Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs na nazwę dla nowego szpitala

Utworzony przez Gryz, 9 lutego 2009 r. o 10:52 Powrót do artykułu
niezadowolony z wsiowych n napisał:
konkure rozstrzygniety po cichu. wiejsko-powiatowe miasto musiało nazwać imieniem jakiejś swiętej Bałwochwalcy są zawsze i wszędzie. pamietajcie ludzie kto wam taki wstyd urządził z tą głupią nazwą. takich radnych nalezy przepędzić od rządzania tym wsiowym ogródkiem.
Człowieku ty jesteś opętany!!! Wypisujesz jakieś bluźnierstwa, obrażasz wyznawców religii rzymskokatolickiej, a swoimi postami tu i na innych forach wykazujesz szczyt ignorancji, a prościej mówiąc - nieuctwa. Jeśli nie podoba Ci się styl i sposób wybrania nazwy - to zrozumiem, ale nie mieszaj z błotem pewnych dogmatów, o których nie masz zielonego pojęcia. Odnośnie konkursu jestem po Twojej stronie -żenada, ale (choć nie jestem "świętym" katolikiem), ruszyło mnie natomiast to, że o kimkolwiek świętym piszesz z taką pogardą! Zresztą, nieważne czy święty czy nie - nienawidzę u ludzi egozimu i pogardy, a to właśnie wydają się dwie główne Twoje cechy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Człowieku ty jesteś opętany!!!
Nie to ty jesteś opętany przez czarnoksięzników, wleż im głębiej w d**** to poczujesz większy smróda im zrobisz przyjemność bo oni to lubią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj taaa,weszlam i myslalam,ze jestem w kaplicy,bląd to jest rasizm,a może dodatkowy sponsor na wieki wieków wchodzi w grę?kiepska ta wystawka,wygląda jak bibelot albo nieudany gaget z jarmarku,nie wiem ku czci kogo imieniem, bo nie znam osoby,przestańmy się afiszować straganiarskimi figurkam,ktore kosztowaly przypuszczam majątek co laska,jak fetysze,prosze stwórzcie jakiś relief na ścianie ku pamięci i imienia tej osoby,wystarczy w zupelności,bo to żenada ^^0^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...