Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fijałkowski uczy ?

Utworzony przez Gość, 24 grudnia 2013 r. o 09:17
Pisałem maila do lle24.pl ale mnie olali, chociaż obiecują odpisywać wszystkim.   Znajoma uczy się w stidum w szkole w Ludwinie i mówiła, że zajęcia prowadzi radny Fijałkowski.   Może mi ktoś napisać od kiedy on uczy w szkole i gdzie było ogłoszenie o naborze na to stanowisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego bartol o tym nie napisał? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński daj spokój. Doucz się trochę i zajmij się swoim tematem. Nie porównuj innych do siebie bo to się nie uda. Może ty też byś chciał uczyć, ale do tego musiałbyś mieć wiedzę i wykształcenie.   http://leczna24.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=3217&p=32533#p32533
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba rzecznika bardzo boli ten wątek. Żeby tak w ry* dostac na własnym portalu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko na leczna24 pojawił się wątek dotyczący pana Kuczyńskiego i znowu ruszyły tematy na dzienniku. Jeden o Pawlaku drugi o Fijałkowskim. Pewnie to przypadek nie? Żałosny jest zachowanie tego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie utrzymuje ciśnienia chłopina. Od ilości piastowanych funkcji lejce się najwidoczniej popiexxxiły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisać 3 posty w ciągu 15 minut, gratuluje. Jeśli to prawda,że radny Fijałkowski pracuje tam w szkole, to chyba ludzie mają prawo wiedzieć w tym temacie, ale wy od razu się oburzacie. Gryzący temat? Święta idą, więc życzę wesołych świąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzisz, mógłbyś się pewnie dowiedzieć gdybyś miał kolegów. A tak wszyscy pouciekali. Nie chcieli mieć z kimś takim doczynienia. Czy ruda peruka jest już gotowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kuczyński idź pan sprawdź, zapytaj to się pan dowiesz. Nie próbuj wmawiać ludziom, że ktoś coś ukrywa lub były gdzieś nieprawidłowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś miał trochę oleju w głowie to byś zadzwonł i się zapytał. Przeca w tej szkole jest telefon. Ale ty jesteś urzędnikiem i pewnie NIE DA SIĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on teraz przykrywa życzeniami niewygodne tematy. Może ktoś jeszcze uwierzy że on tak bezinteresownie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało tego poszedł by do urzędu pracy i sprawdził to pewnie nawet ogłoszenie by mu dali. Ale on woli odciągać temat od swojego, a wie dokładnie jaka jest prawda. Jakby autor wątku nie wiedział gdzie jest PUP chętnie wskaże adres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile postów, ale odpowiedzi na proste pytanie nadal nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to twój problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nic na ten temat nie napisał portal lle24  ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego miał pisać? Bo ty tak chcesz? Gdzie ciebie do pracy wezmą jak burmistrz się zmieni to ja nie wiem. Nie czujesz spojrzeń ludzi jak idziesz ulicą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dlatego że nie ma takiego portalu. Weź sie chłopie za przygotowania do wigilii. Niech chociaż tyle żona z ciebie. Bo jak tak poczytać te protokoły jak się motałeś w przeprosinach dla radnych to aż żal mi twojej żony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kogo piszesz, bo raczej nie do mnie? Ja jestem tylko ciekawy czemu bloger wybiera tematy, a nie pisze nic o swoich kolegach.   Ale jak rozumiem potwierdzasz, że Fijałkowski pracuje w szkole, bo widzę, ze jesteś zorientowany ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co według ciebie w tej sprawie jest niejasne? Dlaczego ktokolwiek miałby o tym pisać? Czy fijałkowski ma męża który pracuje w urzędzie gminy w Ludwinie? Czy zarzadza treściami na gminnym portalu?   Mam dla Ciebie radę. Zapytaj burmistrza może ma jakis wolny etat. Bedziecie mogli razem sprawdzać w internecie co jest blogiem a co gazetą. Doskonałe zajęcie na emeryturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajoma uczy się w stidum w szkole w Ludwinie i mówiła, że
  Dlaczego kłamiesz? Ty nie masz znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...