Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I dobrze :D Jednego złoma mniej ^_^ Tylko Polska motoryzacje ^_^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody rozwalił system, ale dobrze że nic mi się nie stało i że niekomu nie zrobił krzywdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze :D Jednego złoma mniej ^_^ Tylko Polska motoryzacje ^_^
ale masz powody do radości, współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać jak ktoś siedzi za kierownica i nie umie wcisnąć gazu. a po drugie po jeździe widać ze mu szarpie. kto jeździł ten wie jak się jeździ i porusza samochód. widać ze mamusia zpośpiechu zostawiła kluczyki:/ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciesz on siedział po stronie pasażera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać jak ktoś siedzi za kierownica i nie umie wcisnąć gazu. a po drugie po jeździe widać ze mu szarpie. kto jeździł ten wie jak się jeździ i porusza samochód. widać ze mamusia zpośpiechu zostawiła kluczyki:/ha
  Myślałeś że bez kluczyków odpalił, czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciesz on siedział po stronie pasażera
  Przecież  ktoś musiał docisnąć gaz przecież. Przecież musiał siedzieć po stronie kierowcy, żeby w ogóle docisnąć sprzęgło, tym samym odpalić samochód zostawiony na biegu przecież. Przecież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecka żal bo trauma. Natomiast matka bardziej odpowiedzialnie mogła się zachować. Auto widać nówka....pewnie w kredycie czyli miłego spłacania dalej...los najwyraźniej pokarał za swoje "co to nie ja" w swoim zakładzie pracy! Widać jest jeszcze na tym świecie sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecka żal bo trauma. Natomiast matka bardziej odpowiedzialnie mogła się zachować. Auto widać nówka....pewnie w kredycie czyli miłego spłacania dalej...los najwyraźniej pokarał za swoje "co to nie ja" w swoim zakładzie pracy! Widać jest jeszcze na tym świecie sprawiedliwość.
  Oho, już się zaczyna typowa złośliwość :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jazda próbna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są bezmyślni, takim to nie powinno nigdy dawać prawa jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są bezmyślni, takim to nie powinno nigdy dawać prawa jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale on nawet nie miał prawka, przecież ma 15 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ŻYCZĘ NIKOMU TAKICH PRZYPADKÓW,TRAGEDIA,DZIECKA,MATKI,RODZINY-nie zawiniona zupełnie przypadkowa + potęzne koszty.Dobrze,że bez urazów cielesnych,samochód się wyklepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ŻYCZĘ NIKOMU TAKICH PRZYPADKÓW,TRAGEDIA,DZIECKA,MATKI,RODZINY-nie zawiniona zupełnie przypadkowa + potęzne koszty.Dobrze,że bez urazów cielesnych,samochód się wyklepie.
  Zupełnie przypadkowo to samochód sam nie pojechał, ale bądź co bądź, trauma pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry kierowca sie zapowiadsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze zbadać brzozę.... :) miałam podobnie, odmrażacz przeturlał mi się pod pedały i rów zobaczyłam z bliska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecka żal bo trauma. Natomiast matka bardziej odpowiedzialnie mogła się zachować. Auto widać nówka....pewnie w kredycie czyli miłego spłacania dalej...los najwyraźniej pokarał za swoje "co to nie ja" w swoim zakładzie pracy! Widać jest jeszcze na tym świecie sprawiedliwość.
Żałosny komentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest z nowoczesnymi autami zapalanymi na guzik.... A jeszcze jak się zostawi auto na biegu to juz wogóle. Widac mamusia nie pomyślała o zagrożeniach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze zbadać brzozę.... :) miałam podobnie, odmrażacz przeturlał mi się pod pedały i rów zobaczyłam z bliska
    I z czego się śmiejesz jełopo? I masz się czym chwalić... Własną głupotą. Uważaj żeby ci się rozum nie przeturlał pod pedały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...