Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak można napisać taki artykuł.. Leczna24

Utworzony przez Bartol, 21 sierpnia 2012 o 17:21
Jak można napisać taki artykuł.... zastanawia się z pewnością (jednoosobowa) redakcja urzędowego serwisu Leczna24.pl? http://faktyleczynskie.pl/aktualnosci-z-lublina/70-awantury-wokol-pienidzy.html Okazuje się, że w tym mieście można zrobić cokolwiek nie wchodząc naszym "włodarzom" w cztery litery. Polecam także lekturę najnowszego numeru faktów, a w nim między innymi: http://zapodaj.net/images/64a82967a6701.jpg Tymczasem pan redaktor pewnie zbrązowiał od ilości kału z jaką przyszło mu się zetknąć...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To niewiarygodne co się stało z tym portalem. Jak można zepsuć taką stronkę. Kiedyś zaglądałam tam częściej ale teraz nie mam tam już czego szukać. Urzędowa mafia WON!
0
Od znajomego wiem, że z tego portalu odeszli wszyscy członkowie, ostał się ino jeden, ten urzędowy. To dziwne bo szło to całkiem fajnie.
0
oliwka napisał:
To niewiarygodne co się stało z tym portalem. Jak można zepsuć taką stronkę. Kiedyś zaglądałam tam częściej ale teraz nie mam tam już czego szukać. Urzędowa mafia WON!
oczywiście posiadasz dowody na mafię, bo jeśli nie to masz "cieplutko'
0
@pytalski - nie strasz, nie strasz bo sie zes...asz ;P
0
quest - daj spokój, to pewnie jedna z urzędowych mend, może nawet z rodowodem redakcji L24.
0
Już nie bartol. Stałeś się synonimem oszołoma. Mam nadzieje, że odpowiesz za swoje słowa.
0
ale jesteś nieszczęśliwy... i w dodatku nic nie możesz zrobić
0
hehe!!!!!! bidne redaktorzyny
0
Dla mnie już od czasów dzika teo wszystko było jasne
0
Pan rzecznik tak się ostatnio wystraszył, że pozamykał wszystkie niewygodne tematy na forum. Może dostał taki nakaz z góry?
0
teraz moderatorzy eleczna dyskutują sami ze sobą na forum. chyba taki byl zamiar. Nie widzialem ostatnio zadnych ogloszen z centrum kultury. Wąsaty pan utnie premie!
0
i jeszcze ja! miejski urzędnik
0
to ilu Bartoli tu jest ?
0
Żenujące jak cała wątek. Kupiłeł pierwsze trzy numery nowej gazety i powie, że w żadnym innym medium nawet l24 nie ma tylucdobrych wiadomości z ratusza. Żenua
0
Dorzucę jeszcze dzisiejszy "news dnia": http://zapodaj.net/images/92734ef1b9282.jpg Panie K, jak długo Pan "myślał" nad tym "szokującym" i "odkrywczym" artykułem?
Ostatnio edytowany 11 grudnia 2012 o 14:17
0
stanowczo za mało reklam!
0
Za to nad zdjęciem to chyba długo musiał myśleć, szkoda tylko, że lekko nie aktualne.
0
Panie Siegieda a pan kiedy ostatnio myślał ?
0
bartol mi się wydaje, ze to Ty i jedna z gazet wchodzicie sobie wzajemnie w 4 litery. bartol komplementuje fł, oni z wzajemnością odsyłają na portalach internetowych do tematów przez niego założonych. cudownie sie dobraliscie. i dla gwoli scislosci informuje, ze nie jestes nikim z urzedu, a kazde obrazanie mnie czy pomowienia potraktuje bardzo powaznie. pozdrawiam!
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: