Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kemping nad jeziorem Piaseczno czeka na gości

Utworzony przez ~Ania~, 23 maja 2010 o 09:49 Powrót do artykułu
Czy można uzyskać kontakt telefoniczny lub mailowy w sprawie kempingu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dokładnie szukam tego samego jak ktoś coś znajdzie proszę o wiadomośc st-www@o2.pl lub pozostawić tutaj na forum pozdrawiam!
0
Hey szukaliście kontaktu do Resort Piaseczno tutaj ######www.resortpiaseczno.pl/index.php?pa...wacje-i-kontakt , powinniście uzyskać odpowiedz.
0
######powiatleczynski.pl/baza,show,71,ant...-piaseczno.html
0
jak dalej ceny beda takie jakie sa, to klientow bedzie z roku na rok coraz mniej, bo jak mam wydac tyle kasy to wole za 700zl poleciec do cieplych krajow na tydzien.
0
turysta napisał:
jak dalej ceny beda takie jakie sa, to klientow bedzie z roku na rok coraz mniej, bo jak mam wydac tyle kasy to wole za 700zl poleciec do cieplych krajow na tydzien.
w sezonie ceny maja wrosnąć jeszcze:p
0
podobno zbankrutował
0
Za 700zł do ciepłych krajów..
0
Piaseczno czeka na gości, Rogóźno czeka na gości, Krasne czeka na gości.. itd itd. Co łączy wszystkie miejscowości, gdzie są akweny wodne? Łatwa odpowiedź, każdy chce zarobić na gościach, a nic nie dają od siebie. Wszędzie jest tam brudno, brakuje jakichkolwiek miejsc, gdzie człowiek może załatwić swoje potrzeby fizjologiczne, plaże brudne, a najczęstszy krajobraz to butelki po piwie, nieskoszona trawa.. Nawet piach, który jest na "plaży" to nie piach, a często jakaś ziemia i glina
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: