Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fałszywi policjanci pobrali chłopcu krew w parku

Utworzony przez gosciu, 28 października 2011 r. o 06:13 Powrót do artykułu
nosek napisał:
Droga Pani, jeśli dorośli ludzie nie potrafią się z sobą dogadać, to narażają swoje dziecko na stres, innych ludzi na snucie domysłów jak z książek s-f, a tych, co czytają i myślą do pisania takich komentarzy. Myślenie nie boli, więc jeślli poświęciłaby Pani chwilę tej czynności, to przymiotniki z pierwszego zdania miałyby innego adresata
Drogi Panie lecz odniosłam się tylko i wyłącznie do komentarzy na poziomie obrażających tych właśnie rodziców (od których sie ty roi) bo jak snuje domysły to Pan faktów nie zna więc JA OSOBIŚCIE UWAŻAM że forum internetowe to nie miejsce na rozmowę obcych ludzi o problemach innych i właśnie o to mi chodziło. Myślenie nie boli - zgadzam się w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milejowanika napisał:
Drogi Panie lecz odniosłam się tylko i wyłącznie do komentarzy na poziomie obrażających tych właśnie rodziców (od których sie ty roi) bo jak snuje domysły to Pan faktów nie zna więc JA OSOBIŚCIE UWAŻAM że forum internetowe to nie miejsce na rozmowę obcych ludzi o problemach innych i właśnie o to mi chodziło. Myślenie nie boli - zgadzam się w 100%
Do szkoły, nie rób, babo, wstydu innym kobietom (z Milejowa w szczególności)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Rzeszowie nad Wisłokiem dochodzi do podejrzanych mordów o którycxh nic nie chce mówić policja ani nic nie chcą pisać w prasie !!!! Ciekawe tylko dlaczewgo i kto ma w tym udziały .... Ponoć zabójstwa są okrutne a ofiary się męczą. Może ktoś napisze coś o tej sprawie ...??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu napisał:
i po co to pisac ze policja zna wizerunek sprawców... teraz beda uwazac a tak policja by mogła ich capnąć.....
lepiej trzymać wszystko w tajemnicy ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asia napisał:
co was obchodzi czy matka chłopca jest po rozwodzie czy nie, to jest porządna rodzina, nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma, to mogło spotkać każde dziecko, martwcie się lepiej o siebie i swoje dzieci, a nie oceniajcie innych ludzi jak ich nie znacie
to się jeszcze okaże czy porządna - a gdzie jest ojciec ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
viola napisał:
Trzeba złapać tych zboczeńców,a gdzie jest policja
zboczeniec to gwałciciel ??? a czy ktoś zgwłacił tego chłopca ???? włożyli mu narządy w jego narząd ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Ciekawe czy byłoby Ci do śmiechu gdyby chodziło o twoje dziecko! Powodzenia
A JA NIE MA DZIECKA I JEST MI DO ŚMIECHU !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arturo napisał:
niestety. jak nie policja to sami ich złapiemy, w milejowie jest już grupa 30 osoba która czuwa wieczorami w milejowie
czuwajcie i módlcie się w kościele bo nie znacie dnia ani godziny !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Met napisał:
To jeszcze nic, w Jaszczowie widziano smoka.
a ma ktoś od niego wynosić gnój z jamy ..????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olaf napisał:
musiał to zrobić ktoś od palikotaa tylko tam są ludzie chętni krwi
Ruch paoparcia samego siebie ma zmieniać nazwę ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co jak co! żal mi tego chłopca nie jeden by z Was - Nas trząsł portkami gdyby wieczorem dwóch facetów na siłę pobrali mu krew!! Na pewno przeżył to bardzo czego z całego serca mu współczuję! mam nadzieję, że sprawa wyjaśni się szybko a sprawców złapią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milka napisał:
Do szkoły, nie rób, babo, wstydu innym kobietom (z Milejowa w szczególności)
No widzę Pani na ogromnym poziomie, szkołę skończyłam z wyróżnieniem, za nie roba się absolutnie nie uważam i wstydu nie robię mówiąc swoje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się może prawdziwi policjanci zajmą podróbami markowych produktów: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111026/KRAJSWIAT/404642277
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milejowanika napisał:
No widzę Pani na ogromnym poziomie, szkołę skończyłam z wyróżnieniem, za nie roba się absolutnie nie uważam i wstydu nie robię mówiąc swoje zdanie.
Boshe, kobieto, ogarnij się; jak piszesz z takimi błędami i w dodatku nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to nie chwal się chociaż, że skończyłaś szkołę z wyróżnieniem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO DO PORZĄDNOŚCI TEJ RODZINKI MAM DUŻE WĄTPLIWOŚCI. MATKA TEGO CHŁOPCA MA BARDZO DUŻO NA SUMIENIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO DO PORZĄDNOŚCI TEJ RODZINKI MAM DUŻE WĄTPLIWOŚCI. MATKA TEGO CHŁOPCA MA BARDZO DUŻO NA SUMIENIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELA napisał:
POBIERAJĄ KREW I WYMAZ Z UST NA ULICY ,PRZECIEŻ TAK NIE MOŻNA. A GDZIE JEST POLICJA? MILEJÓW JUŻ POWINIEN BYĆ OBSTAWIONY POLICJĄ PO CYWILNEMU. TRZEBA ZŁAPAĆ TYCH LEWUSÓW,deb***ÓW ITP.... CO BOJĄ SIĘ? NAJLEPIEJ BRAĆ PIENIĄDZE ZA NIC. KAŻDY BY TAK CHCIAŁ. A DZIECIAKOM NIE WIADOMO CO MOŻE GROZIĆ. WSZYSTKO MOŻE SIĘ ZDARZYĆ W TYCH CZASACH. PRZECIEŻ ŚWIAT SIĘ STACZA. ALE '' TO JEST WŁAŚNIE POLSKA RZECZYWISTOŚĆ''
zgadzam się ,,TO JEST POLSKA RZECZYWISTOŚĆ''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan de Zeuf napisał:
to się jeszcze okaże czy porządna - a gdzie jest ojciec ???
OJCIEC ZWIAŁ OD TAKIEJ ŻONKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gol napisał:
CO DO PORZĄDNOŚCI TEJ RODZINKI MAM DUŻE WĄTPLIWOŚCI. MATKA TEGO CHŁOPCA MA BARDZO DUŻO NA SUMIENIU.
zgadzam się ma bardzo, bardzo,bardzo bardzo dużo na sumieniu. Ona wie o co chdzi. A teraz udaje że nie wie oco chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEW napisał:
zgadzam się ma bardzo, bardzo,bardzo bardzo dużo na sumieniu. Ona wie o co chdzi. A teraz udaje że nie wie oco chodzi.
Szanowni Państwo,jeżeli w Polskim prawodawstwie nie można używać siły w stosunku do ,psa,kotka,susełka,białej myszki,itp.itd.To o czym wy forumowicze dyskutujecie,czy dziecko ,którego wolność i godność zostały zgwałcone ,to jest inne od innych.Proponuję ,aby przed wpisaniem bredni palnąć się w makówkę.Przecież ten młody człowiek to czyta.Życzę wam aby na temat waszych rodzin,powyciągać brudy do piątego pokolenia wstecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...