Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kradł rowery, namierzyły go kamery

Utworzony przez fiona, 10 października 2014 r. o 22:06 Powrót do artykułu
Niech mi ktoś to powie: piszę się o likwidowaniu straży w Łęcznej, a słyszałam że awanse podostawali???!!! O co kaman???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś to powie: piszę się o likwidowaniu straży w Łęcznej, a słyszałam że awanse podostawali???!!! O co kaman???
Piszę sobie albo pisze się. A no pisze się i pisze się ....   Sprawność i skuteczność tych pisarzy bliska zero. Takie gierki dla ciemnego ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj jak i dziś pod Biedronką była Straż Miejska. Bardzo mi się to podobało gdyż tam ludzie parkują gdzie chcą. Ja wiedząc o grożącej mi odpowiedzialności nigdy tam nie parkuję. Nawet byłego pana komendanta Bakierę dziś ukarali mandatem bo stał na zakazie zatrzymywania się. Jest to na kamerach, było też sporo gapiów. Dobrze że Straż Miejska w Łęcznej wypisuje mandaty nawet komendantom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj jak i dziś pod Biedronką była Straż Miejska. Bardzo mi się to podobało gdyż tam ludzie parkują gdzie chcą. Ja wiedząc o grożącej mi odpowiedzialności nigdy tam nie parkuję. Nawet byłego pana komendanta Bakierę dziś ukarali mandatem bo stał na zakazie zatrzymywania się. Jest to na kamerach, było też sporo gapiów. Dobrze że Straż Miejska w Łęcznej wypisuje mandaty nawet komendantom.
  Głębiej nie dało się weść. W urzędzie kazali tak pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj jak i dziś pod Biedronką była Straż Miejska. Bardzo mi się to podobało gdyż tam ludzie parkują gdzie chcą. Ja wiedząc o grożącej mi odpowiedzialności nigdy tam nie parkuję. Nawet byłego pana komendanta Bakierę dziś ukarali mandatem bo stał na zakazie zatrzymywania się. Jest to na kamerach, było też sporo gapiów. Dobrze że Straż Miejska w Łęcznej wypisuje mandaty nawet komendantom.
Co za bzdety tu wypisujesz ? Chory czy dyżurny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyzurny urzedas wazeliniarz bez honoru  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj jak i dziś pod Biedronką była Straż Miejska. Bardzo mi się to podobało gdyż tam ludzie parkują gdzie chcą. Ja wiedząc o grożącej mi odpowiedzialności nigdy tam nie parkuję. Nawet byłego pana komendanta Bakierę dziś ukarali mandatem bo stał na zakazie zatrzymywania się. Jest to na kamerach, było też sporo gapiów. Dobrze że Straż Miejska w Łęcznej wypisuje mandaty nawet komendantom.
ooo czyżby tonący brzytwy się chwytał, ale już niedługo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...