Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hochsztapler!? Haniebne zachowanie radnego-polonisty na sesji.

Utworzony przez Bartol., 2 grudnia 2012 r. o 19:39
Mariusz tzn tym razem Daro co wnosi do dyskusji twój wpis? Lepiej udostępnij komentarze, a nie cenzurujesz bloga wierząc, że jako jedyny masz monopol na prawdę. Tak na szczęście nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racjonalizator napisał:
Proszę aby w Łęcznej jarmarki były organizowane w każdy dzień,bo mieszkańcy tej miejscowoścni nie umieją ze sobą rozmawiać jak człowiek cywilizowany z podobnym do siebie tylko pierdołami i swoimi cieniutkimi wypocinami ,od kilku tygodni ZAWALAJĄ forum.Oni rozmawiają na sesjach ale ten poziom to może przepraszam,ale BAZAR może obrazić.No trudno niech będzie na mnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niektórzy tutaj to sami siebie przechodzą cóż żeby komuś zarzucać to i owo to trzeba miec jaja i sie umiec podpisac z imienia i nazwiska. Ja rozumiem że niektórzy z radnych, którzy startowali z listy obecnego burmistrza chyba mieli ambicie bycia na stanowiskach, a nie dostając nic, przeszli do krytyki, ale czy to aby ma sens? Krytyka jest potrzebna ale merytoryczna itp. najlepiej nie podnosić podatków (nie jestem fanem podwyżek - chyba nikt nie jest) i mieć pretensje że nic sie nie robi. Panowie proponuję zrzutkę na konkretny cel, wyborcy docenią. Ja wiem, że już półmetek kadencji i kampania w pełni ale spokojnie, wymagacie kultury od drugich a sami też często o niej zapominacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIECIO napisał:
No niektórzy tutaj to sami siebie przechodzą cóż żeby komuś zarzucać to i owo to trzeba miec jaja i sie umiec podpisac z imienia i nazwiska.
Tak, tak Panie odważny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Gość może nie mam racji? To uważasz że to warto tak smrodek puszczać na ludzi? Niestety w wielu przypadkach oskarżeń wyskakuje czysty populizm i nic więcej to przykre bo rzekomo w radzie zostało "przewietrzone" no cóż nie we wszystkich aspektach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać bardzo trudno jest się pogodzić z tym, że to co dzieje się w urzędzie czy na sesji rady miejskiej jest już niemal w 100% kwestią publiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy wiecie ale radny Matczuk należy do komisji etyki w radzie miejskiej ot taki chichot losu... Będzie sędzią we własnej sprawie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właściwy człowiek na właściwym miejscu... hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych Faktach Łęczyńskich Matczuk mówi o podwyżkach podatków, którym radny Pawlak był przeciwko: "(..) przecież rada miejska jest ciałem kolegialno-kolektywnym, za jej decyzję odpowiadają wszyscy radni, również Sebastian Pawlak". Ta terminologia przypominająca komunistyczną nowomowę pokazuje tok myślenia niektórych radnych. Nie ważne, czy ktoś jest za czy przeciw, my przegłosujemy swoje, a i tak powiemy, że on był ZA niekorzystnymi dla mieszkańców rozwiązaniami. Tok rozumowania godny pewnych organizacji. Umoczymy każdego, kto jest w naszym "ciele kolegialno-kolektywnym".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie wcześniejsze komentarze o komunie iewiele rozminęły się z łęczyńską rzeczywistością. Lenin wiecznie żywy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenin z solidarnościowym rodowodem. Najpierw w S, a teraz z SLD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze w temacie radnego Matczuka i jego "filozoficznych" myśli - najnowszy wpis radnego Pawlaka. http://pawlak.nets.p...siega-bruku,215 nalepszy cytat: "Chciałoby się zadać pytanie: czy jeśli większość reprezentowana przez radnego Matczuka podejmie uchwałę, od dziś w Łęcznej, burmistrz zostaje wyniesiony do godności „monarchy”, to mam się temu podporządkować i oddawać mu pokłony?" Czy nie odnosicie wrażenia, że my już mamy króla "na mieście" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
Jeszcze w temacie radnego Matczuka i jego "filozoficznych" myśli - najnowszy wpis radnego Pawlaka. http://pawlak.nets.p...siega-bruku,215 nalepszy cytat: "Chciałoby się zadać pytanie: czy jeśli większość reprezentowana przez radnego Matczuka podejmie uchwałę, od dziś w Łęcznej, burmistrz zostaje wyniesiony do godności „monarchy”, to mam się temu podporządkować i oddawać mu pokłony?" Czy nie odnosicie wrażenia, że my już mamy króla "na mieście" ?
sebastian bez sciemy pisz że na twojej stronie, a co tam u twojego małego kolegi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Król jest nagi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo 15 osób wyswietlających wątek w jednym czasie - ile % to urzędnicy ratusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów osoby, które udają odważnych dorwały się do komputera, i zaczęły bluźnić każdemu. Dlaczego jeśli Wam coś się nie podoba to nie pójdziecie z tym do Urzędu albo do Radnego? Lżej wam jak wprowadzacie chlew na stronie? Wstyd i jeszcze raz wstyd, piękną reklamę robicie Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Piękną" reklamę to robią urzędnicy i niktórzy radni - tutaj ta reklama staje się tylko bardziej widoczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie , zaraz Pan wróci i wyjdziesz na spacer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gy napisał:
Lenin z solidarnościowym rodowodem. Najpierw w S, a teraz z SLD?
Teraz to już chyba "Palikotowiec"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matucz to ten, co ma synów z inteligencją niższych lotów? Tych co latają i robią po łecznej burdy i ćpają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...