Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hmm.. winy dopatrywać się po obu stronach można. Mariusza i znajomych z którymi wracał ze wspólnego wypadu znam osobiście i jak prawili mieli 110-130 na szafie. To trochę za dużo... Czy kobieta widziała czy nie że jedzie więcej niż dwa motocykle, to nie wiem ale jestem pewien że te nasze szachownice jakimi jeździmy są dobre dla nas ale nie koniecznie dla innych. Ciało denatki było w strzępach, motocykl ją przeciął. Szkoda staruszki, współczuje rodzinie. Co do Mariusza, życzę mu aby przeżył, brak ręki i nogi to nie koniec świata, ból przejdzie, sumienie kiedyś też się uspokoi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem jak było wina Starej Baby... Znam Mariusza ... Po prostu starzy ludzie nie umieją jeździć ... Powinno się ich wysłać na kurs jazdy czy coś w tym rodzaju ... Jeżdżą jak święte krowy . Ani ręki ani się nie obejrzy tylko się Wpi****la na środek ulicy .... TYLE POWIEM... Szkoda DZiubika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adrian686 napisał:
Ja wiem jak było wina Starej Baby... Znam Mariusza ... Po prostu starzy ludzie nie umieją jeździć ... Powinno się ich wysłać na kurs jazdy czy coś w tym rodzaju ... Jeżdżą jak święte krowy . Ani ręki ani się nie obejrzy tylko się Wpi****la na środek ulicy .... TYLE POWIEM... Szkoda DZiubika
Zgadzam sie z adrian686. Rowerzyści a szczególnie ci starsi to plaga naszych dróg. Sam rok temu na tej trasie mało co nie "skasowałem" dziadka na rowerku. Poza terenem zabudowanym wyjechał mi z polnej drogi na środek jezdni. Całe szczęście że jakieś 300 metrów wcześniej dzieciaki szły poboczem i zwolniłem do 60km bo tak bym miał 100 na liczniku i z faceta była by miazga . Od dziadka usłyszałem " Spier... to moja wieś" Gdybym nie jechał z żoną i z dzieckiem z chęcią oklepał bym mu facjatę. I UWAGA JEŻDŻĘ AUDI. GDYBYM GO ZABIŁ JUZ WIDZĘ KOMENTARZE POD ARTYKUŁAMI: "ZNOWU AUDI WSZYSTKO JASNE'' , "DRES W AUDICY PEWNIE ZAPIEPRZAŁ 150" Reszta wypisujących bzdury na tym forum niech resztę sobie dopowie. PS. Cieszę się Gosiu że jesteś już w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Hmm.. winy dopatrywać się po obu stronach można. Mariusza i znajomych z którymi wracał ze wspólnego wypadu znam osobiście i jak prawili mieli 110-130 na szafie. To trochę za dużo... Czy kobieta widziała czy nie że jedzie więcej niż dwa motocykle, to nie wiem ale jestem pewien że te nasze szachownice jakimi jeździmy są dobre dla nas ale nie koniecznie dla innych. Ciało denatki było w strzępach, motocykl ją przeciął. Szkoda staruszki, współczuje rodzinie. Co do Mariusza, życzę mu aby przeżył, brak ręki i nogi to nie koniec świata, ból przejdzie, sumienie kiedyś też się uspokoi...
A jaki jest wogóle stan Mariusza? Czy wraca już do zdrowia? "Brak ręki i nogi to nie koniec swiata" - nie bardzo rozumiem bo z tego co wiem ma uszkodzony kręgosłup i wnętrzności??!!! Trzymam za niego kciuki i życzę jak najlepiej bo fajny chłopak z niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIAŁEŚ WYPADEK, DOZNAŁEŚ OBRAŻEŃ CIAŁA JAKO PASAŻER, KIEROWCA, PIESZY, ROWERZYSTA, LUB STRACIŁEŚ W WYPADKU KOGOŚ BLISKIEGO SPRAWDŹ CZY NALEŻY CI SIĘ ODSZKODOWANIE. ZADZWOŃ DO NAS, UDZIELIMY PORADY, POMOŻEMY W DOCHODZENIU ODSZKODOWANIA. BEZ ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH!!!! STANDARDOWA PROWIZJA 15 % + VAT KONTAKT: wypadek@aksedo.pl 660 450 000 022 498 06 56/57 ######
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a by was h** strzelił tępe hieny!! żerować na czyimś nieszczesciu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie jaki jest stan Mariusza, głupio tak wydzwaniać do jego rodziców i się wypytywać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za tytuł? Od razu sugeruje winę motocyklisty a tu okazuje się wymuszenie rowerzystki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zna aktualny stan Mariusza?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stan jest stabilny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aprilla napisał:
A jaki jest wogóle stan Mariusza? Czy wraca już do zdrowia? "Brak ręki i nogi to nie koniec swiata" - nie bardzo rozumiem bo z tego co wiem ma uszkodzony kręgosłup i wnętrzności??!!! Trzymam za niego kciuki i życzę jak najlepiej bo fajny chłopak z niego
Aby nie wypisywać bzdur typu : "Brak ręki i nogi to nie koniec swiata" - radze o korzystanie z prawdziwych źródeł a nie plotek i nie do mówień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...