Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Deptak w Łęcznej 4 dni po opadach śniegu

Utworzony przez Bartol., 20 marca 2013 r. o 15:00
Jak wygląda i czy da się tam bezpiecznie przejść nie skręcając nogi http://lle24.pl/region/nikt-nie-pali-sie-do-odsniezania/ Straż Miejska śpi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie, niech biorą łopaty i do roboty. Potem niech przyjeżdżają do mnie bo mam zasypane dojście do stodoły, też mogę skręcić nogę. A oni śpią. Bartol złoty medal za czujność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartol tak sobie pomyślałam,że gdybyś użył swojego jęzora zamiast palców na klawiaturze to od piątku i po wczorajszym dopadaniu swoim JĘZOREM zlizałbyś cały śnieg z tego 20 tys. miasta,do roboty do lizania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się służby wezmą w końcu do roboty niech każdy robi to za co bierze pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejski odszczekiwaczu to, że nie masz jaj to już udowodniłeś, a teraz jeszcze piszesz jako kobieta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odczep się od rzecznika znacznie więcej ludzi ma was dość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
odczep się od rzecznika znacznie więcej ludzi ma was dość
Popieram. Ludzie się juz z was śmieja i nie jest to smiech radości.... Tylko nie wyzywaj mnie od niedorzeczników i urzedasów. Po prostu nie przemysleliście swojej strategii. Macie zlych doradców. Za wcześnie panowie, za wcześnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może mieli zapytać wodza umiłowanego na Pl. Kościuszki czy mogą mieć swoje zdanie i się na sesjach odzywać. Ustroje wam się pomyliły chyba. Ludzie śmieją się z niedorzecznika za to co wyczynia nikt z nim już nie chce rozmawiać. Mieszkańcy mają już dość zamiatania spraw pod dywan. Każdy przeklina jak idzie ulicą ale nie wie kto za to miasto odpowiada, ale od niedawna można się tego dowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich ludziach piszesz - o rzeczniku i wirtualnym z Ł24 , że chcą dobrowolnie płacić potrójne stawki za wodę i śmieci. To ja się z was śmieję - Wy lizusy, że tak głupio obaj myślicie. Ale Polskę podzielono na bogatych i biednych, a Łęczną ostatnio na mądrych i głupich. Myślę, że w tej kadencji Wy obaj panowie nie zrobicie już nowego odłamu. - zostańcie przy swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
O jakich ludziach piszesz - o rzeczniku i wirtualnym z Ł24 , że chcą dobrowolnie płacić potrójne stawki za wodę i śmieci. To ja się z was śmieję - Wy lizusy, że tak głupio obaj myślicie. Ale Polskę podzielono na bogatych i biednych, a Łęczną ostatnio na mądrych i głupich. Myślę, że w tej kadencji Wy obaj panowie nie zrobicie już nowego odłamu. - zostańcie przy swoim.
Oj Ty Drogi Ferdynandzie. Trzeba przyznać,że nowatorem to ty nie jesteś, twój bełkot niczym nie różni się od tego, co żeś bełkotał wcześniej. Ty lizusie STAROSTY. Twoja.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
odczep się od rzecznika znacznie więcej ludzi ma was dość
cora patrząc na liczniki to coraz więcej ludzi czyta lle24, i może o tych ludziach mówisz? Pewnie wchodzą tam żeby się pośmiać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
O jakich ludziach piszesz - o rzeczniku i wirtualnym z Ł24 , że chcą dobrowolnie płacić potrójne stawki za wodę i śmieci. To ja się z was śmieję - Wy lizusy, że tak głupio obaj myślicie. Ale Polskę podzielono na bogatych i biednych, a Łęczną ostatnio na mądrych i głupich. Myślę, że w tej kadencji Wy obaj panowie nie zrobicie już nowego odłamu. - zostańcie przy swoim.
Nieprawda. Jako rzecznik, wirtualny z Ł24 i jako mieszkańcy chcemy następujących cen: - 1 zł za m3 wody - 1,2 zł za m3 ścieków - 2 zł za śmieci segregowane i 2,1 zł za niesegregowane od 1 mieszkańca - 0,5 zł za m2 opłat na spółdzielnie mieszkaniowe - ryczałt 20 zł/m-c za ogrzewania mieszkania niezależnie od wielkości - zmniejszenie podatków o 63% jesteśmy więc od was znacznie lepsi. Nie da się - da się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chcę gęś na złotym łańcuszku od bartola da się czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wirtualny rzecznik napisał:
Nieprawda. Jako rzecznik, wirtualny z Ł24 i jako mieszkańcy chcemy następujących cen: - 1 zł za m3 wody - 1,2 zł za m3 ścieków - 2 zł za śmieci segregowane i 2,1 zł za niesegregowane od 1 mieszkańca - 0,5 zł za m2 opłat na spółdzielnie mieszkaniowe - ryczałt 20 zł/m-c za ogrzewania mieszkania niezależnie od wielkości - zmniejszenie podatków o 63% jesteśmy więc od was znacznie lepsi. Nie da się - da się.
Ja chcę, żeby te ceny ustalane w drodze referendum. Tylko otwartego referendum, każdy proponuje stawki, a władza ustala cenę jako średnią tych cen. I to byłaby prawdziwa demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...