Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak można napisać taki artykuł.. Leczna24

Utworzony przez Bartol, 21 sierpnia 2012 r. o 17:21
oczywiście miało być Nie jestem nikim z urzędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dla gwoli scislosci informuje, ze nie jestes nikim z urzedu, a kazde obrazanie mnie czy pomowienia potraktuje bardzo powaznie.
nie strasz, nie strasz - bo wiesz co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Siegiega zapomniał zmienić maila na stronie Faktów Łęczyńskich. Jaka przykra wpadka. Ładnie tak kolegę obgadywać ? No no... ładnie nam się tu pan przedstawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzegorzu, jak widać mocno czuje pan tą wąsatą postać za plecami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czujność Tołdiego nie zna granic. Brawo Szerloku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz już nie zmieniał nikców tylko teraz się kulturalnie podpisz Pikności takie obsmarowywanie kolegów. No no
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jeśli Bartol to Pan S. no to baardzo ładną sobie Pan opinie wystawił. Razem startowali do Rady Miasta, a teraz takie rzeczy robić.. nieciekawy osobnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol został rozpracowany No to już wiemy kto stanowi ostatnie ogniwo w trójcy bartolowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz, Łukasz, Sebastian - ktoś tu się pogubił w zeznaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jasne, że ten portal pisze tylko To co Teo zaakceptuje!!! pan K to narzędzie w rękach Burmistrza.
Ostatnio edytowany 11 grudnia 2012 r. o 14:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o JAKIM MAILU ZAPOMNIAŁ NIBY BARTOL? NIC NA STRONIE FAKTÓW NIE WIDZĘ CO BY MÓWIŁO KIM ON JEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę popatrzeć na forum i wpisać maila w google.pl Od takiego czasu pan Bartol jeździł po kolegach. No piękności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gdzie tam widzisz dowód na to że to Łukasz albo ktoś inny? Oświec nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale gdzie tam widzisz dowód na to że to Łukasz albo ktoś inny? Oświec nas
To taki sam dowód na to, że ktoś z nas jest z urzedu czy górnikami których tak staracie się obrażać.. Wkładacie wszystkich do jednego wora z którego teraz wylazło szydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać, internet nie daje nikomu 100% anonimowości. Kłamstwo zawsze ma krótkie nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, tak Tołdi wie wszystko najlepiej - pomówienia i oszczerstwa to jego specjalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja również dołączam się do pytania po czym wiecie że to akurat ta czy inna osoba jest bartolem. Ten mail nic nie mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że z jednej z firm telekomunikacyjnych / działającej róznież na terenie Łęcznej/ wydostają się dane osobowe. Wydaje się, że są wykorzystywane do pewnych osobistych rozgrywek. Jeśli ktoś ma podobne wrażenie lub wiedzę to proszę pisać, z pewnością zainteresuje to pana prokuratora oraz szefostwo firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz na myśli firmę na ul. Górniczej? prosże wpisać w wyszukiwarce dane tej osoby. Pierwszy link : GoldenLine
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam wrażenie, że tego o co wam chodzi nikt już nie rozumie poboczny. Myśle, że bartol i grzegorz dobrze się znają i tylko zamiast porozmawiac w 4 oczy piszą tu na forum. Nic już z tego bełkotu nie da się zrozumiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...