Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak mogła być wina chłopaka, skoro po zmroku nieoświetlony TIR stoi w poprzek drogi? Miałem takąs amą sytuację pare km dalej na łęczną. Też tir stał an środku ulicy, bo wjeżdzał na posesję. Uważają, że skoro mają większe auto to im wszystko wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był naprawdę WSPANIAŁYM chłopcem. Ale zycie musi toczyć sie dalej. Wiem ze trudno sie pogodzic z taką tragedią ale nic to juz nie zmieni. Cały czas o tym myślę i nie mogę w to uwierzyć. Żal serce sciska.Wyrazy współczucia dla Rodziny Piotrka i jego dziewczyny Emilki. Jesteśmy z Wami. Pokój jego duszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miszczowie z Łęcznej jeżdżą za szybko, każdy o tym wie i każdy się ich boi. Gdyby jechał z normalną predkością to zdążyłby wyhamować. Hamowanie ze 100 km/h do 0 to około 40 m, a na taką odległość światła oświetlają drogę. Szkoda chłopaka, ale sam się do tego przyczynił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopak byl moim sasiadem. sam sobie zarobil na samochud bo jak byl maly to zmarl mu ojciec .anie ze jak ojciec mu kupil auto to jest krolem szos .mial firme bo chcial zarobic troche kasy ale co po tym biednemu Piotrusiowi jak mu wyjechal deb*** ciezarowka . a mial cale zycie przed soba . a tak mu sie spieszylo do dziewczyny .nie moge sie pogodzic z tym ze nie zyje . taki dobry byl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad on byl??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Był naprawdę WSPANIAŁYM chłopcem. Ale zycie musi toczyć sie dalej. Wiem ze trudno sie pogodzic z taką tragedią ale nic to juz nie zmieni. Cały czas o tym myślę i nie mogę w to uwierzyć. Żal serce sciska.Wyrazy współczucia dla Rodziny Piotrka i jego dziewczyny Emilki. Jesteśmy z Wami. Pokój jego duszy!
nie dla Emilki tylko Ewelinki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie kondolencje dla rodziny i bliskich! Wiem co to za ból... i błagam Was najbliżsi ofiary: nie czytajcie tych obelżywych komentarzy(wiem z doświadczenia),że to bardziej boli..,a ''dziennikarze'' sami dodają chamskie komentarze,żeby była sensacja...i większe zainteresowanie ich portalem. Jeszcze raz : współczuję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, piszecie na tych forach takie rzeczy ze sie w głowie nie mieści. zastanówcie sie co by bylo gdyby to ktos z waszych znajomych, przyjaciół czy rodziny zginał(zwłaszcza ze nie znacie okoliczności wypadku). Te wszystkie komentarze czyta rodzina Piotra i uwierzcie, to nie jest miłe. Zastanówcie sie 3 razy zanim cos napiszecie czy powiecie. to był fantastyczny chłopak, miał ciezkie zycie, nie dostal samochodu od bogatych rodzicow, byl madry i mysle ze bardziej odpowiedzialny niz niejeden z was...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~asia~ napisał:
idioci gowno wiecie o moim bracie,to byl niezwykly czlowiek.i nie zycze sobie takim glupich komentarzy,WIESNIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ciekawe jabky was taka tragedia spotkala!!!!!!!!!!!a ten kto nam go zabil,przysiegam zaplaci za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jesli ktos go nie znal to powiem jaki byl:madry,rozwazny,pomocny,uczynny, najukochanszy brat,prawdziwy przyjaciel.na wszystko musial sam zapracowac.takze zamilczcie.a tym co nas wspieraja dziekujemy i prosimy o modlitwe za naszego PIOTRUSIA.
Przepraszam, że w ten sposób, ale chciałam złożyć szczere wyrazy współczucia dla całej rodziny, mamy, sióstr i brata. Magdo bardzo mi przykro i bardzo Ci współczuję. Grazyna z rodziną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serwinku...;* [*] Piotuś, źle się stało... spoczywaj w pokoju. Pamiętamy. Twoje Ziomy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najszczersze wyrazy współczucia przedewszystkim dla Pani Małgosi, Sylwka, Asi, Dominiki i całej rodziny pogrążonej w żałobie po stracie tak rozpromienionego słoneczka jakim był Piotruś. Szczere kondolencje składamy również na ręce Ewelinki. Osoby nieznające Piotrusia, nie powinny się wypowiadać w żaden sposób, a już napewno nie negatywnie. Piotrek, jak wszyscy wiemy to złoty chłopak. Zawsze życzliwy, pracowity, szczery i uprzejmy. Takiego go znaliśmy i takiego go zapamiętamy. Był aniołem wśród nas. Teraz Bóg wezwał go do siebie... zawcześnie. W naszych sercach będzie żył zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotruś był naszą iskierką, potrafił rozpalić płomyk w sercu każdego człowieka! uśmiech który nigdy nie znikał mu z twarzy, błyszczące oczy i pozytywne nastawienie do życia sprawiało, że człowiek chciał być blisko niego. Miłość i przyjaźń nigdy nie umierają-pamiętajcie! Składam kondolencje dla Jego rodziny, przyjaciół oraz tym którzy potrafili zauważyć w Nim Anioła i dla których ta śmierć jest nie opisanym cierpieniem ;( Kochani trzymajcie się ciepło, jedyne co nam pozostało to modlitwa... Świeć Panie nad Jego Duszą [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZACUNEK NALEŻY SIĘ KAŻDEMU,A ŚMIERCI NIE ŻYCZĘ NIKOMU.ROZPACZ JAKA POZOSTAJE JEST OKRUTNA I ŻADEN''deb***''WYPISUJĄCY TAKIE BZDURY NIE JEST W STANIE TEGO ZROZUMIEĆ TYLKO ZNAJOMI I RODZINA KTÓRA WIE JAKI TO BYŁ CUDOWNY CHŁOPAK SZCZERZE ZAPŁACZE.NIKT NIE CHCIAŁBY MIEĆ TAK TRUDNEGO ŻYCIA JAK ON,DO WSZYSTKIEGO DOSZEDŁ ZA POMOCĄ CUDOWNEGO RODZEŃSTWA .ŻEGNAM GO I ŻAL ŻE TAK KRÓTKO BYŁ Z NAMI.MY I TAK DOŁĄCZYMY DO NIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A TYM ''IDIOTOM'' WYPISUJĄCYM TE BZDURY ŻYCZĘ TAKIEJ TRAGEDII JAKĄ MY PRZECHODZIMY.MOŻE TO GO NAUCZY SZACUNKU DO INNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal i smutek nie potrafią wyrazić tego wszystkiego co teraz czujemy. Serce boli a łzy same napływają do oczu. Ciężko jest się pogodzić z taka tragedią. Nie znane są wyroki Boskie. Właśnie teraz zaczyna się ostatnie pożegnanie z Piotrkiem i choć nie mogę w nim uczestniczyć całym sercem jestem z Wami. Trzymajcie się., A My wszyscy módlmy się za Piotrka tylko to nam teraz pozostało........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ivan napisał:
Haha odezwali się święci, dyskusja pożal się Boże.Jeżdżę tamtędy codziennie do pracy, rano i po 20 z powrotem do domu.Nie ma tam nawet jednego kierowcy który jedzie wolniej niż te 80-90 km/h, myślicie że przy tej prędkości gdybyście wjechali w takiego cofającego TIREM barana to potrafilibyście wyhamować? Większość komentarzy tutaj pochodzi od ludzi którzy myślą że są panami szos, a o Piotrku gówno wiecie bo jeździł jak każdy a ponadto był bardzo dobrym kierowcą.Gdyby mi taki wyjechał też bym nie wyhamował swoją skorupą ani żaden z was swoim nowoczesnym autem! Mordy w kubeł i trochę szacunku bo na ulicach giną również niewinni! A Piotrka rodzinie bratu i siostrom naprawdę współczuję.Pozdrawiam [*]
To dziwne...ja także często jeżdżę to drogą bardzo rzadko przekraczając 100 km/h, optymalnie jadąc 80.I jest mnóstwo kierowców, którzy mnie nie wyprzedzają,trzymamy się wtedy kupy.I potrafi tak jechać 10-20 samochodów.Ja sam mam zasadę,że nie wyprzedzam samochodu jadącego >80 km/h. Jasna sprawa,że znajdzie się też taki co tylko mignie, ale takich nie mam zamiaru tłumaczyć. Chciałem tylko zwrócić uwagę,że nie można wrzucać wszystkich w jeden wór i wyogólniać, bo jest naprawdę sporo ludzi mających głowę na karku.Co innego,że jest też masa ludzi nie mających wyobraźni... Co do reszty się zgadzam. Przebieg wypadku znam tylko z artykułu na dzwsch.pl i z tego forum.Wina kierowcy tira jest ewidentna. Przy prędkości 80 km/h, dodając czas reakcji kierowcy, ciemność, brak oświetlenia mało kto by wyhamował samochód... Zastanawia mnie,czy ten tir stał na polnej drodze z wystającym na drogę dźwigiem,czy cofał? Bo w takiej sytuacji kompletnie nie wiadomo,jadąc główną drogą, jaki miał zamiar kierowca tira. Postów idiotów wyzywających wszystkich młodych kierowców i przede wszystkim Piotrka, nie warto komentować. Spoczywaj w pokoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotuś, spoczywaj w spokoju! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozecie napisac skad on byl???prosze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasz piotruś byl z ostrowka kochany chlopak tesknie za nim barrrrdzo nie wyobrazam sbie tego dalej ciociu jestesmy z zwami wszytskimi dziewczyny trzymajcie sie sylwek wierze w ciebie wszytsko teraz w twoich rekach....a wy barani zastanowcie sie co piszecie lepiej sie zajmijcie kierowcami co pija lub matkami co znecaja sie nad dziecmi....kierowcy tira tak latwo nie bedzie zycze wam abyscie doznali tekiej tragdedi z jaka my sie uporamy od tygodnia...piotrek spoczywaj w pokoju tak musialo byc i tak znowu sie spotkamy[*]tak mialo byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno był z Ostrówka...? ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak napewno bo to byl moj kuzyn i wiem moze co??a po co wam to chcecie go zobaczyc na naszej klasie??deb***e!!nie mial konta na naszej klasie a jak cos to byl bardzo przystoiny i ladny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...