Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina CYCÓW

Utworzony przez EWA :), 3 stycznia 2015 r. o 23:29
Jakie miliony?jakie odsetki?jaki smród?  - www powiatleczynski.pl-WP3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miliony?jakie odsetki?jaki smród?  - www powiatleczynski.pl-WP3
Żyjemy w jakimś absurdzie albo świat radnych powiatowych jest wyimaginowany i usłany sukcesami pt. Wirtualny Powiat III ! Czym się Jaśnie Państwo ODURZACIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niejasnych pozostałości "po" jest dużo więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani radna powiatowa zna sprawę chyba od samego początku :) to w poprzedniej kadencji ruszył ten "skok cywilizacyjny"  :P  :P  :P ile już wydali na to co nie działa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sądzicie o cycowskich pracodawcach? Chodzi mi głównie o sklepikarzy. Jakieś opinie byłych pracowników? Lewiatan, groszek, delikatesy centrum... Z czego wynika ciągła rotacja pracowników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sądzicie o cycowskich pracodawcach? Chodzi mi głównie o sklepikarzy. Jakieś opinie byłych pracowników? Lewiatan, groszek, delikatesy centrum... Z czego wynika ciągła rotacja pracowników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wynika z dobrej współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy i wdrażania coraz to nowych projektów,"pierwszy staż,pierwsza praca" itp.itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa.... na staże pup nigdy nie ma pieniędzy... a jak ktoś się załapie to tylko po znajomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
staże są różne dla absolwentów i trochę starszych absolwentow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba dawno nie byłeś bezrobotnym albo absolwentem. Miesiąc temu staż zaczęły osoby z naboru styczniowego. Tajemnicą poliszynela jest to, że staże były po znajomości. Teraz, kiedy pracodawca ma obowiązek zatrudnić stażystę, znajomości będą grać główną rolę. W maju miały być inf nt wytycznych dla stażów (pieniądze już są). Być może w lipcu będzie wiadomo komu można dać staż. Ale moje pytanie dotyczyło rotacji w cycowskich sklepach a nie o stazystach z pup'u... Ktoś coś? Ciągle na sklepach widać kartki "przyjmę do pracy". Wg mnie jeżeli z pracodawcami wszystko byłoby ok, byli w porządku wobec pracowników nie byłoby ciągle przyjęć. Musze przyznać, że rozważam propozycję jednego ze sklepów, ale do tej pory nie wiem, dlaczego ciągle są tam przyjęcia mimo stałej liczby pracowników. Nikt nie che pracować? Jest jakas przyczyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha! no to wypowiedzą się pracodawcy=niebawem=.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najserdeczniejsze życzenia dla nowego proboszcza                                                                                     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toyotka WP3 ma juz kilka latek może niebawem będzie trzeba rozejrzeć się za czymś nowym bo się gwarancja kończy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy macie wodę w okolicach cycowa? Prowadzą na wieczór jakieś prace?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Ostrówku jest normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu wody nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUSZA kurna susza.A na trawniki i ogrody leją na okrągło i w domu nie leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiałam przypomnieć Co będzie dalej z MOW w Podgłebokiem?  Pytanie stało się aktualne po artykule na łęczna24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizyta duszpasterska? Ktoś, coś? ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...