Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drogie i bezpańskie psy w Łęcznej

Utworzony przez mietek, 4 kwietnia 2014 r. o 03:58 Powrót do artykułu
na psach można nawet nieźle zarobić. Podpowiadam miastu że firma z Bielska Białej skupuje bezpańskie psy i koty płacąć za kilogram zupełnie przyzwoitą sumkę 10zł za kg a koty nawet 12 zł za kg. Muszą być tylko młode do 2lat starsze są tańsze 6,50 za kg. Ja już swojego burka im sprzedałem i dobrze zarobiłem bo ważył 19kg. I mówię najzupełniej poważnie mam namiary gdyby ktoś chciał skorzystać to świetny biznes wyłapywać psy. Cytat z wyborczej (Exotic Meat Poland oferuje 10 zł za kilogram psa mającego poniżej półtora roku lub 6,50 zł za kilogram zwierząt starszych. Firma jest zainteresowana także zakupem kotów - proponuje 12 zł za kilogram zwierząt mających poniżej półtora roku lub 8 zł w przypadku starszych.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich mietkow jak ty czesto i gesto cwiartuje sie i zakopuje w swiezych gruntach gdzie beda sadzonki. Cennik zalezy od tuszy takich smietkow ale lepiej smakuje taki idiota idac na rybki... Oj sie rzucaja. Cytat z wyborczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na psach można nawet nieźle zarobić. Podpowiadam miastu że firma z Bielska Białej skupuje bezpańskie psy i koty płacąć za kilogram zupełnie przyzwoitą sumkę 10zł za kg a koty nawet 12 zł za kg. Muszą być tylko młode do 2lat starsze są tańsze 6,50 za kg. Ja już swojego burka im sprzedałem i dobrze zarobiłem bo ważył 19kg. I mówię najzupełniej poważnie mam namiary gdyby ktoś chciał skorzystać to świetny biznes wyłapywać psy. Cytat z wyborczej (Exotic Meat Poland oferuje 10 zł za kilogram psa mającego poniżej półtora roku lub 6,50 zł za kilogram zwierząt starszych. Firma jest zainteresowana także zakupem kotów - proponuje 12 zł za kilogram zwierząt mających poniżej półtora roku lub 8 zł w przypadku starszych.
Pewnie byłeś normalny, ale zacząłeś czytać wyborczą. I są skutki - debilujesz. Przestań czytać tego szmatławca i zacznij się leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie byłeś normalny, ale zacząłeś czytać wyborczą. I są skutki - debilujesz. Przestań czytać tego szmatławca i zacznij się leczyć.
czytaj tylko Gazetę Polską będziesz wielki jak PREZES
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sterylizacja suki to okolo 200zl, za 60000 mozna wysterylizowac 300 zwierzat. Jedynie sterylizacja suk i kastracja psow moga rozwiazac problem niechcianych zwierzat. Gminy powinny wprowadzic bardzo wysoki podatek o zwierzat zdolnych do rozrodu, a zlikwidowac podatek od psow. ktore sa wysterylizowane/ wykastrowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórzy na 50 mkw w bloku i przy rodzinie 4 osobowej mają wilczura lub innego wielkiego psa=ktoś ich wysterylizował /wykastrował/ z najwyższych części organizmu dlaczego gmina ma płacić za wykastrowanych z rozumu ,którzy później takie zwierzaki wywożą i przywiązują do drzew albo wyrzucają we wsiach oddalonych od dotychczasowego pobytu czworonoga 50-100km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...