Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hahah, ja dopiero wychdozę na tę zabawę a dw już ją zakończył, "wszyscy doskonale się bawili"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapewne festiwal udany, a solistki urocze.
0
W co się bawią dzieci w Łęcznej ?? w miasto ...
0
Na targu festiwal jest do du..y gdyż jest zła akustyka nie można zrozumieć co śpiewają jest tylko bełkot. Amfiteatr było wykorzystać pamiętamy czasy światłości występowała również w amfiteatrze Alicja Majewska co nie którzy dopiero dowiedzieli ze coś jest na osiedlu Samsonowicza. Za rok odbędą się dwa festiwale kapel podwórkowych wówczas mieszkańcy z decydują czy wolą iść na targ i chlać piwo. Tylko taka impreza się udała Dyr. Misiewicz niech się tak nie podnieca bo przyszłym roku będzie bardziej musiał się postarać. Z rób coś dla nas bez kasy. Łęcznianin
0
kochani świetna impreza -dziękiujemy organizatorom, moja kochana przeworska kapela podworkowa beka znowu otrzymała nagrodę - gratuluyję, a jesli cjhodfzi o pogode to my nie wybieramy ale lokalizacja na targowisku sie chyba sprawdza.
0
gość napisał:
Zapewne festiwal udany, a solistki urocze.
A gdzie są takie urocze solistki? Skąd przyjechały?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: