Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koalicyjni radni szybko zmieniają zdanie.

Utworzony przez Bartol., 27 maja 2013 r. o 08:31
Dziś trochę o tym jak szybko można zmienić zdanie, będąc koalicyjnym radnym http://lle24.pl/polityka/koalicyjni-radni-szybko-zmieniaja-zdanie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol pytanie: kiedy upublicznisz całość nagrań audio z sesji rady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie całość nagrań ma tylko Urząd i uważaj, że ci upubliczni. Przydałoby się, żeby ktoś nagrał komentarze podczas sesji niektórych radnych ale i tzw "publiczności" wtedy gdy głos zabierają radni opozycji. Nie da się tego słuchać niekiedy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy opozycyjni radni zabierają głos z tyłu sali zawsze dobiega śmiech !!!!!!!!!!! (Tył to sołtysi,prezesi spóldzielni i zaproszeni goście) A nagrania faktycznie powinny dotyczyć całej sesji,a nie tylko niektórych,wybiórczych fragmentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdy opozycyjni radni zabierają głos z tyłu sali zawsze dobiega śmiech !!!!!!!!!!! (Tył to sołtysi,prezesi spóldzielni i zaproszeni goście) A nagrania faktycznie powinny dotyczyć całej sesji,a nie tylko niektórych,wybiórczych fragmentów.
Sołtysi to bardzo wykształceni i obyci przedstawiciele wsi polskiej A prezesów to po LO jest u nas dostatek,a wynalazek jest z Busówna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiesz jakie wykształcenie mają sołtysi,nie obrażaj ludzi,bo sołtysi więcej robią niż niektórzy radni, poza tym wykształcenie człowieka,nie oznacza,że jest mądry,każdy może sobie pójść do prywatnej uczelni i dosłownie kupić dyplom,nie to powinno być najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnie całość nagrań ma tylko Urząd i uważaj, że ci upubliczni.
co mnie UM obchodzi, protokoły z sesji są dostępne, każdy może poczytać. Ja zadałem pytanie do Bartola i mam nadzieję że się odniesie do tego. Niech upubliczni całość nagrań, a nie wybiórczo wrzuca co jemu wygodne pod artykuły. To ma być rzetelne działanie? Wrzucić art. podpiąć materiał tak by pasował i hura jest news. Nie tędy droga ludzie mają rozumy i sami właściwe zdanie sobie o każdym radnym itp. wyrobią. I jak trzeba będzie to w wyborach podziękują w taki czy inny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skąd wiesz jakie wykształcenie mają sołtysi,nie obrażaj ludzi,bo sołtysi więcej robią niż niektórzy radni, poza tym wykształcenie człowieka,nie oznacza,że jest mądry,każdy może sobie pójść do prywatnej uczelni i dosłownie kupić dyplom,nie to powinno być najważniejsze.
Kto ( kolego kolezanko} obraża sołtysow ?przeciez coraz wiecej przedstawicieli wsi ma dziś wykształcenie wyższe lub średnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok.,pięć minut wstydu i dyplom na całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bartol pytanie: kiedy upublicznisz całość nagrań audio z sesji rady?
Już nagrywali którąś sesję jacyś goście z Lubartowa. Oni byli na zaproszenie Pana Kuczyńskiego z Ł24. Czyżby zobaczyli i usłyszeli komentarze o mieście co w herbie ma świnię i jak wygląda naprawdę sesja Rady Miejskiej w Łęcznej, miasto rządzone przez naszą wybraną "szlachtę" Tak naprawdę do dziś nie wiemy co się stało z tymi nagraniami. Nawet nie ma zdjęć do tego niby sondażu radnych w Ł24, pt Oceń władzę. Pan Burmistrz i większość radnych występują tam jako osoby anonimowe. Czyżby Pan rzecznik nie umiał posłużyć się aparatem foto? lub ma jakiś zakaz. Nie słyszeliśmy nawet gdzie te taśmy trafiły, może leżą u rzecznika i czekają na upublicznienie - za zgodą gospodarza. Czego ty gościu nie zapytasz rzecznika -radnego na jego stronie internetowej, lub na Ł24.pl? Obecne nagrywanie sesji odbywa się są na prywatnym sprzęcie, a Urząd chyba stać zakupić aparaturę do zapisu obrazu i dźwięku i na stronie Urzędu Miasta do upubliczniania mieszkańcom tego co dzieje się na obradach sesji. Więc nie zadawaj Bartolowi pytań, zadaj rzecznikowi, nie oczekuj od kogoś by to robił na twoje zawołanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha co Proboszczu bawisz się w Bartolowego obrońcę? Ja zadaję konretne pytanie i widzę, że ciężko jest się dowiedzieć od autora czy i kiedy upubliczni nagrania. Niestety takie zachowanie i wybiórcze wrzutki fragmentów zapisu audio to typowa propagandowa zagrywka itp. Co mnie obchodzi rzecznik, czy Ciebie podnieca to że o nich tak często piszesz w swoich postach? Umów się z nim albo co nie wiem. Pytałem Bartola o nagrania nie Ciebie więc z łaski swojej nie odp. za kogoś, no chyba że jesteś i Proboszczem i Bartolem w jednym ja ze strony UM mogę na BIP-ie poczytać protokoły, a ze strony powiedzmy "opozycyjnej" mam tylko skrawki nagrań wyrwane z całości. I co myślisz że takie tendencyjnie klejenie artykułów jest ok? Nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bartol pytanie: kiedy upublicznisz całość nagrań audio z sesji rady?
Zamieszczenie całego nagrania w jednym pliku, byłoby bezcelowe. Plik będzie miał bardzo dużą wielkość i niewiele osób zdecyduje się na jego pobranie. Gdybyś jednak bardzo chciał/chciała posłuchać pełnego nagrania - dysponuje nim (tak jak napisał ktoś wcześniej) urząd miejski w Łęcznej. Z pewnością nie będzie czynił trudności w przekazaniu go mieszkańcowi naszego miasta Gdyby jednak problem się pojawił, zadzwoń do mnie pod numer wskazany na lle24, możemy umówić się, że skopiuję Ci całe nagranie na pendrive. Będziesz mógł z nim zrobić co tylko zechcesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę Bartolu dzięki że w końcu przemówiłeś. Rozumiem Twoją odp., ale niestety nie zmienia to faktu, że art. które robisz z wykorzystaniem tylko wycinków nagrań nie są w pełni wiarygodne (chyba wiesz o czym myślę). Rozumiem, że nagrania które masz są nagrywane przez "młodych radnych" i dostajesz je potem, bo o ile dobrze pamiętam to na sesjach (chyba) nie bywasz. Jeśli się mylę to mnie popraw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja ze strony UM mogę na BIP-ie poczytać protokoły,
A ile jesteś w stanie postawić, że w tych protokołach jest wszystko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż pod protokołem podpisuje się osoba, która go sporządzała to raz, a poza tym to chyba radni dany protokół muszą zatwierdzić czy coś takiego, także w przypadku gdyby czegoś nie było to chyba mogliby to zgłosić. Jeśli nie było do tej pory zastrzeżeń to mam podstawy twierdzić, że jest tam wszystko. Ze strony opozycji jest to utrudnione bo nie ma nigdzie całości nagrania. No ale jak powiedział Bartol nie ma przeszkód by uzyskać to od niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no proszę Bartolu dzięki że w końcu przemówiłeś. Rozumiem Twoją odp., ale niestety nie zmienia to faktu, że art. które robisz z wykorzystaniem tylko wycinków nagrań nie są w pełni wiarygodne (chyba wiesz o czym myślę).
Zadzwoń, umówimy się, otrzymasz całe, niepokrojone nagranie. Jedyne co powinno Cię interesować to fakt, że nie piszę na zamówienie oraz za pieniądze. To nie ten adres internetowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój Proboszcz napisał:
Już nagrywali którąś sesję jacyś goście z Lubartowa. Oni byli na zaproszenie Pana Kuczyńskiego z Ł24. Czyżby zobaczyli i usłyszeli komentarze o mieście co w herbie ma świnię i jak wygląda naprawdę sesja Rady Miejskiej w Łęcznej, miasto rządzone przez naszą wybraną "szlachtę" Tak naprawdę do dziś nie wiemy co się stało z tymi nagraniami. Nawet nie ma zdjęć do tego niby sondażu radnych w Ł24, pt Oceń władzę. Pan Burmistrz i większość radnych występują tam jako osoby anonimowe. Czyżby Pan rzecznik nie umiał posłużyć się aparatem foto? lub ma jakiś zakaz. Nie słyszeliśmy nawet gdzie te taśmy trafiły, może leżą u rzecznika i czekają na upublicznienie - za zgodą gospodarza. Czego ty gościu nie zapytasz rzecznika -radnego na jego stronie internetowej, lub na Ł24.pl? Obecne nagrywanie sesji odbywa się są na prywatnym sprzęcie, a Urząd chyba stać zakupić aparaturę do zapisu obrazu i dźwięku i na stronie Urzędu Miasta do upubliczniania mieszkańcom tego co dzieje się na obradach sesji. Więc nie zadawaj Bartolowi pytań, zadaj rzecznikowi, nie oczekuj od kogoś by to robił na twoje zawołanie. Bartol to - Twój Proboszcz oraz Fardynand K No no no,sprytna zagrywka,tu wszystko jest mało wiarygodne......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol to - Twój Proboszcz oraz Fardynand K No no no,sprytna zagrywka,tu wszystko jest mało wiarygodne......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna osoba używająca tutaj multikont to kłamczyński.Zostało mu to po urządmiejski24, tam robi to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no no napisał:
Bartol to - Twój Proboszcz oraz Fardynand K
dodałbym tu jeszcze kilka innych nicków, no i oczywiście "gości". Specjalnie dla Ciebie, inaczej musiałbyś myśleć kolejny miesiąc Przypominam, że wątek dotyczy wyniku głosowania nad skargą w sprawie castingu. Wskazuje na to tytuł ale najwidoczniej nie każdy załapał.
Ostatnio edytowany 27 maja 2013 r. o 19:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...