Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drogo jak w Łęcznej (Targowisko)

Utworzony przez Bartol., 16 lutego 2013 r. o 16:04
Okazuje się, że Łęczna wyprzedza inne miasta regionu nie tylko w ilości kompromitacji. Dzisiaj na warsztacie opłaty targowe: http://lle24.pl/polityka/mariusz-fijalkowski-drogo-jak-w-lecznej/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo kupcy muszą czuć, że w Łęcznej jest najwyższy europejski standard...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ten "rzekomy" kupiec to bardzo bliska rodzina tego "drugiego trójradnego jedynego obrońcy ludu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby o innym pigmencie skóry przejrzały na oczy i w Łęcznej nie handlują. Kiedyś przyjeżdżali wszyscy - to była wielka tradycja - poniedziałek to było "święto dyszla w Łęcznej". Teraz widać po stołach na zdjęciu jak kupcy rwą się handlować w Łęcznej. Niedługo utrzymanie Unijnego targowiska, tak nie udolnie otwartego przez Pana Burmistrza więcej wyniesie , niż z niego zysk. Panowie zbierający opłaty targowe, niedługo nie zarobią na własną dniówkę, nie mówiąc o tym , że trzeba opłacić sprzątających i innych. Kiedyś w wyborach, chyba w Białymstoku startował na prezydenta kandydat , co mówił " że nie będzie niczego" Dobrze , że mieszkańcy nie wybrali Go w wyborach , bo by mieli Tak jak MY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Kiedyś w wyborach, chyba w Białymstoku startował na prezydenta kandydat , co mówił " że nie będzie niczego"
nasz mówi "nie da się" i wygrywa - to ewenement
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałeś powiedzieć udawało mu się. Teraz po takich kompromitacjach ludzie może trochę zrozumieją i pogonią tego Pana tam gdzie jego miejsce, czyli na wieś pod Łęczną. Do końca kadencji już niedługo a i przez ten czas jeszcze wiele spraw na wierzch wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czujecie podobieństwo? Tylko wąsów brakuje. [media]http://www.youtube.com/watch?v=6SfNJifX2qg[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Chciałeś powiedzieć udawało mu się. Teraz po takich kompromitacjach ludzie może trochę zrozumieją i pogonią tego Pana tam gdzie jego miejsce, czyli na wieś pod Łęczną. Do końca kadencji już niedługo a i przez ten czas jeszcze wiele spraw na wierzch wyjdzie.
Wybory są jakie są i wątpię aby się coś zmieniło. Pomoże tylko granat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal patrzeć jak plujecie jadem. Od kilku tyg. nie wchodziłem na to forum bo robi się niedobrze. Całe szczęście, że wynieśliście się z l24. Straszne macie kompleksy - nie wiem czy problemy z rodziną, wyglądem, pracą czy jeszcze jakieś inne - ale powinniście się leczyć. Teo nie jest moim idolem, ale to co wyprawiacie to kompletna żenada. Ja mimo wszystko jestem dumny ze swojego miasta - nawet jak mam inne poglądy, to nigdy był się nie zniżył do waszego poziomu, żeby tak zochydzać wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Teo nie jest moim idolem
Panie grzegorzu, więcej odwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Żal patrzeć jak plujecie jadem. Od kilku tyg. nie wchodziłem na to forum bo robi się niedobrze. Całe szczęście, że wynieśliście się z l24. Straszne macie kompleksy - nie wiem czy problemy z rodziną, wyglądem, pracą czy jeszcze jakieś inne - ale powinniście się leczyć. Teo nie jest moim idolem, ale to co wyprawiacie to kompletna żenada. Ja mimo wszystko jestem dumny ze swojego miasta - nawet jak mam inne poglądy, to nigdy był się nie zniżył do waszego poziomu, żeby tak zochydzać wszystko.
...jesteś dumny ze swojego miasta ? Ono nie jest twoje bo jest moje. A co jest moje nie może być twoje. Kumasz robaczku ? Wracaj na łono L24 pisać o niebieskich autobusach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jupi a jej napisał:
Wybory są jakie są i wątpię aby się coś zmieniło. Pomoże tylko granat.
Przecież na forum uczestniczy 5 osób i między sobą piszą,frekwencję robi wchodzenie ich co chwilę co daje liczby,5-ciu 10 razy dziennie daje 50 ,taka jest statystyka=wyborcy i tak wiedzą swoje,głosują na ludzi co już coś osiągnęli w sferze społecznej,a nie tylko plują,tyle refleksji o lęczyńskim forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj marzą się czasy, gdy nikt niczego nie wiedział, nikt się nie interesował, a potem się mówiło że Pan K czy Pani B to tyle w życiu naosiągali i jeszcze więcej i bezinteresowanie dla Łęcznej zrobili. Na razie to robią ale kolejne podwyżki dla zwykłych ludzi i nie bezinteresownie tylko za grubą dla normalnego mieszkańca kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targowica już w Polsce była ,no i co==były rozbiory,czyżby po otwaciu targowiska -per analogia przestanie istnieć Łęczna,a może powiat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Tobie się podoba, że ktoś Cie doi bezczelnie bo ma takie kaprys to napisz list do Tuska, żeby podnósł Ci VAT do 90% a co tam, Państwu każda kasa się przecież przyda i każdą się zagospodaruje. A rządzić to trzeba mądrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie grzegorzu, więcej odwagi
Jaki ten wpis ma związek z cenami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A twój? A Grzegorza zostaw w spokoju bo on się może dziś uczy do nowego zawodu. Pan Grzegorz nie jest tu tematem. Ma swój wątek na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolny człowiek napisał:
Przecież na forum uczestniczy 5 osób i między sobą piszą,frekwencję robi wchodzenie ich co chwilę co daje liczby,5-ciu 10 razy dziennie daje 50 ,taka jest statystyka=wyborcy i tak wiedzą swoje,głosują na ludzi co już coś osiągnęli w sferze społecznej,a nie tylko plują,tyle refleksji o lęczyńskim forum.
nie widziałem lepszego opisu urzadmiejski24 perełka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytak napisał:
nie widziałem lepszego opisu urzadmiejski24 perełka!
Czy bartol,proboszcz,ferdynand i jeszcze dwóch ukrywających się pod różnymi nickami to pracownicy urzędu miasta=no ciekawe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O nie, tamci nie. To Bernardo jest chyba cichym agentem pana rzecznika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...