Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gminy Puchaczów i Cyców szukają taniej energii

Utworzony przez solar, 6 kwietnia 2010 o 08:39 Powrót do artykułu
Ja tu widzę niezły przekręt na kasę, instalację można poniżej 10K wykonać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kiełbasa wyborcza taka sama jak z wiatrakami, sam tekst bardzo ogólny nie napisane o wielkości finansowania ani źródła wójtowie postanowili się przypomnieć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie unia jewropejsa dopłaca tylko my sami. Ciekawie jak POlactwo odPOwiedziałoby na pytanie: Czy chcesz dopłacić sąsiadowi na instalację kolektora słonecznego? A może zamiast dopłacać sąsiadowi lepiej sobie taką instalację założyć?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MOŻNA LEŻEĆ NIC NIE ROBIĆ KTOŚ Z NIEBIOS ZAINSTALUJE KAŻDEMU ZA DARMO .ALE RÓWNIEŻ MOŻNA ROZPOCZĄĆ DZIAŁANIA W TYM KIWRUNKU ,NIESTETY TAKA MOŻLIWOŚĆ SIĘ OTWIERA BEZ WZGLĘDU CZY SĄ WYBORY CZY ICH NIE MA .NIKT NIE JEST WIECZNY ALE OKOŁO 550 LUDZI WRAZ Z RODZINAMI WIERZY W REALNOŚĆ TEGO POMYSŁU I SIĘ ZAPISALI NA LISTĘ.DLA NIEKTÓRYCH NAJWAŻNIEJSZE JEST CZY MAM DZIŚ NA PIWO I WÓWCZS POD PRZYSŁOWIOWĄ BUDKĄ Z PIWEM UPRAWIAJĄ POLITYKĘ A CI KTÓRZY PRZEZNACZAJĄ PIENIĄDZE NA CIEPŁĄ WODĘ POTRZEBUJĄ ŻRÓDŁA OSZCZĘDNOŚCI /TYM CO SZUKAJĄ OSZCZĘDNOŚCI WODA JEST POTRZEBNA NAJWIĘCEJ DO MYCIA SIĘ I CAŁEJ RODZINIE./
Zaloguj się, aby oddać głos
0
solar napisał:
Ja tu widzę niezły przekręt na kasę, instalację można poniżej 10K wykonać
Jeśli jest dopłata, to sprzedawca to uwzględni w cenie i dostosuje POziom cen do zwiększonego POpytu. To samo jest z cenami ciągników przy 50% refundacji z jewrokołchozu, to samo jest z cenami leków refundowanych w których cenie zawiera się łapówka dla MinZdrowu za wpisanie leku na listę, dola czy wczasy na Bali dla przepisywaczy leków zwanych kiedyś lekarzami. sPOłeczeństwo nie chce nic widzieć i wiedzieć oprócz oficjalnej wersji z TVN czy TVP. Częste były przypadki dawania lekarzom łaPOwek za operacje w większej kwocie niż ta operacja kosztowała odplatnie w prywatnym szpitalu. To taki "dziwny" kraj, by nie POwiedzieć "dziki".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JEWROPA I KOŁCHOZ TO MÓWIĄ I PISZĄ NA WSCHÓD OD BUGA I TEŻ NA WSCHÓD GDZIE BUGA NIE MA -czyżby odezwał się UPRAWNIONY od tamtej strony to miło.JEŻELI CHODZI NATOMIAST O PIENIĄDZE Z DOPŁAT NIE MA INNEJ FORMY TRANSAKCJI JAK PRZETARG NIEOGRANICZONY DLA UPRAWNIONEGO -TAKIJ ZAKON dla pozostałych czytających takie prawo-nie ma innej drogi nawet jak chce się iść z SABĄ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przedwyborcze bicie piany ! Trzymajmy tych ekologów cycowsko- puchaczowskich za słowo ! jeśli jeszcze nie jest ustalone źródło finansowania a już się o tym trąbi w mediach to to przedsięwziecie policzone jest na jeden cel, cel polityczny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wybory lub nie mnie interesuje ciepła woda cały rok byle tania nie cierpię pseudo pachnących czyściochów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Urząd Marszałkowski nie przyjmuje wniosków gdzie było dofinansowanie 75% a z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska tylko 50 % trochę trzeba pogłówkować ale może będzie dobrze ostatnie wieści narazie mało ciekawe ale głowa do przodu .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gmina Puchaczow to jedno wielkie bagno same przekręty łącznie z wyborami wójta który nie dość ze sfalszowal  wybory to jeszcze potem startował powtórnie po takim czymś powinien zostać dyscyplinarnie zwolniony z tego stanowiska. Kolejna rzecz to ilosc oraz osoby które są zatrudnione w gminie Puchaczow, większość z nich to rodzina lub bardzo dobrzy znajomi Pana wójta. To wszystko po to aby w razie wyborów  była wieksza możliwość przeglosowania. Czekam tylko na to aż ktoś wkoncu  się za to weźmie 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy będzie basen???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto jest wójtem??? myślałem że Wiesław właśnie kiedy był pisany ten artykuł?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
06.04.2010r.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: