Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droga wojewódzka nr 829 doczekała się remontu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2016 o 18:29 Powrót do artykułu
Chyba Błażej Dyczewski ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
".... Na ten remont mieszkańcy Milejowa i okolicznych miejscowości czekali długie lata.." co niektórzy czekając te długie lata się nie doczekali, wstyd, droga wojewódzka i taki stan, ja pieprzę, to w afryce może mają lepsze
0
Ta droga miała być remontowana już w lecie, coś jednak nie wypaliło. Dzisiaj rano przy wjeździe do Milejowa od strony Łęcznej leżało sobie autko w rowie.... na pleckach. Miejmy nadzieję że je stamtąd sprzątną zanim zaczną remontować.
0
kiedy wreszcie zaczną przebudowę drogi nr 838. Może teraz Wójt Trawnik nie będzie oponował wycince tych starych, zagrażających bezpieczeństwu drzew rosnących wzdłuż tej drogi. Ludzie czekają z utęsknieniem na jej przebudowę, niech to dotrze do zwojów mózgowych m.in. Wójta Gminy Trawniki i Wójta Fajsławic. Niech urzędnicy nie blokują jej przebudowy.
0
prawie 100 baniek za 18 km drogi? kiedy to się zwróci z podatków w paliwie?...
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Chyba Błażej  Dyczewski ?
bo ja wiem...
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
prawie 100 baniek za 18 km drogi? kiedy to się zwróci z podatków w paliwie?...
Niestety sama jezdnia nie kosztuje drogo,ale infrastuktura towarzysząca krocie.Odwodnienie,przepusty,chodniki,ronda itd.itp.
0
Super! Bardzo się cieszę 
0
skąd wiesz że są utrudnienia w Trawnikach?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: