Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolonia Ludwin: 9-latka potrącona przez nissana

Utworzony przez mama, 23 maja 2012 o 12:24 Powrót do artykułu
Tezymaj się Agnieszko. Wszyscy na Ciebie czekamy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Agnieszko bądź dzielna, wszyscy modlimy się o Ciebie.
0
Agniesia walcz, jeszcze tyle przed tobą, a rodzina i znajomi modlą się o Twoje zdrowie. Musisz żyć.
0
Walcz Agnieszko, wróc do rodziców, życze ci zdrowia dziecinko wracaj do domu szybko trzymam kciuki za ciebie
0
Czy ktoś wie co z tą dziewczynką
0
Spoczywaj w spokoju aniołeczku[*][*]
0
Śpij spokojnie maleńka...Łączymy się w bólu z rodzicami Agniesi. To dla rodziców Jej koleżanek i kolegów również ogromna tragedia.
0
0
Choć nie znam tych ludzi, to dla nich wielki dramat. Składam szczere wyrazy współczucia...
0
31maja stracilem dwuletniego synka odszedl do lepszeg swiata.tez jestem z tej gminy. wyrazy wspulczucia dla rodzicow bo wiem co to za bol. musicie to sobie wytlumaczyc i dalej trwac dla innych
0
Adzejek bardzo ci współczuje ja sama mam 2 letnia córke niewyobrażam sobie co czujesz po prostu bardzi mi przykro.. to takie nie sprawiedliwe jak umieraja dzieci Agnieszka miała całe życie przed sobą tak jak twój synek współczuje wam
0
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: