Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto da więcej na leczenie Mai?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 listopada 2017 r. o 16:17 Powrót do artykułu
mam nadzieję, że rząd wygra, bo jak go stać na płacenie za seks tj. 500+, to ............. obowiązkiem jest aby pomóc i leczyć już narodzone chore dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
mam nadzieję, że rząd wygra, bo jak go stać na płacenie za seks tj. 500+, to .............  obowiązkiem jest aby pomóc i  leczyć już narodzone chore dzieci
 Nie wiem co bierzesz, ale zmniejsz dawkę. A jeszcze lepiej lekarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to po co jest zbierana składka na NFZ ? Co na to minister zdrowia radziwił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NFZ nie ma kasy? Jak nie ma to Jarek K. niech da. On nie ma dzieci i nie ma na co wydawać. W Toruniu już maja za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdrowe to dajo, a na chore to muszo zbirać piniądz, bo trza z tysiaka, a 500+ to za mało. Ktoś tu wali w kakao.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz bydlaku PeOwszy, 500+ pomogło milionom dzieci wyjść z biedy i nie popaść w choroby. Jak nie chcesz pomagać, to nie pomagaj. Po to są fundacje, by zbierać pieniążki na kosztowne i nowatorskie leczenie. Niestety PO latami okradało Polaków i obecnie brakuje na wszystkie bolączki. I nikt tak nie myśli o polskich dzieciach jak Kaczyński. W przeciwieństwie do tego ch... z Brukseli. Cieszmy się, że Balcerowicz nie zrobił w Polsce Ameryki. Wówczas za zwykłe operacje płacilibyśmy krocie. Niestety wszystkiego nie da się opłacić. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...