Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnicy z Bogdanki dziś świętują

Utworzony przez górnik z Bogdanki, 4 grudnia 2008 r. o 14:09 Powrót do artykułu
A ten piewrszy z lewej to co za górnik? Nie widziałem go nigdy na kopalni przy pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do niedawna niewyobrażalny widok, Matysek z Kosiarskim razem!!! Cóż, ludzie się zmieniają. Ciekawe czy Kosiarski do pracy przychodzi w odizaniu górniczym... Szkoda słow. On burmistrz czy górnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e wy chłopocki piszta po gornicku bo was krety w te dziure powsadzam i woda zaleje:) Wyngiel drogi! Domagam sie zamknięcia polskich kopalni i importu taniego węgla zza granicy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjdź na kopalnie to inaczej pogadamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
On burmistrz czy górnik?
A co w tym dziwnego? no co ci przeszkadza,że górnik sprawuje urząd burmistrza? skoro elektryk po zawodówce mógł byc prezydentem ???? czepiasz się bo jesteś zakompleksiony polaczek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trutkadlakreta napisał:
e wy chłopocki piszta po gornicku bo was krety w te dziure powsadzam i woda zaleje:) Wyngiel drogi! Domagam sie zamknięcia polskich kopalni i importu taniego węgla zza granicy!!
zdaje się że i tak więcej węgla mamy z zagranicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosiek napisał:
A co w tym dziwnego? no co ci przeszkadza,że górnik sprawuje urząd burmistrza? skoro elektryk po zawodówce mógł byc prezydentem ???? czepiasz się bo jesteś zakompleksiony polaczek?
Ale Wałęsa ty cieciu nie chodził w uniformie elektrycznym na oficjalne uroczystości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale Wałęsa ty cieciu nie chodził w uniformie elektrycznym na oficjalne uroczystości.
A ty cieciu nie zauważyłeś, że to jewst mundur galowy a nie "uniform"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ty cieciu nie zauważyłeś, że to jewst mundur galowy a nie "uniform"?
Może i galowy, ale dla ryla a nie dla burmistrza. A póki co jeszcze jest burmustrzem. Ale już niedługo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może i galowy, ale dla ryla a nie dla burmistrza. A póki co jeszcze jest burmustrzem. Ale już niedługo
Pocałuj go w d*** kre*ynie. Nie ty bedziesz uznawał kto jest burmisytrzem i dlaczego zakłada mundur. a gdybyś nie był kret*nem to wiedziałbyś,ze P.Kosiarski ma wykształcenie odpowiednie dla tego munduru.a ty? ty masz gówno w korycie i żryj od swoich mocodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won_gówno napisał:
Pocałuj go w d*** kre*ynie. Nie ty bedziesz uznawał kto jest burmisytrzem i dlaczego zakłada mundur. a gdybyś nie był kret*nem to wiedziałbyś,ze P.Kosiarski ma wykształcenie odpowiednie dla tego munduru.a ty? ty masz gówno w korycie i żryj od swoich mocodawców.
A co yaki nerwowy? Prawda w oczy kole? Ja będę oceniał, bo ja płacę podatki zasr..cu. A ty kto? Rodzina czy przydupas z urzędu? Nie rozumiesz mnie bo nie jesteś właściwie rozwinięty zaslepiencu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co yaki nerwowy? Prawda w oczy kole? Ja będę oceniał, bo ja płacę podatki zasr..cu. A ty kto? Rodzina czy przydupas z urzędu? Nie rozumiesz mnie bo nie jesteś właściwie rozwinięty zaslepiencu.
ty pocałuj i mnie w doope. nie jestem rodziną jołopie a ty rodziny nie mieszaj, zasrańcu. Freda moze wsadzisz na stanowisko albo. kazdy płaci podatki a ty oddawaj swemu proboszczowi jak ci się nie podoba do US. on ci lepej zagospodaruje, albo rydzykowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w doope Freda napisał:
ty pocałuj i mnie w doope. nie jestem rodziną jołopie a ty rodziny nie mieszaj, zasrańcu. Freda moze wsadzisz na stanowisko albo. kazdy płaci podatki a ty oddawaj swemu proboszczowi jak ci się nie podoba do US. on ci lepej zagospodaruje, albo rydzykowi
Ale nerwus Osoba publiczna to i pomieszam sobie kogo zechce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko żeby tobie ktoś kiedyś ryja nie pomieszał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko żeby tobie ktoś kiedyś ryja nie pomieszał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko żeby tobie ktoś kiedyś ryja nie pomieszał...
Nie strasz mnie, nie jesteś anonimowy w internecie i nie wiesz z kim zaczynasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze mylą ci się pojęcia ostrzeganie-straszenie, po drugie widzisz w internecie można dużo napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryle do filharmonii ? Do roboty !!!! Węgiel wam z butów wystaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tobie z ryja g**no.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...