Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jak modnie wyglądać

Utworzony przez Muminek, 16 maja 2013 r. o 08:48
Co powiecie o tym nowym trendzie na hipsterskie ubrania, czyli najlepiej z coś lumpeksu, rozmiar mniejsze spodnie oraz swetry po babci. Oczywiście jeszcze wielkie okulary żeby dopełnić efekt. Wydaje mi się, że to kolejna bezsensowna, chwilowa moda dla pseudo- artystów, mnóstwo przykładów na Szpilkuj.PL. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłam, ale błagam was chłopcy nie podążajcie tą drogą i noście sie jak na facetów przystało, czyli fajnie. Akurat to w co się jest ubranym nie świadczy o artyzmie. Hipsterzy w większości to pseudo modnisie starający się na siłę wszystko mieć głęboko i być poza wszelkimi regułami. Takie moje zdanie. Pozdro wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muminku vel Moniko-ty chyba masz jakis problem?I to nie tylko z ubraniami ...ale i z rozdwojoną jaźnią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naćpała się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Muminku vel Moniko-ty chyba masz jakis problem?I to nie tylko z ubraniami ...ale i z rozdwojoną jaźnią...
widzicie jak bartol reaguje na konkurencję z mety zaczyna wyzywać bo ktoś się odważył uruchomić nowy temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...