Przedstaw sie to uwierzę w twoje nauki ! co ma zus do wiatraka???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JJ napisał:
jeśli spółdzielnia nie odpowiada na pisma, to co zrobić? Powiadomić radę nadzorczą? Chodzi o Skarbek
Idz po audięcję do prezesa z pismem w garści-napewno cię przyjmie,chyba to nie problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały jasio napisał:
Muszę cię zmartwić "znajomy" ale nie masz racji, tylko że ja się z tobą nie będę o to kłócił. Kiedyś może obudzisz się z ręką w nocniku, ale wtedy będzie już za późno. Mówią, że Polak mądry po szkodzie. Na twoim przykładzie widać to aż nadto. Ta spółdzielnia już dawno powinna znaleźć się w rubryce "kronika kryminalna". A kto wie może przy tej okazji i o "znajomym" usłyszymy".
w ogóle nie rozumiem tych pólgębkowych tekstów-proszę konkrety,bo takie baje to można sobie pisać i pisać i pisać- o co chodzi??? o jakie przekrety chodzi,jeszcze nikt tu sie nie wyslowil wyrażnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnicy forum ignorujcie teksty podpisane przez "znajomego". Ten styl pisania jest identyczny jak styl p. prezes., zawsze nic konkretnego tylko puste słówka. Zauważcie że ten forumowicz nie odniósł się do żadnych wpisów w sposób konkretny i rzeczowy. Osobiście popieram "Romana", który napisał wprost o co chodzi. Ja z moją wiedzą mogę to potwierdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy napisał:
Idz po audięcję do prezesa z pismem w garści-napewno cię przyjmie,chyba to nie problem...
Tak, jakby to pomogło. Może i przyjmie, ale i tak nic Ci nie powie. Przynajmniej nic konkretnego. Taka już jest. Znam ją już długo i coś o tym wiem. Najlepiej napisz do Rady Nadzorczej, żeby wydała polecenie Prezesowi Zarządu odpowiedzi na Twoje pismo. Jeżeli to nie pomoże, to zostaje Ci tylko droga sądowa, tylko wtedy rozważ czy w pozwie nie powołać się na przepisy karne tzn. działanie na szkodę członka spółdzielni. Za to jest nawet 2 lata więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy napisał:
Przedstaw sie to uwierzę w twoje nauki ! co ma zus do wiatraka???
Nie jestem w żaden sposób związany ze Skarbkiem, z czego się cieszę bo wiem do czego jest zdolna pani prezes. Jakbyś trochę miał rozumu to sam mój nick powiedziałby Ci skąd jestem. A jeżeli chodzi o zus to sądząc po stylu twojego pisania i stosowanych archaizmach jesteś już na łasce zusu, więc licz emeryturkę czy starczy Ci na opłaty jak Ci Prezes zafunduje podwyżki. Nie będę więcej odpisywał na Twoje posty bo są one żenujące i nic nie wnoszą do tematu. A co do przekrętów, to czy nie jest przekrętem, że całe miasto bierze ciepło z Bogdanki, a Skarbek płaci złotówkę więcej niż inni? A ciepło jest jednakowe dla wszystkich spółdzielni, produkowane w ten sam sposób, nie ma oddzielnych kotłów dla Skarbka. Można to jeszcze zinterpretować jako skrajną nieudolność i niekompetencję Zarządu, który nie potrafił wynegocjować lepszych cen. A może nie chciał? Taki zarząd nie powinien działać. W normalnej firmie po takim numerze osoba odpowiedzialna już dawno leżałaby na "zielonej trawce". Ale przecież pani Prezes jest nietykalna, bo ma "znajomości" na kopalni i w innych instytucjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóbr napisał:
Nie jestem w żaden sposób związany ze Skarbkiem, z czego się cieszę bo wiem do czego jest zdolna pani prezes. Jakbyś trochę miał rozumu to sam mój nick powiedziałby Ci skąd jestem. A jeżeli chodzi o zus to sądząc po stylu twojego pisania i stosowanych archaizmach jesteś już na łasce zusu, więc licz emeryturkę czy starczy Ci na opłaty jak Ci Prezes zafunduje podwyżki. Nie będę więcej odpisywał na Twoje posty bo są one żenujące i nic nie wnoszą do tematu. A co do przekrętów, to czy nie jest przekrętem, że całe miasto bierze ciepło z Bogdanki, a Skarbek płaci złotówkę więcej niż inni? A ciepło jest jednakowe dla wszystkich spółdzielni, produkowane w ten sam sposób, nie ma oddzielnych kotłów dla Skarbka. Można to jeszcze zinterpretować jako skrajną nieudolność i niekompetencję Zarządu, który nie potrafił wynegocjować lepszych cen. A może nie chciał? Taki zarząd nie powinien działać. W normalnej firmie po takim numerze osoba odpowiedzialna już dawno leżałaby na "zielonej trawce". Ale przecież pani Prezes jest nietykalna, bo ma "znajomości" na kopalni i w innych instytucjach.
Wybacz,ale nie wiem kim jesteś nic mi twoja ksywa nie mówi ,może nie bobrem/chcialbyś być pod ochroną,jak te pracowite zwierzęta?/- a bogiem/narcyzem?Ale nie wszyscy o to bobie slyszeli...a to pech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Znajomy" odnieś się do tego co napisałem w drugiej części postu. Chyba że ty "jesteś pod ochroną" (pani prezes oczywiście"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...