Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień górnika w Bogdance. Uroczystości barbórkowe (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2016 o 18:41 Powrót do artykułu
Czy górnik w mundurze galowym, może bawić się w jedymy z lubelskich klubów pod wpływem alkoholu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech zmienią sobie patrona ,ta baba zsyła im ciągle jakieś wypadki i tragedie ,już lepiej wziąć jakiegoś marxa lub engelsa
0
precz z górnikami, bo przez tych ze śląska klepiemy biedę, bo pomimo, że byli traktowani jak święte "krowy" to źle jeszcze im było
0
sami "górnicy" na tych fotkach. a gdzie są "dolnicy" ? ?
0
Przeciez jak w mundurze to nie znaczy ze nie pracuje na dole..
0
....a ja znam takich co to mieli wolną szychtę a do kościoła nie poszli. Dzwoniłem do sztygara to mnie opluł przez telefon. Będą mieli odwagę spotkać naszego Prezydenta i cieszyć się z wizyty w naszym mieście z reszta wszystkich uczciwych Polaków? A o sztygarze porozmawiam z odpowiednimi przedstawicielami! Dobrzy Polacy muszą robić za grosze bo te na etatach spijają wszelka śmietankę, ale nam dojścia nie dają. Wreszcie się to zmieni bo każdy ma takie same brzuchy i rodziny. Bóg honor i ojczyzna
0
Już naczelnik lenin mawiał "KAŻDEMU WEDŁUG POTRZEB".Żołądki wszyscy mamy jednakowe.To masz na myśli podwykonawco?
0
górnik bez sztygara to jak żołnierz bez oficera , więc nie mieszaj do tego Boga tylko idż do szkoły i też będziesz miał szansę zostać osobą dozoru . marsze ONR-u tego ci nie zapewnią
0
M. Fo.... no taki bur... że hejjj
0
Mordy (pardon twarze) w większości te same co roku zadowolone z odznaczeń. W zeszłym roku szukali ludzi do zwolnień na siłę wypychali z zakładu młodych na umowach tymczasowych. A na tych zdjęciach połowa ludzi odbierająca ordery to kierownicy, nadsztygarzy i związkowcy z uprawnieniami emerytalnymi i dalej na etacie kopalni. Zero wstydu.
0
swąd komuny zmieszany ze związkami kończywszy na szlachcie = górnictwo
0
Dobre wieści dla górników :)  górnik zarządza teraz lubelską onkologią  a co na to chorzy???
0
Tak jak za Komuny odznaczają się medalami...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: