Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

I Gala MMA w Łęcznej

Utworzony przez Koszulki-Allegro.pl, 27 stycznia 2011 r. o 19:44
Skoro jesteś taki mądry ,zapraszam na sparing .CSW HERKULES !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Mało walki, dużo leżenia na sobie, obściskiwania się i obejmowania się nogami. Sam nie wiem czy to bardziej walki czy sexpokazy . No cóż zawsze możesz przyjść na trening i pokazać jak się walczy zapraszam, na stronie klubowej CSW masz napisane kiedy są treningi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś jest wstanie napisać cos konkretnego na temat biletów?bo narazie ta gala to jakies widmo "nikt nic nie wie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też bym chetnie czegos więcej się dowiedział pytaliśmy wielu osob ale jak narazie wszystko tajne .AMATORKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do forumowicza,koszulki alegro JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY KOSZULKI Z GALI jakie nadruki przewidujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wiadomo już coś konkretnego z tą gala w Łęcznej jakie ceny biletów itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To wiadomo już coś konkretnego z tą gala w Łęcznej jakie ceny biletów itp.
Nie wiem dlaczego organizator robi z tego taką tajemnicę. W Łęcznej z dość dobrze poinformowanego źródła poszła wiadomość ,że bilety będą w cenie 100 zł !!! Co ciekawsze bilety nie będą dostępne w wolnej sprzedaży a jedynie dla pracowników kopalni.Dla tych po dofinansowaniu przez kopalnię cena będzie oczywiście dużo niższa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bushido Wiktor Piotrowski~ * * Grupa Goście Napisano 03 luty 2011 - 18:07 #35 Do wszystkich sceptyków: Gala odbędzie się w Łęcznej, jeśli Wam zależy żeby tam być to bilety zdobędziecie! drożej czy taniej to zależy od Was. Jeśli ktoś myśli że dobra organizacja polega tylko na sprzedaży biletów to jest w dużym błędzie. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Organizator 100zł. bilety chyba ten Piotrowski oszalał Łęczna to nie Warszawa.Teraz Wiadomo dlaczego tak wszystko wolno idzie AMATOR TEN PIOTROWSKI WIKTOR BUSHIDO HA HA HA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]Bushido Piotrowski Wiktor ogarnij się z tymi cenami w Łęcznej nikt nie przyjdzie jak bilety będą za 50zł , chyba że chcesz mieć na sali tylko zawodników w klatce bez widzów.Człowieku ogarnij się z tego co widać to nie tędy droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla chłopaków z CSW gorzej pazernego organizatora w Łęcznej nie mogli trafić. Mam nadzieje że walki na internecie będą , to popatrzymy za darmo.Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje dzik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem ze te 100 złotych za bilet to gdzieś w strefie Vipowskiej przy klatce,bo szcezrze powiedziawszy jak mam przyjść z rodziną i zapłacić za plastikowe krzesełko 400 złotych to ja podziekuje za taką cenę,to wole na coś innego przeznaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziska ogarnijcie sie, nikt kto zajmuje sie organizacja gali jeszcze niepisal ile bedą kosztowac bilety, a wystarczylo ze ktos wrzucił cene 100 zl na forum i wielkie oburzenie, napewno wszystko podadza w najblizszym czasie, w Rzeszowie jakoś zoorganizowali 3 gale i tez niepodawali szybko wszystkich informacji, czekajcie cierpliwie hehe i wedlug mnie cena 30 zl to maksymalna jaką organizator mógłby chcieć za bilet i pewnie taka będzie ale czekajmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ,że nie doczytaliście w ogóle tego co napisałem. Cena nie jest ważna , bo pokazuje jedynie ile organizator ewentualnie zarobi. Istotne jest to ,że mając nawet te 100 zł na ręku nie kupicie biletu ,bo nie będzie go można kupić w kasach. Bilety według zamysłu organizatora będą dostępne jedynie dla pracowników kopalni ( a co za tym idzie i ich rodzin).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś jaka jest pojemność tej hali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojemność hali ? pewnie w szkole tobie powiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przygotowaniu jest podobno 1000 biletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.mmarocks.pl/2011/02/07/gala-mma-w-lecznej-27-lutego/ info o gali pojawilo sie na mmarocks ale nic nowego nieprzybyło a dla tych co chca zobaczyc zadarmo transmisje z walki UFC - Macieja Jewtuszki, niech klikaja w LUBIE TO na facebooku http://www.facebook.com/pages/UFC-127-we-want-to-see-Jewtuszko-vs-Warburton-fight-on-free-FB/196930256986746
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mam pytanie do forumowicza,koszulki alegro JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY KOSZULKI Z GALI jakie nadruki przewidujesz "
Koszulki lada dzień wprowadze na forum, jeżeli macie pomysły na koszulki , wzory wysyłajcie e-mail na Bartosz@koszulki-allegro.pl [*]- co do cen... NIE BĘDZIE PO 100PLN [*]- będzie 1200 biletów [*]- jeżeli chcecie zamówić bilet zapraszam na e-mail to załatwie (bartosz@koszulki-allegro.pl) Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.mmaction.pl/?p=8396 tutaj tez juz pisza o gali bardzo dobrze widac przy okazji promocja dla miasta!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...