Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa nowe Orliki w powiecie łęczyńskim

Utworzony przez ferdek, 13 listopada 2010 r. o 07:33 Powrót do artykułu
Moze by pan redaktor sprawdzil w jakim stanie jest cycowski Orlik? Bo mnie doszly sluchy, ze wejsc sie tam nie da, gdyz jest tak mokro i blotnisto. Wojt tak sie spieszył, żeby go oddać przed wyborami, że się dokończy po nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ferdek napisał:
Moze by pan redaktor sprawdzil w jakim stanie jest cycowski Orlik? Bo mnie doszly sluchy, ze wejsc sie tam nie da, gdyz jest tak mokro i blotnisto. Wojt tak sie spieszył, żeby go oddać przed wyborami, że się dokończy po nich.
w Łecznej też zamknięty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo te młode buraki w dresach już zdążyły ogrodzenie rozwalić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ferdek napisał:
Moze by pan redaktor sprawdzil w jakim stanie jest cycowski Orlik? Bo mnie doszly sluchy, ze wejsc sie tam nie da, gdyz jest tak mokro i blotnisto. Wojt tak sie spieszył, żeby go oddać przed wyborami, że się dokończy po nich.
W Cycowie to nie było otwarcie tylko nadanie imienia z tego co wiem to wykonawca nie przekazał bo brak tartanu na bieżni ,a to nie jest orlik ale w inwestycję wchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WWW.PRAWICOWEPOROZUMIENIE.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walduś napisał:
W Cycowie to nie było otwarcie tylko nadanie imienia z tego co wiem to wykonawca nie przekazał bo brak tartanu na bieżni ,a to nie jest orlik ale w inwestycję wchodzi.
STRONA ZESPÓŁ SZKÓŁ W CYCOWIE WYJAŚNI WĄTPLIWOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orlik w Łęcznej śmiech na sali ani szatni ani nic nic tylko duuuuuuuzo śniegu:)))))))))))))))) Ale drugi błazen lubelszczyzny Grabczuk był to trzeba się było wykazać Teo słońce Łęcznej ciemno nam panujący:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutery the napisał:
Orlik w Łęcznej śmiech na sali ani szatni ani nic nic tylko duuuuuuuzo śniegu:)))))))))))))))) Ale drugi błazen lubelszczyzny Grabczuk był to trzeba się było wykazać Teo słońce Łęcznej ciemno nam panujący:((
NATĘPNE ORLIKI MAJĄ BYĆ KRYTE ABY NIE PADAŁ ŚNIEG NA PŁYTĘ BOISKA-TEN, CO KRYTYKUJE TAKIE ZBUDUJE. TO JEST FACHMAN NO?NO?FACHMAN JAK SIĘ PATRZY NO!NO! STRCH SIĘ BAĆ JAK TAKI DOJDZIE DO SWOJEGO CELU NO.NO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMALNIE PATRZĄCY napisał:
NATĘPNE ORLIKI MAJĄ BYĆ KRYTE ABY NIE PADAŁ ŚNIEG NA PŁYTĘ BOISKA-TEN, CO KRYTYKUJE TAKIE ZBUDUJE. TO JEST FACHMAN NO?NO?FACHMAN JAK SIĘ PATRZY NO!NO! STRCH SIĘ BAĆ JAK TAKI DOJDZIE DO SWOJEGO CELU NO.NO.
Ten co krzykiem odpisuje własnym moczem śnieg roztopi:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMALNIE PATRZĄCY napisał:
NATĘPNE ORLIKI MAJĄ BYĆ KRYTE ABY NIE PADAŁ ŚNIEG NA PŁYTĘ BOISKA-TEN, CO KRYTYKUJE TAKIE ZBUDUJE. TO JEST FACHMAN NO?NO?FACHMAN JAK SIĘ PATRZY NO!NO! STRCH SIĘ BAĆ JAK TAKI DOJDZIE DO SWOJEGO CELU NO.NO.
Ten co krzykiem odpisuje własnym moczem śnieg roztopi:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po napisał:
Ten co krzykiem odpisuje własnym moczem śnieg roztopi:))
Tkie wyrażenia nie pasuj A FE !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...