Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

“Tanie” boisko za za 486 000 złotych

Utworzony przez Bartol., 20 czerwca 2013 r. o 15:02
O artykułach "sponsorowanych" oraz matematyce po łęczyńsku na http://lle24.pl/region/tanie-boisko-za-za-486-000-zlotych/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie pozyskali 170 koła... hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gratisie dorzucę coś jeszcze, gdzie tu jest napisane że chodzi o boisko do piłki nożnej? Tak samo można powiedzieć że w piłkę nożną da się pograć też na kartoflisku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol zmiażdżył wodza! Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sobie ktoś jaja robi w tym urzędzie. Wybudują boiska za prawie pół melona, a nie będzie tam można grać w piłkę nożną? To co może mamy sobie kamienie ustawiać zamiast bramek i grać na boisku do kosza ? Jak oni sobie to wyobrażają? Może kije trzeba powbijać. Kto tam rządzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rządzi tylko urzęduje ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu oszukują, mnie to nie dziwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie argumenty zostały wytrącone szczekającym psom ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Bartol kłamał urząd już dawno publikował by stosowne oświadczenia, żądał sprostowań itd. A tu cisza. Rzecznik milczy. Kolejne urzędowe kłamstewka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu mówić jak wszystko jest jasne. Tu już nie ma miejsca na tłumaczenie. Kolejny raz zostaliśmy zrobieni w trąbe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boisko będzie stało puste a chłopaki będą obok grać w gałe na trawie. Taka łęczyńska specyfika - budować coś co nikomu nie służy, kosztuje ogromne pieniądze a potem stoi puste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*wa,a  parkingów nie ma. Gospodarzu zabieraj się w końcu stąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*wa,a  parkingów nie ma. Gospodarzu zabieraj się w końcu stąd.
parkingów dość jak projektowano Łęczną liczono 1 malucha na rodzinę jak jest więcej to na łąki, ale wykosić bo w okolicy Łęcznej wszystkie nie koszone ,taka jest naga prawda,to jest problem wszystkich robotniczych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w czym widzisz problem. Łęczna zarasta krzakami - dać- sprzedać ludziom teren na budowę garaży. Sami kupią działki - sami wybudują  garaże, a Gmina weźmie kasę. Podatki ludzie co roku do gminy zapłacą, ale Gospodarz to chłop i wiesz jak u chłopa z polem jest. Nie da nawet na trzy palce. Przecież te samochody trzeba gdzieś w końcu trzymać, a w koło Łęczna zarasta. Ani działek budowlanych miasto nie sprzedaje, ani chodników, np do szpitala się nie robi, placów zabaw dla dzieci tez się nie remontuje, nic tu się w Łęcznej nie buduje - żadnych mieszkań dla młodych ludzi Założył Pan komitet wyborczy " Wspólna Sprawa"i co Pan wspólnie i z kim zrobił? Co kwartał średnio mamy jakieś podwyżki i to dla Pana jest sposób na rządy w mieście?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty ferdziu myslisz, ze wszystkie zielone tereny naleza do gminy? niech moze twoja spodzielna ruszy d*** i zrobi parking. zobacz , ze spoldzielnie w mieiscie maja gdzie mieszkancow, maja fajne tereny, gdzie mozna zrobic miejsca parkingowe , ale po co.. a po drugie, nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze prawo mowi o tym, ze parkingi moga byc tworzone 10m od miejsca zamieszkania, nie wiem skad ten dziwny przepis. wiec wczesniej moze zapoznaj sie z tym do kogo teren nalezy a pozniej pisz, moze pawlak pomoze albo radny mariusz, a tereny pod boiska typu orlik rowniez sa podszebne bo nie moze byc tak, ze wszystko zajete bedzie na parkingi. kazde miasto w kraju boryka sie z tym problemem i tak bedzie nadal. nie jestesmy niemcami, ze mamy na osiedlach parkingi podziemne. taka jest rzeczywistosc i jej nie oszukasz. to jeszcze nie te czasy ale druga sprawa jest taka, ze spoldzielie robia sobie jaja, stawiajac tabliczki typu, ze miejsca parkingowe sa przeznaczone tylko dla mieszkancow jednej spoldzielni. idac takim kierunkiem niebawem jeszcze gorzej bedzie z miejscami parkingowymi w naszym miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaż mi te fajne tereny w posiadaniu spółdzielni. Takim gadaniem ciągle zasłania się dobry gospodarz. Niech każdy robi parkingi na swoim terenie, a miasto ma ich znacznie więcej i to na obrzeżach osiedli. Nikt nie mówi, żeby robić parkingi 3 metry od okien i balkonów. Wiele terenów zarasta krzakami, a gmina ich nie przekształca, ani się nimi nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę sobie, że Łęczna przy takim rządzeniu skończy tak!   http://www.youtube.com/watch?v=Gh7JWqwkqhY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po drugie, nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze prawo mowi o tym, ze parkingi moga byc tworzone 10m od miejsca zamieszkania, nie wiem skad ten dziwny przepis. wiec wczesniej moze zapoznaj sie z tym do kogo teren nalezy a pozniej...
  Urzędnik nie odpuszcza do późnych godzin, Przejdź się imbecylu po osiedlach i zobacz który parking jest zrobiony 10m od bloku a który bliżej. Przestań pie%yć te farmazony o spółdzielniach i rzekomo stosowanych przepisach, bo słyszę to już któryś rok z rzędu. W tym czasie nawet pies z kotem by się dogadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina dokupi kewlarowe ochraniacze i można haratać w gałę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o losie BUDYNIOWO zaorają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...