Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli jednak alkohol nie jest lżejszy od wody...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no niestety, takie mieli zginać, szkoda, bo byli bardzo młodzi, nie jeden pijak znęca się nad rodziną latami i jego żadne piorun nie bierze, a przynajmniej rodzina odpoczęłaby od pijaka
0
Był to taki fajny chłopak ;/ Szkoda...
0
Wie ktoś może jak nazywali się ci chłopcy którzy utonęli???
0
Ten nazywał sie Tomek ;/
0
To dobry chłopak był i mało pił?
0
ja napisał:
Wie ktoś może jak nazywali się ci chłopcy którzy utonęli???
Paweł - pogrzeb we wtorek o 14. drugi to Tomek.
0
Paweł cichy i spokojny,kulturalny-takiego go znałam i zapamiętam. Obaj zresztą to bardzo wporzo chłopcy...Wielki smutek i żal...
0
Iwa zgodzę sie z Toba...To byli dobrzy chłopcy...Ja również ich znałem.Zarówno Pawła jak i Tomka...Żadne słowa nie oddadzą bólu ich rodzin...Wielki smutek i żal...Pawle,Tomku nie żegnam was,bo żegna sie na zawsze.Ja mowie do zobaczenia,bo mam nadzieję ze kiedyś sie spotkamy.Spoczywajcie w spokoju...Bede sie modlił za was...
0
Tomek pogrzeb w poniedziałek o 16
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: