Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak można napisać taki artykuł.. Leczna24

Utworzony przez Bartol, 21 sierpnia 2012 r. o 17:21
Jak można napisać taki artykuł.... zastanawia się z pewnością (jednoosobowa) redakcja urzędowego serwisu Leczna24.pl? http://faktyleczynskie.pl/aktualnosci-z-lublina/70-awantury-wokol-pienidzy.html Okazuje się, że w tym mieście można zrobić cokolwiek nie wchodząc naszym "włodarzom" w cztery litery. Polecam także lekturę najnowszego numeru faktów, a w nim między innymi: http://zapodaj.net/images/64a82967a6701.jpg Tymczasem pan redaktor pewnie zbrązowiał od ilości kału z jaką przyszło mu się zetknąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niewiarygodne co się stało z tym portalem. Jak można zepsuć taką stronkę. Kiedyś zaglądałam tam częściej ale teraz nie mam tam już czego szukać. Urzędowa mafia WON!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od znajomego wiem, że z tego portalu odeszli wszyscy członkowie, ostał się ino jeden, ten urzędowy. To dziwne bo szło to całkiem fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oliwka napisał:
To niewiarygodne co się stało z tym portalem. Jak można zepsuć taką stronkę. Kiedyś zaglądałam tam częściej ale teraz nie mam tam już czego szukać. Urzędowa mafia WON!
oczywiście posiadasz dowody na mafię, bo jeśli nie to masz "cieplutko'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@pytalski - nie strasz, nie strasz bo sie zes...asz ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
quest - daj spokój, to pewnie jedna z urzędowych mend, może nawet z rodowodem redakcji L24.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie bartol. Stałeś się synonimem oszołoma. Mam nadzieje, że odpowiesz za swoje słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jesteś nieszczęśliwy... i w dodatku nic nie możesz zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe!!!!!! bidne redaktorzyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie już od czasów dzika teo wszystko było jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan rzecznik tak się ostatnio wystraszył, że pozamykał wszystkie niewygodne tematy na forum. Może dostał taki nakaz z góry?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz moderatorzy eleczna dyskutują sami ze sobą na forum. chyba taki byl zamiar. Nie widzialem ostatnio zadnych ogloszen z centrum kultury. Wąsaty pan utnie premie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze ja! miejski urzędnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ilu Bartoli tu jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące jak cała wątek. Kupiłeł pierwsze trzy numery nowej gazety i powie, że w żadnym innym medium nawet l24 nie ma tylucdobrych wiadomości z ratusza. Żenua
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorzucę jeszcze dzisiejszy "news dnia": http://zapodaj.net/images/92734ef1b9282.jpg Panie K, jak długo Pan "myślał" nad tym "szokującym" i "odkrywczym" artykułem?
Ostatnio edytowany 11 grudnia 2012 r. o 14:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stanowczo za mało reklam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to nad zdjęciem to chyba długo musiał myśleć, szkoda tylko, że lekko nie aktualne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Siegieda a pan kiedy ostatnio myślał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartol mi się wydaje, ze to Ty i jedna z gazet wchodzicie sobie wzajemnie w 4 litery. bartol komplementuje fł, oni z wzajemnością odsyłają na portalach internetowych do tematów przez niego założonych. cudownie sie dobraliscie. i dla gwoli scislosci informuje, ze nie jestes nikim z urzedu, a kazde obrazanie mnie czy pomowienia potraktuje bardzo powaznie. pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...