Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak i kto zarabia na zleceniu w Urzędzie Miejskim w Łęcznej?

Utworzony przez Bartol., 15 maja 2013 r. o 18:20
Pełna lista w dzisiejszym artykule. Sprawdźcie ile kosztuje statuetka odyńća, ile płacimy za otwieranie i zamykanie łęczyńskiego cmentarza, oraz kto zarobił prawie 40 000 poza urzędniczą pensją. Zapraszam! http://lle24.pl/polityka/jak-i-kto-zarabia-na-zleceniu-w-urzedzie-miejskim-w-lecznej/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcę zamykać i otwierać cmentarz jestem studentem. Czy jest tam jakaś rekrutacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiecie normalnie każdy urząd ma jakieś głupie koszty typu: kawusia dla elity,kwiaty na taką to a taką okazję,paliwo dla rządzących do samochodu,którym jeżdzą wszyscy przy okazji czegoś tam - załatwiać swoje sprawy,ksero które obsługuje prywatne potrzeby wszystkich..... Jednym słowem złodziejstwo publicznych pieniędzy,ale wszyscy uważają się przecież za takich porządnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładna mi kawusia kawusia za 37 koła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna mi tam sensacja. Bartole trole myślą, że dynamit wynaleźli i że na takich newsach i podkręcaniu atmosfery wjadą do nowej rady i na stołki. Gros tych zleceń to wybory, podatki, jakieś tam komisje, no i większe kwoty za nadzory budowlańców. Nigdy przenigdy nie uwierzę, że jak oni się dosłownie "dorwą" do władzy to w Łęcznej będzie jak w Las Vegas, i że nagle zapanuje tu poszanowanie prawa, jakichś zasad i szacunek do ludzi. Nie ma się co oszukiwać, w Łęcznej mieszkają wredni ludzie i żaden święty za nic w świecie tej mentalności nie zmieni. A bartole wcale nie są inni i mojego głosu za rok nie dostaną. I myślę, że tym razem mieszkańcy już im nie uwierzą. Skończą się wam diety. Niech pan radny Pawlak się przyzna czy spełnia choć jedną swoją finansową obietnicę i czy w ogóle ma zamiar ją spełnić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Kuczyński napisze o tym o! A ty nie narzekaj, że ktoś chce w tym mieście cokolwiek zmieniać. Chyba, że to sam pan grzegorz pisze teraz jako andrzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o sobie przeciez nie bedzie pisał, daj spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
A bartole wcale nie są inni i mojego głosu za rok nie dostaną.
Ułatwię Ci sprawę, wcale nie zamierzam w żadnych wyborach startować. Możesz trzymać mnie za słowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
Ułatwię Ci sprawę, wcale nie zamierzam w żadnych wyborach startować. Możesz trzymać mnie za słowo
Oj Bartolu to w takim razie po co to wszystko robisz? Dobrze wiadomo,że nie dla zabawy,bo polityka to nie zabawa lecz całkiem dochodowy interes. Zapomniałeś dodać,że możesz przegrać te wybory ale tylko wtedy,jeśli ktoś znajdzie Cię w łóżku z martwą dziewczyną lub z żywym chłopcem. Koryto to samo tylko świnie się zmieniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katja napisał:
Oj Bartolu to w takim razie po co to wszystko robisz?
może czasem nie warto mierzyć wszystkich swoją miarą panie Kuczyński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bartol , ale jakbyś kiedyś startował w wyborach : to nigdy nie rób już zdjęcia z " Kłamczyńskim" - źle wypadłeś na tej fotce. Ale pamiętaj, że będę pierwszy oddając na Ciebie GŁOS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest to, że on już startował w wyborach i jako jedyny się nie dostał najwyraźniej ze wstydu musiał wyemigrować do Warszawy, aby teraz pisać na forum jaki to z niego wielki lokalny patriota Łęczyński, a wyłącznie jest " słoikiem "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa - Stolica - Sejm. A tu w Łęcznej zardzewiałe i wyłączone latarnie - najdroższe Paliwa w Polsce - patrz stacje paliw i puzle za ???? w CK. Gdzie tak w Polsce jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Panie Bartol , ale jakbyś kiedyś startował w wyborach : to nigdy nie rób już zdjęcia z " Kłamczyńskim" - źle wypadłeś na tej fotce. Ale pamiętaj, że będę pierwszy oddając na Ciebie GŁOS.
I ja też byłem na tym zdjęciu - leżałem na tym murku - pamiętacie, też się nie dostałem, ale teraz mam odwagę tu na forum napisać, że: nie włażę do &upy nikomu. Jestem sobą jak Pan BARTOL i Pan PAWLAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Pan Kieeeeerownik nadzorował remont budynku o którym mowa, ze teraz grzyb bydowlany na nim wychodzi. To samo z targowiskiem dopilnował tak budowy, że zapomniano zgłosić odbiór targowiska do Starostwa i służb dopuszczających do eksploatacji obiektu. Takie zaniedbania i za taką kasę - to Panie Pośle powinien zgłosić do CBA, by przyjrzało się zasadności wyprowadzenia pieniędzy z Gminy w tym konkretnym przypadku. Skoro Ten Pan ma takie uprawnienia, dlaczego nie robił takiego nadzoru jako pracownik urzędu i za wypłatę? Roznosiciel nakazów płatniczych to nie przestępstwo, ale takim nadzorom trzeba się przyjrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Panie Bartol , ale jakbyś kiedyś startował w wyborach : to nigdy nie rób już zdjęcia z " Kłamczyńskim"
nie znam tego człowieka, nie sądzę też żebym bardzo chciał mieć z nim zdjęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychopatia, wrodzone zaburzenia osobowości , popędów , woli, temperamentu. Współcześni badacze podają w wątpliwość uwarunkowania genetyczne, wysuwając na pierwszy plan czynniki środowiskowe lub organiczne. Na ogół przyjmuje się, że psychopatia nie jest chorobą, ale stanem mieszczącym się w szeroko rozumianej normie zdrowia psychicznego. W przebiegu życia nie ulega większym zmianom, chociaż niekiedy stwierdza się pewne złagodzenie objawów. Możliwe jest oddziaływanie wychowawcze, nie znamy natomiast żadnych skutecznych metod leczenia. Istnieje wiele podziałów psychopatii. Wyróżnia się następujące typy psychopatów: impulsywny, histeryczny, chłodny uczuciowo, depresyjny, chwiejny uczuciowo, bezwolny. Wg podziału E. Kretschmera wyodrębnia się psychopatów schizoidalnych, cykloidalnych, epileptoidalnych. Spośród psychopatów rekrutuje się wielu alkoholików, przestępców, są jednak przypadki pozytywnych działań psychopatów, którzy dzięki niezwykłej woli osiągają sukcesy w działalności społecznej, politycznej czy religijnej. Inteligencja w psychopatii jest prawidłowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędowy donosiciel nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież te listy mogli dac jakiemuś studentowi do rozmiesienia. Zrobiłby to bez mrugnięcia okiem za 500 PLN. Ile mogło wpaść do kieszeniu urzędnikom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzenie głupoty gościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...