Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proszę PAN burmistrz wie lepiej co dla tej kobiety jest lepsze. Suche ale niskie jest gorsze od 2.5- metrowego ale zagrzybiałego.Kiedy nasza władza nauczy się mówić prawdę ?.....po prostu,że chodzi o kasiorę a nie o jakieś tam waruki dla kobiety i jej dzieci.Dzieci przecież będzie jej można odebrać a jej zapewnić przytułek ...a co.Nasuwa się pytanie przy takich okazjach....LUDZIE KTO WAS WYKASTROWAŁ Z SUMIEŃ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto sprzeda działkę i na tym zarobi, bo po co ktoś ma tam mieszkać skoro można sprzedać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w ogóle z jakiej racji ta pani ma cokolwiek dostać i jakie ma prawo czegokolwiek żądać?!!!! Niech się bierze do roboty i kupi dom lub mieszkanie. Na jakiej podstawie ktokolwiek ma jej zapewniać lokum? Do roboty i zbierać na dach nad głową, a teksty w stylu "niech burmistrz mi da" ukazują poziom i myślenie tej pani. Nie ma nic za darmo. Do roboty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
_m napisał:
A w ogóle z jakiej racji ta pani ma cokolwiek dostać i jakie ma prawo czegokolwiek żądać?!!!! Niech się bierze do roboty i kupi dom lub mieszkanie. Na jakiej podstawie ktokolwiek ma jej zapewniać lokum? Do roboty i zbierać na dach nad głową, a teksty w stylu "niech burmistrz mi da" ukazują poziom i myślenie tej pani. Nie ma nic za darmo. Do roboty!!!
Gmina wg statutu ma obowiązek zaspokajać potrzeby swoich mieszkańców w tym potrzeby mkieszkaniowe. Jeżeli ludzie pchają się do władzy to winni czytac także przepisy. Ludzie płaca i podatki i część tej forsy winna iść na budownicwto mieszkaniowe Gminy. Tj na lokale socjalne i lokale mieszkalne. W sumie są to lokale komunalne. Czy młodym wiadomo, żeprzed 1989r wszyscy Sekretarze PZPR dostawali za darmo mieszkania komunalne. Mieszkałem na ZOR Bronowicach i jeden z Sekretarzy PZPR dostał 2 lokale mieszkalne, z których po przebiciu ściany zrobiono jeden. Następnie ten Tow. wyjechał do Kęt bo tam awansował. W Lublinie w tym podwójnym mieszkaniu zostawił swą matkę. I tak następnie został przeniesiony do Wrocławia i wszędzie miał lokale. Dzieci dorosły to zasiedlili. A tu się robi rejwach i aj waj bo biedakom trzeba zapewnić statutowe lokum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapytam inaczej, może da to coś do myślenia: Gdzie jest mąż tej pani, mąż córki-czyli ojciec wnuka, może mniej imprez-alkohol i papierosy też kosztują, z tego co wiem dziecko od dawna ma problemy ze zdrowiem.....no ale mi się należy......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm,,,zgodze sie z moim przedmowca/gdzie jest maz pani Ras ?!- Gdzie jest ojciec jej wnuka ??? Pani Ras powinna wziasc sie do roboty i to jak najszybciej. Znalesc jakas prace, troche powalczyc o swoje i dla siebie ! Jest takie powiedzenie- umiesz liczyc, licz na siebie ! Ja jezeli czegos potrzebuje, pracuje na to ! Nikt mi na tacy gotowego nie podaje,,, Tak wiec pani Elzbieto - do pracy !!! Z drugiej strony, hmm czegos tu nie rozumiem,,,a mianowicie; pani Ras zostala przeprowadzona do bloku socjalnego. Ok, ale czy tylko pani Ras tam mieszka ???!!!! Mieszkaja rowniez inni ludzie / i to nie od dzis nie od wczoraj... - ktorzy jakos nie narzekaja tyle,,, Maja dach nad glowa, a to najwazniejsze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna kobieta.A co mają powiedzieć ludzie dla których brakuje mieszkań socjalnych.Z pocałowaniem w rekę wezmą o tej pani to nędzne mieszkanie w bloku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja zapytam inaczej, może da to coś do myślenia: Gdzie jest mąż tej pani, mąż córki-czyli ojciec wnuka, może mniej imprez-alkohol i papierosy też kosztują, z tego co wiem dziecko od dawna ma problemy ze zdrowiem.....no ale mi się należy......
mąż jak i ojciec dziecka córki jest niestety nikomu nieznany, a te kity o nieszczęściu i częściowej spłacie to też wał, imprezki owszem papieroski jak najbardziej, tipsy, kosmetyki , komórka i obficie załadowane konto na niej, to tak, a żeby zdobyć resztę to trzeba sie trochę poużalać nad sobą i własnym wypracowanym losem , to w gazecie to w rozmowach w toku i tak leci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...