Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kim jest " W. Drozd" w Pojezierzu?

Utworzony przez Ferdynand K, 4 lipca 2014 o 11:13
Czyżby Gazeta Regionalna Pojezierze miała nowego redaktora? Jak myślicie kim jest ten uf  "redaktor" co niespodziewanie  trafił na wspólną stronę tej gazety obok  Łęczyńskich samorządowców? Czemu używa dwóch  imion - w jednym z artykułów   był jako  A. Drozd, teraz W. Drozd? Czyżby reprezentował, potocznie mówiąc jakąś zwartą "Klikę", czy to może jakiś  zabłąkany " Ptak" co po wyborach bezpowrotnie odleci nie pozostawiając po sobie śladu? :ph34r:      
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja stawiam na rudego Gienka.
0
ja stawiam na Tomka Banana
0
Ja stawiam na wódkolubnego radnego lub rudego ale tego od peruki :)
0
Wszyscy z tej zwartej grupy w pojezierzu się wypowiadają, ale nie dostrzegamy  tam V - ce przewodniczącego, czyżby wstydził się pisać pod własnym nazwiskiem?  
0
ja stawiam 1/2 że wszystkie przypuszczenia chybione.
0
ja stawiam 1/2 że wszystkie przypuszczenia chybione.
Wyjdż z tego cugu, bo cię 1/2 załatwi na amen.
0
ja nie piję i nie grozi mi ciąg trzeba uważać na ciągotki
0
Ja myślę, że co niektórzy po skończonej kadencji znów zaczną pić. Z żalu i wstydu :blush:
0
ciekawe czy niektórzy zaczną pisać?Bo tygodnik przepadł.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: