Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto burmistrzem Łęcznej?

Utworzony przez kosior, 16 listopada 2009 r. o 12:09
Łęcznianie wybierajcie Teo Kosiarskiego na burmistrza teraz wzioł się za poczciwą robotę zbiera nakretki, oferuje drobne upominki nawet na dożynkach powiatowych Zawieprzycach za nakrętki można bylo nabyć dobrowolny produkt. Gdzieś już to słyszałem to było na imprezie nakrętkowo zakręconej Zaczynają zkapiać Tecze HURA.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
Łęcznianie wybierajcie Teo Kosiarskiego na burmistrza teraz wzioł się za poczciwą robotę zbiera nakretki, oferuje drobne upominki nawet na dożynkach powiatowych Zawieprzycach za nakrętki można bylo nabyć dobrowolny produkt. Gdzieś już to słyszałem to było na imprezie nakrętkowo zakręconej Zaczynają zkapiać Tecze HURA.............
TĘCZA W KOPINIE GM.CYCÓW ZROBIŁA OŚRODEK DLA EMERYTÓW PRZYJEŻDŻAJCIE WSZYSCY NA ZABAWĘ CO 2-GI DZIEŃ,CO TAM DLA NICH TEO TO PIKUŚ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając forum i oglądajac panorame lubelska nasz teo się zbłaźnił. Przez dwie kadencje nic nie zrobil a propo pierwsza kadencję sądził się z Blicharskim i z kim sie nie spotkał to mowil nie mogę nic zrobić ciągną mnie po sądach Przez drugą kadencję nic nie robił chba teraz będzie miał pretekst że przez Tecze. Zbliżaja się wybory samorządowe wielkimi krokami a nasi radni już stawiają darmowe butelki piwa tylko mowią pamiętaj namnie zagłosuj a co nasz Teo powie zatrudnie waszą corkę lub syna tylko głosuj. Pamiętam jak powiedział jak zaglosujecje namnie to nie zostanie zlikwidowana szkoła w Zowiówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też oglądalem Teo zawsze pamiętam w kopalni lubiał sie przechwalać co to nie on i co nie zrobił. Widziałem Burmistrzu nowe plakaty Tecza znowu organizuja akcje pomóz adriankowi powinni zaprosić naszego teo do zbioru nakrętek HIIIIIIII............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kada napisał:
czytając forum i oglądajac panorame lubelska nasz teo się zbłaźnił. Przez dwie kadencje nic nie zrobil a propo pierwsza kadencję sądził się z Blicharskim i z kim sie nie spotkał to mowil nie mogę nic zrobić ciągną mnie po sądach Przez drugą kadencję nic nie robił chba teraz będzie miał pretekst że przez Tecze. Zbliżaja się wybory samorządowe wielkimi krokami a nasi radni już stawiają darmowe butelki piwa tylko mowią pamiętaj namnie zagłosuj a co nasz Teo powie zatrudnie waszą corkę lub syna tylko głosuj. Pamiętam jak powiedział jak zaglosujecje namnie to nie zostanie zlikwidowana szkoła w Zowiówce
Zacznijmy od tego, że to ten oszust Blicharski ciągle zakładał sprawy o ponowne przeliczenie głosów bo wynik był ciągle dla niego niekorzystny. Jeszcze nie było takiego burmistrza, któryby tyle inwestycji w mieście prowadził co Kosiarski, a wy dalej pieprzcie głupoty i wymyślajcie niestworzone historie, i tak i tak nic wam to nie da. A co do nakrętek to powiedzcie mi barany gdzie w tym materiale Kosiarski powiedział, ze to on zainicjował akcje zbierania nakrętek? http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/2-wrzesnia-2010-g1730/2580828
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Gość" Jeżeli jesteś tak bardzo poinformowany to pokaż co zrobił kosiarski i na ile zadlużyl miasto, będziemy spłacać dlugi ,podwyższac wywóz śmieci, podatki, dla siebie to dobrze zrobił dzieci ustawił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz Teo będzie musiał długo nas przekonywac aby na niego glosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nasz Teo będzie musiał długo nas przekonywac aby na niego glosować
ALE WAM ŁĘCZYŃSKIE ZAPYZIAŁKI NIEUDACZNIKI ŁYSO,ZE ZA TEO COŚ W ŁĘCZNEJ RUSZYŁO NO I CO GŁUPIO WAM ,WAM PASOWALI JÓZENKI I JAKIEŚ TAM INNE NIEZBYT UDANE UDACZNIKI,ALE CÓŻ W ZAŚCIANKU TAK JEST,WEŻCIE SIĘ DO ROBOTY BO TĘCZA JUŻ POKAZAŁA KLASĘ W KOPINIE I JAK TAK PRACUJĄ WSZYSTKIE ŁĘCZYŃSKIE STOWARZYSZENIA I ŁĘCZNIANIE TO FAKTYCZNIE NIE ZASŁUGUJECIE NA TEO. NA JEGO MIEJSCU TO SZKODA ZDROWIA MARNOWAĆ DLA TAKIEGO ŚRODOWISKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dużo zrobił Teo każdy Łecznianin powinien po ręcach i nogach całować Patrzcie bracia i siostry macie go wybrać na trzecia kadencję. radni siedza cichą i nie mówią na jakie, ile Burmistrz zadłużyl miasto wiec krupniku powiedz na pewno twoje dzieci zatrudnił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak bierze kredyty to można rozbudowac ratusz tylko kto splaci kredyty chyba nie sadze a był to nasz Burmistrz. Ja też był pobieral kredyty z banków i co chciał to stawiał co znowu wymyśli nasz teo Gruszczy już stawia piwo pod garażem głusujcie na mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krupnik łęcznianin napisał:
Od dużo zrobił Teo każdy Łecznianin powinien po ręcach i nogach całować Patrzcie bracia i siostry macie go wybrać na trzecia kadencję. radni siedza cichą i nie mówią na jakie, ile Burmistrz zadłużyl miasto wiec krupniku powiedz na pewno twoje dzieci zatrudnił
OD ŁĘCZNEJ MIESZKAM PONAD 100 KM I NIE CHCIAŁBYM ABY Z TAKIMI ZAPYZIAŁKAMI PRACOWAŁY MOJE DZIECI.ALE ODWIEDZAM ŁĘCZNĄ I WIDZĘ CO SIĘ ROBI,A WY DO OKULISTY,MACIE ŁADNY SZPITAL TO SKORZYSTAJCIE ,NIKT INNY JAK TEO ZAŁATWIŁ U STACHOWICZA NA JEGO BUDOWĘ KILKA MILIONÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do krupnika Prawda jest taka że to nie burmistrz postawił szpital tylko mamy dzięki starostwu skoro mieszkasz 100km więc nieznasz prawdy a co do burmistrza na trzecią kadencję nie damy się oszukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętam że zawdzięczamy Blicharskiemu burmistrzowi to on rozpoczął budowe a do Stachowicza jeździl blicharski i Winiarski starosta nie mamy co zawdzięczać Teo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teo to buc i prostak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blicharski i Winiarski to g*wno mogli u Stachowicza załatwić a nie kasę na szpital. Starostwo nigdy u nas nic nie znaczyło i nigdy nic znaczyć nie będzie z takimi ludźmi jak m.in.Winiarski i sklepikarz Niwiński. Za Kosiarskiego się coś robi a nie jak Blicharski po którym miasto musialo się sądzić z firmą, która wybudowała halę przy szkole nr 1, a Józenko to juz wogóle sierotka marysia jak ja nie mogę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że porównywanie władzy obecnej ze wcześniejsza nie ma najmniejszego sensu (jeżeli chodzi o inwestycje). Weszliśmy do Unii i stamtąd są pieniądze, a Kosiarski jest jak do tej pory jedynym burmistrzem który pełnił ten urząd w Łęcznej, za czasów naszego członkostwa. Więc oceniając byłych i obecnych włodarzy miasta można porównać burmistrza Łęcznej do jakiegokolwiek urzędującego burmistrza w mieście podobnym do Łęcznej. Gdyż inne porównanie nie mają sensu, chyba że porównamy inwestycje bez udziału środków unijnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że nasz Teo sądził sie z firmą i przegral musial zaplcić za faktury wraz odsetkami pokryć koszty sądowe za nasze pieniądze. i o tym radni nic nie mowią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łęcznianin napisał:
do krupnika Prawda jest taka że to nie burmistrz postawił szpital tylko mamy dzięki starostwu skoro mieszkasz 100km więc nieznasz prawdy a co do burmistrza na trzecią kadencję nie damy się oszukać
WIEM WIEM ŁĘCZNIANINIE DUŻO WIEM WY SŁUCHACIE ULICY JA MAM WGLĄD DO PAPIERÓW I TU JEST TA RÓŻNICA,SZPITAL ZACZĘTO BUDOWAĆ ZA STAROSTY GAŃSKIEGO.TRZA PAMIĘTAĆ I CZYTAĆ HISTORIĘ A NIE CYTOWAĆ OPOWIEŚCI OD BUDEK Z PIWEM.ZAJDŻCIE LUDZIE NA ZIEMIĘ BO NA TORSJE SIĘ ZBIERA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje eS-Q bardzo się udziela na forum leczna24, taki naj...., może by się ujawnił, taki aj... to mało powiedziane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawa która jest mniejsza od Łęcznej rozwija się bez porównania i zdecydowanie bardziej robi coś dla ludzi a nie tylko drogi (http://www.wlodawa.eu/2010/11/10/umowa-na-plywalnie-i-hale-podpisana/). Poza tym władza miała na tyle odwagi, żeby zmieścić coś takiego http://www.wlodawa.eu/2010/11/10/informacja-i-raport-o-stanie-miasta-wlodawa/. Dlaczego ta nasza Łęczna zawsze musi być z tyłu, zawsze inni muszą być od nas lepsi?! Uważam, że czas pana Kosiarskiego się skończył, że jest on wypalony. Piszę to tutaj, bo na Łęczna.24 zaraz bym był wyszydzony albo wyzwany od Strycharczuków. A w ulotce pana Strycharczuka jest cała prawda o obecnym burmistrzu, który nie zrobił dosłownie nic, bo wszystkie większe inwestycje w Łęcznej są dofinansowane z UE. Dla zwykłych mieszkańców nie ma nic - ani parku, ani placu zabaw, ani jakiegoś miejsca dla rozwoju duchowego... P. Burmistrz Skupił w ręku całe media w Łęcznej (Pojezierze jest dotowane przez UM w tym sensie że ma tam swoją stronę, więc nic złego na pana burmistrza nie napisze, na o Łęczna.24 to już nie mówię, bo pan Kuczyński to pracownik urzędu miasta, który również startuje z listy pana Kosiarskiego, ukrywając to skrzętnie - jak i pan Siegieda oraz Pawlak - do czasu gdy zostali zdemaskowani pod pretekstem zbiórek i obrony Bogdanki. To wszystko jest żenujące i smutne, bo dopóki ten stan rzeczy będzie trwał, to Łęczna nie będzie normalnym miastem. Potrzebny jest nowy burmistrz, który potrząśnie urzędem miasta i zmobilizuje urzędników do pracy na miarę oczekiwań mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...