Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jezioro Głębokie: Znaleziono zwłoki drugiego 19-latka

Utworzony przez Benito, 9 lipca 2011 r. o 12:33 Powrót do artykułu
Czyli jednak alkohol nie jest lżejszy od wody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety, takie mieli zginać, szkoda, bo byli bardzo młodzi, nie jeden pijak znęca się nad rodziną latami i jego żadne piorun nie bierze, a przynajmniej rodzina odpoczęłaby od pijaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był to taki fajny chłopak ;/ Szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś może jak nazywali się ci chłopcy którzy utonęli???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten nazywał sie Tomek ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobry chłopak był i mało pił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Wie ktoś może jak nazywali się ci chłopcy którzy utonęli???
Paweł - pogrzeb we wtorek o 14. drugi to Tomek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł cichy i spokojny,kulturalny-takiego go znałam i zapamiętam. Obaj zresztą to bardzo wporzo chłopcy...Wielki smutek i żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwa zgodzę sie z Toba...To byli dobrzy chłopcy...Ja również ich znałem.Zarówno Pawła jak i Tomka...Żadne słowa nie oddadzą bólu ich rodzin...Wielki smutek i żal...Pawle,Tomku nie żegnam was,bo żegna sie na zawsze.Ja mowie do zobaczenia,bo mam nadzieję ze kiedyś sie spotkamy.Spoczywajcie w spokoju...Bede sie modlił za was...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek pogrzeb w poniedziałek o 16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...