Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakieś osiągnięcia?

Utworzony przez Kamila, 7 sierpnia 2013 r. o 09:18
Co myślicie o diecie 5 : 2? Mam cel by schudnąć do grudnia, poczytałam na 5na2.pl i wygląda to całkiem obiecująco. Mieliście jakieś doświadczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co myślicie o diecie 5 : 2? Mam cel by schudnąć do grudnia, poczytałam na 5na2.pl i wygląda to całkiem obiecująco. Mieliście jakieś doświadczenia?
Wibrator cię odchudzi a nie jakieś bzdety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co myślicie o diecie 5 : 2? Mam cel by schudnąć do grudnia, poczytałam na 5na2.pl i wygląda to całkiem obiecująco. Mieliście jakieś doświadczenia?
Zapraszam palcóweczko na 69 lub96 gwarancja zrzucenia sadła !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam palcóweczko na 69 lub96 gwarancja zrzucenia sadła !!!
Pobaw się swoją gruszką gówniarzu bo z takimi tekstami to tylko rękodzieło ci pozostało. Kup se tatre i heja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobaw się swoją gruszką gówniarzu bo z takimi tekstami to tylko rękodzieło ci pozostało. Kup se tatre i heja.
Jak cie PITO coś uraziło ,to proponuję PASZCZAKA i GLĘBOKIE GARDŁO,zajmuję się jeszcze hobbistycznie nastawianiem żołądków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak cie PITO coś uraziło ,to proponuję PASZCZAKA i GLĘBOKIE GARDŁO,zajmuję się jeszcze hobbistycznie nastawianiem żołądków.
Typowy modelowy polski DUPEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy modelowy polski DUPEK
A ty Rumunka,czy tylko JUDE ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...